صفحه 10 از 270 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    به این بدی هم نیست دوست عزیز. اکثریت عمده ماشینهای دست دوم dealerها از نوع lease return است یعنی ماشینهائی که در پایان لیزینگ برگردونده شده. اگر ماشین از همون اول در همون ایالت فروخته شده باشه رکوردش رو براحتی چک میکنید. اکثر کمپانیهای بزرگ هم الآن ماشینهای دست دوم خودشون رو certified میکنند یعنی کاملا چک و تعمیر میکنند و یک گارانتی اضافه یکساله یا دوساله رایگان اضافه میکنند در نتیجه حتی اگر ماشین در گذشته تصادف هم داشته باشد شما خیالتون راحت است. بخصوص پلانهای toyota certified و Honda certified رو چک کنید.

اصولا ماشین نو خریدن خیلی توجیه اقتصادی نداره چون در عرض 2-3 سال قیمتش بیش از 50 درصد میفته. من خودم تمام این سالها ماشین 2-3 سال کار کرده زیر 60-70 هزار کیلومتر گرفته ام (فقط از dealerها) و همه این سالها راضی بودم.

در ضمن یک دلیل مهم بالاتر بودن بیمه هوندا سیویک اینه که در صدر لیست ماشینهای دزدیده شده است یعنی دزدها علاقه ویژه ای به دزدیدنش دارند! بخاطر همین بیمه اش هم کمی گرونتره.
    ماشین نو خریدن اصلا بصرفه نیست میتونید از سایتها ماشینی که مناسبه رو پیدا کنید 50 دلار به مکانیک بدین براتون ارزیابی کنه.ضمنا ماشین اگر تصادفی باشه و از بیمه هم استفاده کرده حتما رکورد داره من شنیدم میگن ماشین خارج از بیسی هم نگیرین چون پوسیدگی داره البته همه اینا برمیگرده به اینکه چقدر پول برا ماشین کنار میزارین.

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    اگه کسی تو ایران تصادف کرده باشه و از بیمه استفاده کرده باشه بهتره سابقه بیمه رو بگیره یا اینکه صداشو هم در نیاره ؟! کمترین هزینه ای که بابت یه ماشین قابل قبول باید داد اونجا چقدره حدودا؟ یکی از دوستان میگفت ماهی 100 - 150 دلار هم هست درسته؟
    مرسی
    سابقه ای که تصادف ندارین مهمه.فاصله هم کمتر از 6 ماه نباشه چون قبول نمیکنند.بله درسته

Member navid4412 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architect

منظور من از دییلر هائی مثل تویوتا و هوندا که قوانین سختگیرانه ای دارند نمیباشد، بلکه دییلرهایی که مانند نمایشگاه های ایران میباشند. ماشین های نمایندگی های تویوتا و هوندا فقط در مواردی تصادف دارند که کارشناسشون متوجه نشده باشه و ماشین را Trade in بکنند. یه تویوتا کمری بود در نمایندگی که میگفتند تصادف نداره، ما اصرار کردیم که از عقب تصادف داره ، گفتند نه. جالبه که فرداش زنگ زدند که ، بله ما ماشین را بررسی کردیم و متوجه تصادفش شدیم و فلان کار را در مورد این ماشین خواهیم کرد. فقط نفهمیدیم چرا به ما زنگ زدند.
    در مورد سابقه بیمه ایران، در تورنتو من به هر بروکر بیمه ای میگم سابقه بیمه ایران، میگن اصلا قبول ندارند اما شنیدم فرضا در BC قبول میکنند.
    فایل Dec 2005
    ارسال آپدیت Aug 2010دریافت مدیکال در لندن 26 سپتامبر 2011

Junior Member

در مورد سوالاتی که دوستلن میپرسن لطفاً یه جمع بندی کلی انجام بدید تا آخر سر متوجه بشیم که کودوم کار درسته و چیکار باید کرد.
    من همه پستهای قبلی رو خوندم ولی بازم بدرستی متوجه نشدم که بایست چی کار کرد.

من گواهینامه رانندگیم رو 1382 گرفتم و دو هفته دیگه هم دارم میرم تورونتو. میشه لطفاً دقیقا بگید باید پیکار کنم؟
    آیا سابقه بیمه واسه تورونتو هم به درد میخوره یا نه؟
    اگه یه راهنمتاییه کلی بگید فکر کنم واسه همه دوستایی که میخوان برن تورونتو جامع و مفید باشه.
    ممنون.

اگه بیمه درایران به اسم خودتونرد میشده در انتاریو موردقول هست

رشته و دانشگاه
    Architect

نقل قول نوشته اصلی توسط 1017 نمایش پست ها
    اگه بیمه درایران به اسم خودتونرد میشده در انتاریو موردقول هست
    آیا شما بیمه ای را سراغ دارید که سابقه بیمه ایران را در انتاریو قبول داشته باشد؟ من با هر بروکر یا شرکت بیمه ای صجبت کردم این مطلب را رد کرده اند.
    فایل Dec 2005

تی دی بانک با ی قیمت مناسب بیمه میکنه. یکی از دوستان بیمه ی قبلشو قبول کرده بودن .ساکن انتاریو هست. دایی همسرم هم که تویی کار بیمه تو امریکاست میگفت میشه

واسه گرفتن سابقه گواهینامه : تشریف ببرید شهرک آزمایش(فرقی نمیکنه گواهینامتون رو از کدوم شهر ایران گرفتید. از هرکجا که گرفته باشید باید برید شهرک آزمایش) واحد صدور گواهینامه . بعد از درب ورودی روبروی اطلاعات ، یه در هست که روش نوشته واحد وزارت امور خارجه ،یه خانم هست که دقیقا راهنماییتون میکنه که چکار کنیدو فقط باید گواهینامه و کارت ملی همراتون باشه. من امروز صبح رفتم انجام دادم ،نیم ساعت طول نکشید . بعدش میرید ساختمان 3 وزارت امور خارجه ، آقای احمدی که اتفاقا خیلی کار راه اندازه ، کل کاراتون رو در کمتر از 40 دقیقه انجام میده و بعد دبیرخونه یه شماره نامه بهتون میده که باید بعد از 1 ماه به سفارت ایران در اوتاوا مراجعه کرده و بقیه ماجرا...
    واسه گرفتن سابقه بیمه هم به دفاتر مرکزی بیمه هایی که ماشینتون رو بیمه کردید مراجعه میکنید ( با داشتن شماره پلاک ماشین)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Martin1982 نمایش پست ها
    در مورد سوالاتی که دوستلن میپرسن لطفاً یه جمع بندی کلی انجام بدید تا آخر سر متوجه بشیم که کودوم کار درسته و چیکار باید کرد.
    من همه پستهای قبلی رو خوندم ولی بازم بدرستی متوجه نشدم که بایست چی کار کرد.

من گواهینامه رانندگیم رو 1382 گرفتم و دو هفته دیگه هم دارم میرم تورونتو. میشه لطفاً دقیقا بگید باید پیکار کنم؟
    آیا سابقه بیمه واسه تورونتو هم به درد میخوره یا نه؟
    اگه یه راهنمتاییه کلی بگید فکر کنم واسه همه دوستایی که میخوان برن تورونتو جامع و مفید باشه.
    ممنون.

رشته و دانشگاه
    Architect

2 مرتبه از TD insurance هم Quote گرفتم، چیزی حدود450 دلار بود، در آخر با Unica بیمه کردم به مبلغ 335 $ در ماه
    فایل Dec 2005

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

نوید خان گواهینامه اونتاریو رو گرفتی یا با گواهینامه ایرانت ؟
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)