صفحه 193 از 270 نخستنخست ... 93143183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,921 تا 1,930 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

بچه ها مقصد من تورنتو هست . نامه سابقه رو گرفتم یه نامه خلافی هم گرفتم ولی مشکل اینجاست که روش نوشته
    فلانی(من) فاقد سابقه تخلف رانندگی می باشد. در ضمن در سوابق گواهینامه قبلی وی به شماره ....... به تاریخ صدور ....(تاریخ گواهینامه اولم) 4 فقره تخلف رانندگی ثبت شده است."
    می خواستم ببینم این نامه خلافی به این صورت تورنتو به دردم خواهد خورد؟ به خاطر اون 4 فقره می پرسم . این نامه خلافی فقط برای بیمه هست ؟ یا برای گواهینامه هم باید باشه؟ اگه برای گواهینامه هم هست تاثیری تو گرفتن گواهینامه می زاره ؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

نقل قول نوشته اصلی توسط nazali2 نمایش پست ها
    بچه ها مقصد من تورنتو هست . نامه سابقه رو گرفتم یه نامه خلافی هم گرفتم ولی مشکل اینجاست که روش نوشته
    فلانی(من) فاقد سابقه تخلف رانندگی می باشد. در ضمن در سوابق گواهینامه قبلی وی به شماره ....... به تاریخ صدور ....(تاریخ گواهینامه اولم) 4 فقره تخلف رانندگی ثبت شده است."
    می خواستم ببینم این نامه خلافی به این صورت تورنتو به دردم خواهد خورد؟ به خاطر اون 4 فقره می پرسم . این نامه خلافی فقط برای بیمه هست ؟ یا برای گواهینامه هم باید باشه؟ اگه برای گواهینامه هم هست تاثیری تو گرفتن گواهینامه می زاره ؟
    باسلام:به نامه خلافي نيازي نيست. فقط نامه سابقه گواهينامه براي شركت مستقيم در آزمون فول جي كاربرد داره. و اصلاً نيازي به ارائه نامه ٤فقره خلاف نيست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asal92 نمایش پست ها
    باسلام:به نامه خلافي نيازي نيست. فقط نامه سابقه گواهينامه براي شركت مستقيم در آزمون فول جي كاربرد داره. و اصلاً نيازي به ارائه نامه ٤فقره خلاف نيست.
    خیلی ممنونم . پس این نامه خلافی فقط برای بیمه هست ؟ آیا به این ترتیبی که نوشتن (4 تا خلافی) به دردم می خوره تو اونتاریو برای بیمه؟ تو بریتیش کلمبیا چطور ؟

سلام خدمت دوستان عزیز
    در مورد گواهینامه رانندگی در کبک سوال داشتم.
    لطفا یکی از دوستانی که به تازگی برای آن اقدام کرده و شرایط شبیه من داره پاسخ بده( PRکانادا-اقامت در کبک(وکلا کانادا) یک ماه- دانشجو- دارای گواهینامه هوشمند ایران با سابقه رانندگی ۵ ساله).
    با توجه به تحقیقات بنده ظاهرا باید گواهینامه ایرانم را در کبک ترجمه کنم و با ترجمه آن برم برای آزمون تعوری و سپس امتحان عملی.آیا درسته؟
    با تشکر

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط shahmnb نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    لطفا یکی از دوستانی که به تازگی برای آن اقدام کرده و شرایط شبیه من داره پاسخ بده( PRکانادا-اقامت در کبک(وکلا کانادا) یک ماه- دانشجو- دارای گواهینامه هوشمند ایران با سابقه رانندگی ۵ ساله).
    با توجه به تحقیقات بنده ظاهرا باید گواهینامه ایرانم را در کبک ترجمه کنم و با ترجمه آن برم برای آزمون تعوری و سپس امتحان عملی.آیا درسته؟
    با تشکر

دقیقا همینه که نوشتین

نقل قول نوشته اصلی توسط shahmnb نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    با تشکر
    سلام ،
    ببخشید ،
    1- برای اثبات سابقه رانندگی 5 ساله ، تاریخ صدور گواهینامه کافیست؟ یا باید سابقه گواهینامه ایران رو از شهرک آزمایش گرفته باشیم؟
    2-منظور از "PRکانادا-اقامت در کبک(وکلا کانادا) یک ماه" چیه؟ یعنی در بدو ورود به عنوان مهاجر (Skill Worker) نمی توان اقدام کرد؟ و حداقل یک ماه باید از اقامتمون بگذره؟
    3- ترجمه های ایران در کبک هم معتبر نیست؟ باید اونجا ترجمه بشوند؟
    4- دوستان آیا اخذ گواهینامه در کبک نسبت به اونتاریو مزیتی دارد؟ از نظر دردسرها و کلا روند گرفتن گواهینامه تا هنگام استفاده از آن

خیلی ممنونم

دوستان عزیز، سوال در مورد گواهینامه بین المللی داشتم: اینکه می گن فقط 2 ماه میشه در اونتاریو باهاش رانندگی کرد ، درسته؟ اگر من مثلا 4 ماه یا 5 ماه از گواهینامه بین المللی برای رانندگی در تورنتو استفاده کنم از کجا می فهمند؟ مثلا به افسر بگم که 3 ماه مونترال بودم و الان تازه 1 ماهه که اومدم تورنتو! آیا شدنی هست؟
    خیلی برام مهمه ، چون ممکنه در ابتدای کار نتونم گواهینامه بگیرم ، اما ماشین لازم دارم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hyperamir نمایش پست ها
    دوستان عزیز، سوال در مورد گواهینامه بین المللی داشتم: اینکه می گن فقط 2 ماه میشه در اونتاریو باهاش رانندگی کرد ، درسته؟ اگر من مثلا 4 ماه یا 5 ماه از گواهینامه بین المللی برای رانندگی در تورنتو استفاده کنم از کجا می فهمند؟ مثلا به افسر بگم که 3 ماه مونترال بودم و الان تازه 1 ماهه که اومدم تورنتو! آیا شدنی هست؟
    خیلی برام مهمه ، چون ممکنه در ابتدای کار نتونم گواهینامه بگیرم ، اما ماشین لازم دارم.
    این کارها را در کانادا فراموش کنید. ممکنه یک سال هم رانندگی کنید کسی هم کاری به کارتون نداشته باشه اما فقط یک بار که پلیس از شما گواهینامه خواست کار تمامه. تاریخ ورود شما به کشور معلومه از اون تاریخ 60 روز می توانید از گواهینامه بین المللی استفاده کنید. بعد ضمنا با چه ماشینی می خواهید 4 یا 5 ماه رانندگی کنید؟ ماشین که نمی تونید بخرید، یعنی می تونید بخرید ولی بدون گواهینامه اینجا چطوری بیمه اش می کنید؟ ماشین دوستان و فامیل که باشه باید شما را به بیمه اضافه کنند چون بدون بیمه رانندگی بسیار خطرناکه، ماشین کرایه ای هم بعیده اینطوری بهتون بدن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    این کارها را در کانادا فراموش کنید. ممکنه یک سال هم رانندگی کنید کسی هم کاری به کارتون نداشته باشه اما فقط یک بار که پلیس از شما گواهینامه خواست کار تمامه. تاریخ ورود شما به کشور معلومه از اون تاریخ 60 روز می توانید از گواهینامه بین المللی استفاده کنید. بعد ضمنا با چه ماشینی می خواهید 4 یا 5 ماه رانندگی کنید؟ ماشین که نمی تونید بخرید، یعنی می تونید بخرید ولی بدون گواهینامه اینجا چطوری بیمه اش می کنید؟ ماشین دوستان و فامیل که باشه باید شما را به بیمه اضافه کنند چون بدون بیمه رانندگی بسیار خطرناکه، ماشین کرایه ای هم بعیده اینطوری بهتون بدن.
    60 روز از اولين ورود يا با هر بار ورود 60 روز فرصت استفاده از گواهينامه وجود داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها

خیلی ممنون از پاسخ تون. اما این قانون 2 ماه فکر می کنم مربوط به اونتاریو باشه و در کبک صادق نباشه.
    شاید من در بدو ورود مثلا 1 ماه در مونترال باشم و بعد به تورنتو بیام. در این صورت چطور؟ می تونم 2 ماه هم در تورنتو رانندگی کنم؟
    باز هم ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)