صفحه 232 از 270 نخستنخست ... 132182222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241242 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,311 تا 2,320 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

با سلام خدمت دوستان گرامی.
    دوستان اگر گواهینامه رانندگی رو از ایران رو تو همین چندماه اخیر(زیر یکسال) گرفته باشیم نمیشه توی کبک فقط آزمون آیین نامه بدیم و گواهینامه بگیریم؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Sec نمایش پست ها
    دوستان اگر گواهینامه رانندگی رو از ایران رو تو همین چندماه اخیر(زیر یکسال) گرفته باشیم نمیشه توی کبک فقط آزمون آیین نامه بدیم و گواهینامه بگیریم؟
    اگر زیر یک سال باشه احتمالا تو کبک باید دوباره کلاس برید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sec نمایش پست ها
    کلا با هر گواهینامه ای و هرچند سال سابقه از ایران باید آزمون Road test را بدهید و به دلیل عدم داشتن قرارداد با ایران فقط ممکن است از دوره انتظار برای آزمون و نه خود آزمون معاف شوید و دیگر هیچ! در مورد کیس شما که سابقه رانندگی هم نداشته باشید دوره انتظار را هم باید متناسب با زمان اخذ گواهینامه طی کنید. دوره حداقل یک ساله در مورد کبک برای امکان آزمون مستقیم برای کلاس 5 الزامی است. سایر اطلاعات تکمیلی را از این فایل ببینید:
    https://saaq.gouv.qc.ca/fileadmin/do...cle-quebec.pdf
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

با سلام از دوستان كسي اطلاع داره كه ترجمه گراهينامه و گرفتن سوابق براي مانيتوبا ارزش داره يا نه؟ و احتمالاً كمك ميكنه كه براي كلاس پنج فول اقدام كنيم؟؟

با سلام ميخواستم سوال بعد از گرفتن سوابق گواهينامه نيازي به ترجمه و تاييديه وزارت امور خارجه و دادگستري داره يا نه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط artimess نمایش پست ها
    با سلام ميخواستم سوال بعد از گرفتن سوابق گواهينامه نيازي به ترجمه و تاييديه وزارت امور خارجه و دادگستري داره يا نه؟؟

در انتاریو ، باید همینجا ترجمه کنید .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نقشه برداری دانشگاه تهران

سلام
    من دانشجو هستم توی کبک
    ۴ سال توی ایران گواهی نامه داشتم و الان همراه دارمش
    میخواستم ببینم واسه اجاره کردن ماشین و مسافرت رفتن ایا ترجمه ی گواهی نامه ایرانی که دارم قبول هست یا نه؟؟
    اصلا دقیقا باید چه کارهایی قبل رنت ماشین انجام بدم؟ واسه استان کبک

Junior Member

با سلام خدمت دوستان.

چند سوال داشتم ممنون میشم اگه پاسخ بدید:

درایور لایسنس G2 من 2013 اکسپایر شد. حالا طبق قوانین باید دوباره از G1 شروع کنم و بعد G2 و نهایتا G

قصد دارم بعد از امتحان G1 مستقیما اپلای کنم برای G.

سوالاتم:

گواهینامه ام تو ایران اکسپایر شده (بیش ار 10 سال سابقه دارم) و ظاهرا اول باید از طریق پلیس +10 خوانواده ام اقدام کنن که از من وکالت دارن. برای گرفتن گواهی نامه جدید و سپس به شهرک آزمایش برن برای گرفتن سوابق رانندگیم تو ایران.

1- ظاهرا برای صدور گواهینامه جدید اصل گواهینامه قدیمی (که ایرانه) + اصل کارت ملی و اصل شناسنامه ( که کاناداست) + عکس بنده. آیا مدارک دیگه ای نیز لازم هست؟

2- با این تفاسیر باید مدارکمو به ایران پست کنم که خانواده ام برن دنبال کارام یا انتخاب دیگه ای هم هست ( مثلا حافظ منافع ایران تو واشنگتن این کارهارو میتونن انجام بدن؟)

3- چون تاریخ صدور گواهی نامه جدید به روز هست این امکان هست که بعد از G1 برای G بلافاصله اقدام کنم؟

4- برای گرفتن سوابق رانندگی از شهرک آزمایش آیا اون کارمندای اداره پلیس میدونند دقیقا جه باید بنویسند یا مثلا تمپلیت خاصی برای این کار دارن و کار خیلی روتین هست و یا اینکه بایستی ازشون خواست دقیقا چه بتویسن که اینجا مشکلی پیش نیاد.

خیلی شرمنده که طولانی شد سوالاتم.
    ممنون میشم دوستانی که اطلاعی یا تجربه ای در این زمینه دارن منو راهنمایی کنن.
    با سپاس فراوان

Junior Member

سلام دوستان
    من ویزای توریستی 5 ساله گرفتم و میخوام تا پایان خرداد به مدت ده روز به تورنتو بروم و دوباره برگردم . میخاستم ببینم برای گرفتن گواهینامه در این مدت میتونم اقدام کنم ؟
    در ضمن سال 1380 گواهینامه گرفتم .

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط vrcanada نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ویزای توریستی 5 ساله گرفتم و میخوام تا پایان خرداد به مدت ده روز به تورنتو بروم و دوباره برگردم . میخاستم ببینم برای گرفتن گواهینامه در این مدت میتونم اقدام کنم ؟
    در ضمن سال 1380 گواهینامه گرفتم .
    امتحان آیین نامه را میتوانید بدید اما گرفتن وقت امتحان شهر بعیده در ده روز ممکن باشه ضمن اینکه باید کامل فرمت بشید(!) و رانندگی اینجا را یاد بگیرید. اگر خواستید این کار را بکنید یک هفته قبل از سفر برید شهرک آزمایش نامه سابقه رانندگی بگیرید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)