صفحه 234 از 270 نخستنخست ... 134184224225226227228229230231232233234235236237238239240241242243244 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,331 تا 2,340 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط mhtavakol نمایش پست ها
    سلام
    ما یک مشکلی داریم، گفتم اینجا بگم شاید راه حلی براش پیدا بشه.
    ما اکتبر 2015 در انتاریو land کردیم. من هم برای خودم و هم برای همسرم رفتم شرک آزمایش و نامه اصالت گواهینامه رو گرفتم.
    تا اونجا که اطلاع دارم نامه رو فقط یکبار صادر می کنند و تا شش ماه هم برای Ontario Service معتبر هست.
    خب من نامه خودم رو ترجمه کردم و باهاش g1 رو گرفتم. ولی همسرم اقدامی نکرد.
    این بار که ما قصد رفتن برای موندن داریم، آیا راه حلی هست که ما از اون نامه استفاده کنیم.
    مثلا کسی تا حالا سعی کرده نامه رو ببره شهرک آزمایش و آپدیتش کنه؟
    متشکرم

باید نامه جدید بگیرید. یکی از دوستان من پارسال لند کرد نامه آورد و ترجمه کرد ولی فرصت نکرد استفاده کنه. امسال دوباره اومد نامه جدید آورد و ترجمه کرد و امتحان داد بنابراین فکر نمی کنم در شهرک آزمایش محدودیتی از این لحاظ وجود داشته باشه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    باید نامه جدید بگیرید. یکی از دوستان من پارسال لند کرد نامه آورد و ترجمه کرد ولی فرصت نکرد استفاده کنه. امسال دوباره اومد نامه جدید آورد و ترجمه کرد و امتحان داد بنابراین فکر نمی کنم در شهرک آزمایش محدودیتی از این لحاظ وجود داشته باشه.
    حقیقتش بالاسر اون خانومه که نامه میداد، این رو نوشته بود که فقط یک بار نامه صادر میگردد. تو یک فایل Excel مانند هم میزد که ببینه کسی دوبار نگیره. شاید روال عوض شده باشه، شاید هم دوست شما کار دیگه ای انجام داده باشه. ممنون میشم اگر از ایشون جویا بشید.
    فقط 5% انسان های موفق نابغه اند، بقیه پشت کار دارند

حقیقتش بالاسر اون خانومه که نامه میداد، این رو نوشته بود که فقط یک بار نامه صادر میگردد. تو یک فایل Excel مانند هم میزد که ببینه کسی دوبار نگیره. شاید روال عوض شده باشه، شاید هم دوست شما کار دیگه ای انجام داده باشه. ممنون میشم اگر از ایشون جویا بشید.
    یکی از دوستان من هم جدیدا دوباره گرفت . کار خاصی هم انجام نداد

ApplyAbroad Guru

شما عکس این مساله را در نظر بگیرید که بخواهید نامه ای که شش ماه قبل در یکی از این ادارات صادر شده را پیگیری کنید و توقع داشته باشید که در فایل اکسل با یک سرچ ساده پیدا شود!
    البته اگر خودتان در زمان مراجعه توضیحات کاملی از ماوقع و اینکه نامه مجدد می خواهید را ارایه فرمایید این نوشته بسیار به کار خواهد آمد. شک نکنید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical - York Univeristy

دوستان من اسفند ۹۵ گواهینامه گرفتم و خرداد عازم تورنتو هستم با ویزای دانشجویی.
    میتونم بلافاصله گواهی نامه جی ۱ رو گیرم؟ یا باید کلاس برم دوباره مثله ایران؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kimi_kim نمایش پست ها
    دوستان من اسفند ۹۵ گواهینامه گرفتم و خرداد عازم تورنتو هستم با ویزای دانشجویی.
    میتونم بلافاصله گواهی نامه جی ۱ رو گیرم؟ یا باید کلاس برم دوباره مثله ایران؟
    ممنون
    جی 1 رو که همه می تونن بدون هیچ سابقه ای بگیرن ولی باهاش نمی تونید تنها رانندگی کنید. جی 1 فقط امتحان آیین نامه است.
    برای جی 2 که اجازه رانندگی تنها بهتون می ده باید بین جی 1 تا جی 2 حداقل 12 ماه فاصله باشه. شما به اندازه ماه هائی که از ایران سابقه نشون می دهید از این 12 ماه کم میشه. خلاصه اش با وضعیت شما این میشه که تشریف می آرید امتحان جی 1 می دید بعد تا با ارائه مدارک سابقه تا اسفند 96 صبر می کنید تا بتونید امتحان جی 2 بدید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    -Western University-civil engineering

سلام دوستان،
    همسر من الان کاناداست ولی برادرش وکالت نامه داره و اصل گواهی نامه و شناسنامه کارت ملی هم ایرانه. من یکم گیجم در مورد این نامه سابقه رانندگی. میشه از شهرستان هم این نامه رو گرفت یا باید حتما تهران باشه؟ شهر بزرگ نزدیک ما مشهد. کسی تجربه ای در مشهد نداره؟ میشه رفت اداره راهنمایی رانندگی و بهشون فرمت نامه رو نشون داد و گرفت غیر حضوری؟؟ میشه لطفا یکی واسم نامه رو بفرسته من ببینم چی توش نوشته؟؟

خیلی خیلی ممنونم

و اینکه چه مدارکی لازمه
    ویرایش توسط hiver : May 7th, 2017 در ساعت 10:55 PM

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط noonoosh نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    همسر من الان کاناداست ولی برادرش وکالت نامه داره و اصل گواهی نامه و شناسنامه کارت ملی هم ایرانه. من یکم گیجم در مورد این نامه سابقه رانندگی. میشه از شهرستان هم این نامه رو گرفت یا باید حتما تهران باشه؟ شهر بزرگ نزدیک ما مشهد. کسی تجربه ای در مشهد نداره؟ میشه رفت اداره راهنمایی رانندگی و بهشون فرمت نامه رو نشون داد و گرفت غیر حضوری؟؟ میشه لطفا یکی واسم نامه رو بفرسته من ببینم چی توش نوشته؟؟

خیلی خیلی ممنونم

و اینکه چه مدارکی لازمه

برای کدوم شهر کانادا میخواهید ؟ همه جا نامه سابقه نمیخوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    -Western University-civil engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    برای کدوم شهر کانادا میخواهید ؟ همه جا نامه سابقه نمیخوان
    واسه واترلو، انتاریو

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط noonoosh نمایش پست ها
    سلام دوستان،

خیلی خیلی ممنونم

و اینکه چه مدارکی لازمه
    شهرهای بزرگ معمولا دفتر نمایندگی وزارت خارجه دارند و می توانید مراجعه کنید تا نامه درخواست سابقه را به اداره راهنمایی رانندگی (شهرک آزمایش) بگیرید. نامه را با فرمتی که دارند صادر میکنند و لازم نیست نگران فرمت نامه باشید. با وکالتنامه و مدارک باید بتوانند اقدام کنند و نامه را دریافت کنند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)