صفحه 154 از 270 نخستنخست ... 54104144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164204254 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

سلام دوستان.چند روز پیش که برای تمدید گواهینامم به چشم پزشکی مراجعه کردم،دکتر گفت چشمات حدود 25 صدم ضعیفه اما ما اینقدر رو برای رانندگی مشکلی نمیدونیم و تایید کرد برگمو.میخوام بدونم اونجا ممکنه برای این مقدار ضعف چشم بهم بگن عینک بگیر؟اگه اینطوره باید همینجا برای عینک اقدام کنم هرچند که هزینه هاش تو این شرایط یکم زوره

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim_violet نمایش پست ها
    سلام دوستان.چند روز پیش که برای تمدید گواهینامم به چشم پزشکی مراجعه کردم،دکتر گفت چشمات حدود 25 صدم ضعیفه اما ما اینقدر رو برای رانندگی مشکلی نمیدونیم و تایید کرد برگمو.میخوام بدونم اونجا ممکنه برای این مقدار ضعف چشم بهم بگن عینک بگیر؟اگه اینطوره باید همینجا برای عینک اقدام کنم هرچند که هزینه هاش تو این شرایط یکم زوره
    نه اینجا هم برای چنین حدی ایراد نمیگیرند.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

اگه تجربه من رو بخوایین اصلا برای این مقدار از عینک استفاده نکنید چون فقط چشمتون به عینک عادت میکنه و بدون عینک دیدتون مشکل پیدا میکنه و سرعت ضعیف شدن رو بالا میبره. همیشه توصیه میشه حدود ۲۵ صدم کمتر از نمره ی واقعی عینک بگیرید. بنابراین نمره ی شما صفر محسوب میشه! ولی محض اطمینان برای آینده قاب عینک رو بخرید بیارید.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

سلام دوستان
    من اعتبار گواهی نامه ایرانم تموم شده و الان اومدم کانادا و متوجه شدم که گواهی نامه ایران اینجا بدردم می خوره. حالا به نظرتون چون اینجا سفارت نداریم چه کار کنم برای تمدیدش؟ آیا کسی از اعضای خانواده در ایران می تونه برای تمدیدش برام اقدام کنه؟ یا اینکه از طریق سفارت ایران در امریکا اقدام کنم؟ راهکار بدید لطفا.
    مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Zalzalak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من اعتبار گواهی نامه ایرانم تموم شده و الان اومدم کانادا و متوجه شدم که گواهی نامه ایران اینجا بدردم می خوره. حالا به نظرتون چون اینجا سفارت نداریم چه کار کنم برای تمدیدش؟ آیا کسی از اعضای خانواده در ایران می تونه برای تمدیدش برام اقدام کنه؟ یا اینکه از طریق سفارت ایران در امریکا اقدام کنم؟ راهکار بدید لطفا.
    مرسی
    اینجا یک راهکاری نوشته درمورد تایید مدارک و فرستادنش به ایران برای تمدید گواهینامه، ولی مطمئن نیستم دفتر حفاظت منافع در واشنگتن بتونه انجام بده. میتونید بهشون زنگ بزنید بپرسید.

http://www.mfa.gov.ir/index.aspx?siteid=1&pageid=24639

ممنونم از راهنماییتون دوستان.
    میدونم در این مورد خیلی صحبت شده اما میخوام با اجازتون از برداشتم از مطالب این تاپیک نتیجه گیری کنم و پرونده ی این داستانو برای خودم ببندم:
    1.از ایران فقط اصل گواهیناممو بیارم کافیه و لازم نیست بین المللی یا ترجمش کنم چون باید همونجا ترجمه بشه و با اصلش هم میشه سه ماه اول رانندگی کرد /(در این مورد مطمئن نیستم)،
    2.سابقه ی بیمه ی ماشینمونو بگیریم و ترجمه کنیم و همراه بیاریم،
    3.سابقه ی رانندگیمو بگیرم و درخواست بدم (با توجه به اینکه سفارت نداریم به سلامتی، تاییدش از طریق کجا به دستمون میرسه؟)،
    4.در اولین فرصت حتی اگه تصمیم به خرید ماشین نداشته باشیم برای گرفتان گواهینامه اقدام کنیم چون هم امتحان عملیش با تایر برگزار میشه و هم اینکه گواهینامه به عنوان یه کارت شناسایی معتبر به دردمون میخوره. ضمنا سابقه ی گواهیناممون هم بیشتر میشه برای بعدها.

درست متوجه شدم دوستان؟
    ضمنا ما عازم ونکور هستیم اگه فرقی میکنه قوانین مربوط به سوالات من.
    ویرایش توسط nasim_violet : January 28th, 2015 در ساعت 03:16 PM

Junior Member

دوستان عزيزم سلام ، صفحات خيلي زياده ايا كسي ميتونه شكسته رفته بگه براي گرفتن گواهي نامه در تورنتو چيكار كنم يا اينكه شماره صفحه رو بگه ، من ١ ماه ديگه براي اولين بار ميرم تورنتو و در ايران ٤ سال سابقه گواهي نامه دارم ،

ApplyAbroad Superstar

شما فقط یکی دو هفته مونده به تاریخ سفر تشریف ببرید شهرک آزمایش نامه سابقه گواهینامه (اصالت گواهینامه) رو بگیرید. این نامه را با اصل گواهینامه همراه بیارید. اینجا می دید ترجمه بعد در امتحان آیین نامه و شهر شرکت می کنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

ممنونم از راهنماییتون دوستان.
    میدونم در این مورد خیلی صحبت شده اما میخوام با اجازتون از برداشتم از مطالب این تاپیک نتیجه گیری کنم و پرونده ی این داستانو برای خودم ببندم:
    1.از ایران فقط اصل گواهیناممو بیارم کافیه و لازم نیست بین المللی یا ترجمش کنم چون باید همونجا ترجمه بشه و با اصلش هم میشه سه ماه اول رانندگی کرد /(در این مورد مطمئن نیستم)،
    2.سابقه ی بیمه ی ماشینمونو بگیریم و ترجمه کنیم و همراه بیاریم،
    3.سابقه ی رانندگیمو بگیرم و درخواست بدم (با توجه به اینکه سفارت نداریم به سلامتی، تاییدش از طریق کجا به دستمون میرسه؟)،
    4.در اولین فرصت حتی اگه تصمیم به خرید ماشین نداشته باشیم برای گرفتان گواهینامه اقدام کنیم چون هم امتحان عملیش با تایر برگزار میشه و هم اینکه گواهینامه به عنوان یه کارت شناسایی معتبر به دردمون میخوره. ضمنا سابقه ی گواهیناممون هم بیشتر میشه برای بعدها.

درست متوجه شدم دوستان؟
    ضمنا ما عازم ونکور هستیم اگه فرقی میکنه قوانین مربوط به سوالات من.

1-برای صرفه جویی ایران ترجمه کنید ونکور فقط بدید مترجم رسمی تایید کنه(تورنتو اینطور نیست و باید حتما تورنتو ترجمه بشه)-اصل گواهینامه هم باید باشه.
    2- 100% بله .اینم برای ونکور بدرد میخوره تا حداکثر 40% تخفیف بگیرین .تورنتوظاهرا فقط 2نفر از دوستان با دوندگی تونستن درصد کمی تخفیف بگیرن.
    3-دوست خوبمون uxmal توضیح دادن
    4-بله
    FN: Sep 2010 --- CSQ: Aug 2013 --- FFN: Dec 2013 --- Medical: Apr 2014 --- PR: May 2014

Junior Member

ممنون دوست عزيز پس داستان سابقه بيمه ماشين چيه ؟ و اونجا امتحان به چه نحوي هست ؟ ميشه اگه كسي كتابش رو داره براي تورنتو به من بفرسته من بخونم تا وقتي ميام يه امادگي پيدا كنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)