صفحه 233 از 270 نخستنخست ... 133183223224225226227228229230231232233234235236237238239240241242243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,321 تا 2,330 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

سلام
    پوینت های منفی که یکی از رانندگی بگیره بعد یک مدت از بین میره یا همیشگی تو سابقه ثبت میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    سلام
    پوینت های منفی که یکی از رانندگی بگیره بعد یک مدت از بین میره یا همیشگی تو سابقه ثبت میشه؟
    تا جاییکه میدونم تا دوسال باقی میمونه و بعد از بین میره

دوستان برای ما که گواهینامه ایران رو اینجا تحویل دادیم،در ایران چطور باید رانندگی کنیم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    دوستان برای ما که گواهینامه ایران رو اینجا تحویل دادیم،در ایران چطور باید رانندگی کنیم؟
    در ایران المثنی بگیرید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    در ایران المثنی بگیرید.
    من فقط یک هفته میخوام برم فکر نمیکنم المثنی اینقدر سریع صادر بشه ولی احتمالا برای دفعه های بعد به کار میاد

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_eng نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.

چند سوال داشتم ممنون میشم اگه پاسخ بدید:

درایور لایسنس G2 من 2013 اکسپایر شد. حالا طبق قوانین باید دوباره از G1 شروع کنم و بعد G2 و نهایتا G

قصد دارم بعد از امتحان G1 مستقیما اپلای کنم برای G.

سوالاتم:

گواهینامه ام تو ایران اکسپایر شده (بیش ار 10 سال سابقه دارم) و ظاهرا اول باید از طریق پلیس +10 خوانواده ام اقدام کنن که از من وکالت دارن. برای گرفتن گواهی نامه جدید و سپس به شهرک آزمایش برن برای گرفتن سوابق رانندگیم تو ایران.

1- ظاهرا برای صدور گواهینامه جدید اصل گواهینامه قدیمی (که ایرانه) + اصل کارت ملی و اصل شناسنامه ( که کاناداست) + عکس بنده. آیا مدارک دیگه ای نیز لازم هست؟

2- با این تفاسیر باید مدارکمو به ایران پست کنم که خانواده ام برن دنبال کارام یا انتخاب دیگه ای هم هست ( مثلا حافظ منافع ایران تو واشنگتن این کارهارو میتونن انجام بدن؟)

3- چون تاریخ صدور گواهی نامه جدید به روز هست این امکان هست که بعد از G1 برای G بلافاصله اقدام کنم؟

4- برای گرفتن سوابق رانندگی از شهرک آزمایش آیا اون کارمندای اداره پلیس میدونند دقیقا جه باید بنویسند یا مثلا تمپلیت خاصی برای این کار دارن و کار خیلی روتین هست و یا اینکه بایستی ازشون خواست دقیقا چه بتویسن که اینجا مشکلی پیش نیاد.

خیلی شرمنده که طولانی شد سوالاتم.
    ممنون میشم دوستانی که اطلاعی یا تجربه ای در این زمینه دارن منو راهنمایی کنن.
    با سپاس فراوان
    سلام . سوالات رو خیلی پیچیده کردید .

شما سابقه رانندگی در ایران یا داری یا نداری . اگر داری سوابقش + خود گواهینامه رو بگو بیارند . وقتی سابقه میگیری علی القاعده به اولین تاریخی که گواهینامه گرفتی باید اشاره کنند .
    پول ترجمه هم نده چون بایست اینجا ترجمه کنی .
    میری آیین نامه رو میدی و مستقیما برای G وقت میگیری . خودشون راهنمایی میکنند . حافظ و سعدی رو هم ولش . بهترین راه اینه با وکالتی که ازت دارن در همون ایران برات بگیرن . هزینه پست بهت میخوره که امریکا بخوای بدی باز هم همون هزینه پست رو داری چه بسا بیشتر

اصل گواهینامه ایرانی رو هم ممکنه ازت بگیرن ممکن هست نگیرن . از من در انتاریو نگرفتند . ( در کمال تعجب )

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    سلام . سوالات رو خیلی پیچیده کردید .

شما سابقه رانندگی در ایران یا داری یا نداری . اگر داری سوابقش + خود گواهینامه رو بگو بیارند . وقتی سابقه میگیری علی القاعده به اولین تاریخی که گواهینامه گرفتی باید اشاره کنند .
    پول ترجمه هم نده چون بایست اینجا ترجمه کنی .
    میری آیین نامه رو میدی و مستقیما برای G وقت میگیری . خودشون راهنمایی میکنند . حافظ و سعدی رو هم ولش . بهترین راه اینه با وکالتی که ازت دارن در همون ایران برات بگیرن . هزینه پست بهت میخوره که امریکا بخوای بدی باز هم همون هزینه پست رو داری چه بسا بیشتر

اصل گواهینامه ایرانی رو هم ممکنه ازت بگیرن ممکن هست نگیرن . از من در انتاریو نگرفتند . ( در کمال تعجب )
    اونتاریو اصل گواهینامه را از شما نمی گیرن. بعضی استان های دیگه این کارو میکنن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام،

من شنیدم تو انتاریو میشه با گواهینامه ایران تا یکی دوماه بعد از ورود رانندگی کرد. میخواستم بدونم از دوستان کسی اطلاع داره از این مورد و اینکه باید ترجمه گواهینامه را بیاوریم برای اینکار یا گواهی نامه بین المللی بگیریم بیاریم از ایران؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dreamer2 نمایش پست ها
    سلام،

من شنیدم تو انتاریو میشه با گواهینامه ایران تا یکی دوماه بعد از ورود رانندگی کرد. میخواستم بدونم از دوستان کسی اطلاع داره از این مورد و اینکه باید ترجمه گواهینامه را بیاوریم برای اینکار یا گواهی نامه بین المللی بگیریم بیاریم از ایران؟
    ممنون
    بله برای ویزیت زیر سه ماه با گواهینامه مبدا می توان رانندگی کرد. اصل گواهی نامه را بیاورید و در اونتاریو ترجمه کنید. مساله بیمه البته مساله دیگری است که ممکن است مجبورتان کند زودتر گواهینامه کانادایی بگیرید.
    https://www.ontario.ca/page/drive-ontario-visitors
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

سلام
    ما یک مشکلی داریم، گفتم اینجا بگم شاید راه حلی براش پیدا بشه.
    ما اکتبر 2015 در انتاریو land کردیم. من هم برای خودم و هم برای همسرم رفتم شرک آزمایش و نامه اصالت گواهینامه رو گرفتم.
    تا اونجا که اطلاع دارم نامه رو فقط یکبار صادر می کنند و تا شش ماه هم برای Ontario Service معتبر هست.
    خب من نامه خودم رو ترجمه کردم و باهاش g1 رو گرفتم. ولی همسرم اقدامی نکرد.
    این بار که ما قصد رفتن برای موندن داریم، آیا راه حلی هست که ما از اون نامه استفاده کنیم.
    مثلا کسی تا حالا سعی کرده نامه رو ببره شهرک آزمایش و آپدیتش کنه؟
    متشکرم
    فقط 5% انسان های موفق نابغه اند، بقیه پشت کار دارند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)