صفحه 107 از 270 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

Member pejman55 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie Informatique à l'Université Polytechnique M.Sc

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    موقعی که نامه رو می گرفتم خانمی که مسئولش بود گفت شش ماه اعتبار داره ولی چیزی روی نامه ننوشته بود. بهرحال توصیه می شه حتی المقدور نزدیک به سفرتون دنبال گرفتن این نامه برید. گرفتنش خیلی طول نمی کشه.
    اما من دیروز شهرک آزمایش بودم که گفتند نامه سابقه گواهینامه 2 ماه اعتبار دارد
    حواست باشه چی آرزو می کنی ! چون ممکنه بهش برسی...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام

دوستان مونترالی

۲ تا سوال دارم. ببخشید اگر تکراری هستند.

۱- من با شماره مربوط به SAAQ نماس گرفتم و برای ۳۰ آوریل وقت داد. آیا امتحان آیین‌نامه در همین روز انجام میشه یا فقط پرونده تشکیل میشه اون روز ؟

۲- بعد از قبولی در امتحان آیین‌نامه باز هم وقت طولانی میدن برای امتحان شهر یا سریع میشه انجام داد؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط brdkia نمایش پست ها
    سلام

دوستان مونترالی

۱- من با شماره مربوط به SAAQ نماس گرفتم و برای ۳۰ آوریل وقت داد. آیا امتحان آیین‌نامه در همین روز انجام میشه یا فقط پرونده تشکیل میشه اون روز ؟

۲- بعد از قبولی در امتحان آیین‌نامه باز هم وقت طولانی میدن برای امتحان شهر یا سریع میشه انجام داد؟

ممنون
    سلام
    من جوابتونو نمیدونم ، ولی منم یه سوالی از شما دارم ، شما الان مونترال هستید یا از ایران وقت گرفتید ؟ چه اطلاعاتی تلفنی میخوان برای وقت گرفتن ؟ من بنا به دلایلی احتیاج خیلی فوری به گرفتن کارت گواهینامه دارم ، پروازم واسه 3 جون هست ، میخوام بدونم میتونم 3 هفته قبل از پروازم زنگ بزنم و وقت بگیرم؟

ممنون
    رشته ۱۲ امتیازی؛ ف ن کبک 29 ژوئن 2011 ، مصاحبه کبک 29 می 2012 ، ف ن فدرال 14Aug 2012، انتقال به پاریس 23April 2013،مدیکال 31dec 2013 ، پاس ریکوست : 11 مارچ 2014

واسه امتحان رانندگی تو کیک آیا سابفه گواهی نامه ایران رو میخواد یا فقط ترجمه گواهینامه ایران کافیه ؟؟؟ میشه دوستان جواب بدن ............
    آنقدر شکست میخورم تا راه شکست دادن را بیاموزم .............

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bestrader نمایش پست ها
    سلام
    من جوابتونو نمیدونم ، ولی منم یه سوالی از شما دارم ، شما الان مونترال هستید یا از ایران وقت گرفتید ؟ چه اطلاعاتی تلفنی میخوان برای وقت گرفتن ؟ من بنا به دلایلی احتیاج خیلی فوری به گرفتن کارت گواهینامه دارم ، پروازم واسه 3 جون هست ، میخوام بدونم میتونم 3 هفته قبل از پروازم زنگ بزنم و وقت بگیرم؟

ممنون
    سلام. من از مونترال وقت گرفتم. فقط اسم و شماره تلفن پرسید و گفت که چه مدارکی باید ببرم و وقت داد.
    من ۳۱ مارچ تماس گرفتم و ۳۰ آوریل بهم وقت داد. شماره تماسش اینه : ۵۱۴۹۵۴۷۷۷۱
    مدارکی که خواست :
    ۱- کارت PR
    ۲- برگه لندینگ
    ۳- پاسپورت
    ۴- سی اس کیو
    ۵- اصل گواهی نامه ایرانی و ترچمه رسمی آن در کبک

فکر می‌کنم قاعدتا باید بشه از ایران تماس گرفت و وقت گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط hooomam نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز .این فایل 140 صفحه ای رو رفرنس یا لینکی ازش دارید (مربوط به سوالهای آیین نامه هست دیگه؟)
    این عبارت The Official MTO Driver’s Handbook توی گوگل سرچ کن. پیداش می کنی. 144 صفحه

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط brdkia نمایش پست ها
    سلام

دوستان مونترالی

ممنون
    1- شما میتوانید در همان روز یا فقط ثبت نام کنید ویا در صورت امادگی ایین نامه را هم امتحان دهید
    2-معمولا امتحان شهر 3 هفته تا 6 هفته بعد وقت می دهند بستگی به تعداد متقاضیان داره

رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط bestrader نمایش پست ها
    سلام

ممنون
    از خارج از کانادا هم میشه وقت گرفت که شماره ان در سایت SAAQ پیدا کنید و 3 هفته قبل پرواز خوب هست و در صورت تغییر برنامه می توانید تغییر تاریخ دهید

رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط imag نمایش پست ها
    واسه امتحان رانندگی تو کیک آیا سابفه گواهی نامه ایران رو میخواد یا فقط ترجمه گواهینامه ایران کافیه ؟؟؟ میشه دوستان جواب بدن ............
    در کبک فقط اصل گواهینامه با ترجمه در کبک کافی هست و سابقه گواهینامه مربوط به انتاریو هست

رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman55 نمایش پست ها
    اما من دیروز شهرک آزمایش بودم که گفتند نامه سابقه گواهینامه 2 ماه اعتبار دارد
    اگه برای گرفتن گواهینامه در کبک می خواهید اقدام کنید نیازی به سابقه گواهینامه نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)