صفحه 164 از 270 نخستنخست ... 64114154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173174214264 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,631 تا 1,640 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

برای گواهینامه هایی که پشتش ذکر شده که "قبلا دارای گواهینامه شماره...بوده" و همینطور گواهینامه هایی که تاریخ صدورش مال 7-8 سال قبل هست هم آیا باز نامه سابقه نیاز هست یا همون ترجمه گواهینامه کفایت میکنه>؟ چون نشون میده که چندسال گذشته در واقع!
    دوما اینکه تاریخ اعتبار ایرانی گواهینامه مال هرتاریخی که باشه اگر تموم بشه آیا باز هم قبول میکنند یا میگند اعتباررش تموم شده و باید ایرانیت معتبر باشه؟ چون در ایران هم فقط تست چشم را میگیرند برا تجدید و تمدید میکنند اما اگر امکان دسترسی نباشه کانادا هم تاریخ اعتبار ایرانیش بگذره یعنی قبول نداره به عنوان سابقه اون رو یا نه؟ کسی از دوستان تجربه ای داره؟
    ممنون

Member imand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical ENG - MSc - University of Tehran

سلام
    من امروز برای گرفتن گواهینامه رانندگی انتاریو اقدام کردم اما یه مشکلی پیش اومده. من ماه 8 سال 93 از ایران خارج شدم و اومدم کانادا. گواهینامه ایرانم تا برج 11 سال 93 اعتبار داشت. الان اینجا قبول نمیکنن و میگن گواهینامه قبلی حتنا باد اعتبار داشته باشه تا بشه از مزایای اون استفاده کرد.
    روش تمدید گواهینامه ایرانیان ساکن خارج در اینhttp://www.mfa.gov.ir/index.aspx?siteid=1&pageid=24639 لینک گفته شده.
    مشکل اینه که توی کانادا ما سفارت و کنسولگری نداریم که!
    چه پیشنهادی دارید؟
    می توان به سوی رهایی گریخت؛ اما بازگشت ما به اسارت نابخشودنی است. نادر ابراهیمی

Junior Member

اينها حرف خودشون رو هم فرداش تغيير ميدن. من نامه بردم ميگن نميشه ما به شخص اصلا هيچ نامه اي نميديم كلا شيراز نامه نميده. ميگه از وزارت امور خارجه نامه بيار اونا هم كه زير بار نامه نميرن. حالا دوستان لطفا بگي اصلا تهران بيايم كارمون ميشه؟ يا تهرانم فعلا معلق كرده اين سابقه دادن رو؟
    At CIO on Oct 7th
    File NO on Dec 24th
    email from visa office on Jan 7th
    email of medical on Sep 3rd

Senior Member mehran23 آواتار ها

باید مراجعه کنید به شهرک آزمایش تا دقیقا مشخص بشه.

این سرتیفیکیت های که برای کاهش بیمه توسط آموزشگاهای رانندگی در تورنتو صادر میشه، کسی می دونه شرکتهای بیمه قبولش دارن و تا چند درصد مبلغ بیمه رو کاهش می دن؟ هزینه این کلاسها حدود 400 دلاره و اگه شرکتهای بیمه قبولش کنن ، شرکت در این دوره ها ارزش داره.
    بدون شرکت در این دوره ها میشه این نامه رو گرفت و حدودا هزینه اش چقدره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hasansh نمایش پست ها
    این سرتیفیکیت های که برای کاهش بیمه توسط آموزشگاهای رانندگی در تورنتو صادر میشه، کسی می دونه شرکتهای بیمه قبولش دارن و تا چند درصد مبلغ بیمه رو کاهش می دن؟ هزینه این کلاسها حدود 400 دلاره و اگه شرکتهای بیمه قبولش کنن ، شرکت در این دوره ها ارزش داره.
    اگر آموزشگاه رسمی باشه بیشترشون قبول میکنند و ممکنه سالی 200-300 دلار بیمه تون رو کاهش بده.

Junior Member

سلام
    بعد از مطالعه صفحات مختلف این فروم یه سوال برام پیش اومده که کمتر در موردش صحبت شده. اینطور که من متوجه شدم اصل گواهینامه و اصل سابقه گواهینامه برای گرفتن گواهینامه در کانادا جزء مدارک اصلی است. خواستم بپرسم
    1. گرفتن گواهینامه بین المللی برای کجا استفاده میشه؟ اصلا لزومی به گرفتنش هست؟
    2. سابقه بیمه ماشین برای کبک و انتاریو قابل استفاده هست؟
    ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Superstar

گواهینامه بین المللی بدرد ماشین کرایه کردن می خوره، مصرف خاص دیگه ای نداره و بعنوان سابقه یا ترجمه گواهینامه شما هم مورد قبول نیست. واقعا لزومی به گرفتنش نیست. ضمن اینکه بعد از ورود به کانادا فقط مدت محدودی قابل استفاده است (فکر می کنم دو ماه). سابقه بیمه حداقل در اونتاریو که مصرفی نداره.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس معدن - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط lilian1985 نمایش پست ها
    اينها حرف خودشون رو هم فرداش تغيير ميدن. من نامه بردم ميگن نميشه ما به شخص اصلا هيچ نامه اي نميديم كلا شيراز نامه نميده. ميگه از وزارت امور خارجه نامه بيار اونا هم كه زير بار نامه نميرن. حالا دوستان لطفا بگي اصلا تهران بيايم كارمون ميشه؟ يا تهرانم فعلا معلق كرده اين سابقه دادن رو؟
    سلام من ديروز رفتم شهرك آزمايش و گرفتم از در شهرك كه وارد ميشيد بعد از بازرسي خط سبز رو تا انتها دنبال كنيد ساختمان سمت چپ به محض ورود درب سمت چپ نماينده وزارت امور خارجه بعد اطاق ١١٠ بعد ٢٠٢ بعد دوباره امور خارجه تمام
    راستي بليط و ويزا هم يادتون نره اگه تاريخ پرواز هم بيش از دو هفته باشه قبول نميكنه و ميگه برو تو دو هفته آخر بيا
    خيلي هم خوش برخورد هستند وقتي ويزاي كانادا رو ميبينن كلي بهت احترام ميزارن
    دریافت فرم ها در سیدنی :2010 April - مديكال : 25 جون 2014 - ويزا : 19 دسامر 2014

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hasansh نمایش پست ها
    بتونید آموزشگاه ایرانی پیدا کنید ۱۵۰ دلار میگیرن سرتیفیکیت رو بهتون میدن. بدون شرکت در کلاس. البته شاید باید یکی دو ساعت با خودشون تمرین رفته باشین.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)