صفحه 257 از 270 نخستنخست ... 157207247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,561 تا 2,570 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی. ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید.
    در مورد نامه سوابق بیمه شخص ثالث خودرو که از ایران میگیریم ، خودرو من چند سال بیمه ایران بوده، چند سال البرز، یکسال بیمه دی و یک سال آسیا. رفتم دفتر مرکزی بیمه آسیاو گفت ما فقط سوابق بیمه همینجا رو بهت میدیم. حالا من آیا باید از تک به تک این بیمه ها نامه بگیرم و 4 تا نامه ببرم تورنتو برای گرفتن تخفیف بیمه خودرو؟
    این نامه ها رو میتونم تو ایران ترجمه کنم؟ یا حتمن باید تو تورنتو ترچمه بشن.
    من مقصدم تورنتو هست
    سلام. نکته مهم اینه که برای گرفتن تخفیف بیمه حداکثر باید ۶ ماه از تاریخ اخرین بیمه گذشته باشه. بنابراین اخرین بیمه تون حتما باید باشه. فکر می کنم پیوسته بودن هم مهم باشه بنابراین باید از اخر شروع کنید به عقب. بیمه ها سیاست مختلفی دارن ولی مثلا بیمه من گفت حداکثر تا ۶ سال سابقه را قبول می کنیم برای تخفیف. بنابراین بیشتر از ۶ سال هم لازم به گرفتن سابقه نیست.
    ضمنا سابقه بیمه ایران را می دونم desjardins , statefarm قبول می کنن (الان یکی شدن با هم) . اطلاع دقیق ندارم شرکت های دیگه هم این کار رو بکنن یا نه ولی شنیدم که قبول نمی کنن.
    ضمنا من ای طرف و اون طرف زیاد می شنوم که برای قبول سابقه بیمه ایران همین شرکت ها هم شرط گذاشتن که باید مستقیما گواهی نامه G بگیرید نه اینکه G2 داشته باشید بعد G بگیرید. ولی خود من دقیقا بعد از G2 رفتم G گرفتم و سابقه بیمه ام هم قبول شد. قضیه هم مال ۶ ماه پیشه.
    در مورد ترجمه من هم شنیده بودم تو انتاریو ترجمه باید توسط مترجم رسمی اینجا انجام بشه و همین کار را کردم. واقعا نمی دونم قانون هست یا فقط عرفه.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

اینکه میگن با گواهینامه بین المللی برای کسانی که ویزای اقامت دارن سه ماه بیشتر اعتبار نداره، مگه پلیس وسط خیابون میاد از طرف درخواست ویزا یا کارت اقامت میکنه که بفهمه اوضاع طرف چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    اینکه میگن با گواهینامه بین المللی برای کسانی که ویزای اقامت دارن سه ماه بیشتر اعتبار نداره، مگه پلیس وسط خیابون میاد از طرف درخواست ویزا یا کارت اقامت میکنه که بفهمه اوضاع طرف چیه؟
    اگر منظورتون حضور با ویزای توریستی هست هر ایالتی قوانین خودش رو داره در مورد اعتبار گواهینامه های غیر کانادایی ، ولی مسأله فقط گواهینامه نیست ، مسأله اصلی بیمه خودرو هست، از شرکتهایی که خودرو اجاره میدهند بدون گواهینامه معتبر نمیشه خودرو اجاره کرد، رانندگی خودروی دوستان و فامیل هم بدون داشتن گواهینامه معتبر و بدون اطلاع کامل از شرایط و وضعیت بیمه کار نادرستی هست، شما اصلا میتونید همه جای دنیا بدون گواهینامه هم رانندگی کنید ولی اگر مشکلی پیش بیاد به هیچ وجه عواقب خوبی برای شما نداره

سلام یه راهنمایی از دوستان عزیز میخوام.
    فرضن کسی که لایسنس رانندگی G1 گرفته و سوابق رانندگی از ایران آورده و میتونه از هر دوروش زیر برای گرفتن fulG اقدام کنه. کدوم حالت زیر میتونه تخفیف بیشتری از بیمه بگیره یا فرقی ندارن؟
    1- مستقیم بعد G1 بره و تست ful G بده و قبول بشه؟
    2- ابتدا G2 بگیره و سپس بره ful G بگیره?
    ممنونم

سلام یه راهنمایی از دوستان عزیز میخوام.
    فرضن کسی که لایسنس رانندگی G1 گرفته و سوابق رانندگی از ایران آورده و میتونه از هر دوروش زیر برای گرفتن fulG اقدام کنه. کدوم حالت زیر میتونه تخفیف بیشتری از بیمه بگیره یا فرقی ندارن؟
    1- مستقیم بعد G1 بره و تست ful G بده و قبول بشه؟
    2- ابتدا G2 بگیره و سپس بره ful G بگیره?
    ممنونم

برای گرفتن تخفیف بیمه مسیر گرفتن گواهینامه اهمیتی نداره، ولی بطور کلی اگراموزش کافی ببینید میتونید مستقیم گواهینامه full بگیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    گرفتن تخفیف بیمه مسیر گرفتن گواهینامه اهمیتی نداره، ولی بطور کلی اگراموزش کافی ببینید میتونید مستقیم گواهینامه full بگیرید
    ممنونم.
    ولی خیلی از دوستان بمن گفتن که شرکتهای بیمه فقط در صورتی تخفیف میدن که مستقیمن G دریافت کنم. وگرنه دریافت G در دریافت تخفیف اثری نخواهد داشت. و منبعی هم پیدا نکردم که به این موضوع اشاره کرده باشه به همبن خاطر اینجا سوال کردم

رشته و دانشگاه

ممنونم.
    ولی خیلی از دوستان بمن گفتن که شرکتهای بیمه فقط در صورتی تخفیف میدن که مستقیمن G دریافت کنم. وگرنه دریافت G در دریافت تخفیف اثری نخواهد داشت. و منبعی هم پیدا نکردم که به این موضوع اشاره کرده باشه به همبن خاطر اینجا سوال کردم
    سلام.
    این موضوع را من هم زیاد می شنوم و می خونم. حتی از کسانی که خودشون اجنت بیمه هستن. ولی خود من اول g2 گرفتم و بعد g و از تخفیف هم استفاده کردم. نمی دونم این مطلب چطور رواج داده شده بین اجنت ها. حتی وقتی من اعلام کردم که خودم مثال نقض هستم و مستقیم g نگرفتم و تخفیف هم شامل حالم شد، گفتن حتما سالهای قبل گواهینامه گرفتی در حالی که قضیه مال تابستون همین امسال هم بود!
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    سلام.
    این موضوع را من هم زیاد می شنوم و می خونم. حتی از کسانی که خودشون اجنت بیمه هستن. ولی خود من اول g2 گرفتم و بعد g و از تخفیف هم استفاده کردم. نمی دونم این مطلب چطور رواج داده شده بین اجنت ها. حتی وقتی من اعلام کردم که خودم مثال نقض هستم و مستقیم g نگرفتم و تخفیف هم شامل حالم شد، گفتن حتما سالهای قبل گواهینامه گرفتی در حالی که قضیه مال تابستون همین امسال هم بود!
    یعنی با سابقه رانندگی ایران بهتون تخفیف دادند؟ یا سابقه بیمه ایران؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    یعنی با سابقه رانندگی ایران بهتون تخفیف دادند؟ یا سابقه بیمه ایران؟
    با گواهینامه g و سابقه بیمه ایران تخفیف خوبی گرفتم. البته فقط بیمه state farm که الان زیرمجموعه بیمه desjardins شده بیمه ایران را قبول می کرد.
    به چند تاشون زنگ بزنید بگید ببینید با داشتن سابقه بیمه ایران تخفیف شامل میشه یا نه. البته به من می گفتن ترجمه سابقه بیمه ایران را بفرست ما باید به دفتر مرکزی بفرستیم او وقت نرخ معلوم میشه همینطوری با گزارش شفاهی شما نمی تونیم بگیم چقدر. ولی بهم گفتن تخفیف شامل میشه و من هم رفتم دنبال گواهینامه g و نامه سابقه بیمه. از اتمام اخرین بیمه هم ظاهرا نباید بیش از ۶ ماه گذشته باشه.
    مرگ سقراط

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    سلام.
    ممنون میشم چنانچه ایجنت بیمه ای که براتون بیمه کرد رو تو پیام خصوصی بمن معرفی بفرمایید. چون از دیروز که از این ور و اونور سوال میکنم اکثرن گفتن بهم که اگر مستقیمن بعد از جی 1 نتونی فول جی بگیری نمیتونی از تخفیف سوابق ایران استفاده کنی.
    یعنی الان من یه شانس امتحان فول جی دارم اگر قبول بشم که تخفیف میگیرم واگر قبول نشم باید برم جی 2 بدم و بعد دوباره فول جی که شامل تخفیف سوابق ایران نخواهم شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)