صفحه 240 از 270 نخستنخست ... 140190230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,391 تا 2,400 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط alioo نمایش پست ها
    سلام دوستان. من پدرم میاد کانادا تا ۲ هفته دیگه. برای اینکه بتونه تو اونتاریو رانندگی کنه، چی باید با خودش بیاره کانادا؟ گواهینامه بین المللی یا ترجمه گواهینامه ایرانیش؟ بعد تا چند وقت میتونه با اونا تو کانادا رانندگی کنه؟ خیلی ممنون از پاسختون
    گواهینامه بین المللی. تا شش ماه. منتها فکر بیمه را هم بکنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    گواهینامه بین المللی. تا شش ماه. منتها فکر بیمه را هم بکنید.
    خیلی ممنون بابت پاسخ. من خودم بیمه دارم، پدرم میتونه به عنوان occasional driver رانندگی کنه تو اونتاریو بدون اینکه به بیمه من اضافه بشه؟ چون نهایتش بخواد چند ساعت تو جاده رانندگی کنه. ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط alioo نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت پاسخ. من خودم بیمه دارم، پدرم میتونه به عنوان occasional driver رانندگی کنه تو اونتاریو بدون اینکه به بیمه من اضافه بشه؟ چون نهایتش بخواد چند ساعت تو جاده رانندگی کنه. ممنون
    بله اگر شرایط بیمه تون اجازه میده میتونه (بیمه خود من اجازه occasional driver با گواهینامه بین المللی رو میده). یک زنگ بزنید از شرکت بیمه تون بپرسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله اگر شرایط بیمه تون اجازه میده میتونه (بیمه خود من اجازه occasional driver با گواهینامه بین المللی رو میده). یک زنگ بزنید از شرکت بیمه تون بپرسید.
    خیلی ممنون برای پاسخ سریعتون. یه سوال دیگه. من شنیدم که اگر گواهینامه ایران رو ترجمه کنی، با مهر وزارت خارجه و دادگستری، اونوقت میشه باهاش کانادا رانندگی کرد به جای گواهینامه بین المللی. اینجوری تا انقضای گواهینامه ایرانی میشه ازش استفاده کرد نه مثل گواهینامه بین المللی که تا یه مدت زمان مشخصی اعتبار داره. این درسته؟

با توجه به این چیزی که تو سایت ontario.ca زده، بستگی داره که ویزیتور چند وقت قرار هست که بمونه تو اونتاریو. اگر کمتر از ۳ ماه هست به گواهینامه بین المللی احتیاج نداره، ولی اگر بیشتر از ۳ ماه می مونه، گواهینامه بین المللی می خواد.
    If you are visiting Ontario for less than 3 months, you can use a valid driver’s licence from your own province, state, or country. You do not need to visit a DriveTest Centre while you are here, but you must have a vehicle permit and insurance and must follow Ontario’s rules of the road. The Official MTO Driver’s Handbook explains Ontario's traffic laws and driving customs.
    If you are visiting from another country for more than 3 months, you should get an International Driver's Permit (IDP) from your own country to accompany your driver’s licence before you arrive in Canada. DriveTest does not issue International Driver’s Permits.

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    اگر در ایران گواهینامه داشتید اصلا لازم نیست که کلاس برید. با گواهینامه بین المللی ماشین اجاره کنید و تمرین کنید. من کلاس نرفتم. همسر من هم کلاس نرفت و دوستان من هم نرفتند اما همه گواهینامه گرفتند
    با کمال احترام مخالفم. البته شما تو آلبرتا گواهینامه گرفتید. نمیدونم اونجا آسان تر هست یا نه؟
    تو تورنتو، فقط بخاطر گردش به چپ سر چراغ هم که شده بایستی برید کلاس. من خودم خیلی پول دادم بابت کلاس، ولی اینجا واقعاً رانندگی فرق داره.
    فقط 5% انسان های موفق نابغه اند، بقیه پشت کار دارند

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mhtavakol نمایش پست ها
    با کمال احترام مخالفم. البته شما تو آلبرتا گواهینامه گرفتید. نمیدونم اونجا آسان تر هست یا نه؟
    تو تورنتو، فقط بخاطر گردش به چپ سر چراغ هم که شده بایستی برید کلاس. من خودم خیلی پول دادم بابت کلاس، ولی اینجا واقعاً رانندگی فرق داره.
    من تورنتو گواهی نامه گرفتم-کلاس نرفتم-از همون اول هم full G امتحان دادم بار اول هم قبول شدم. من کاملا با zini_zinparast موافقم.
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush88 نمایش پست ها
    من تورنتو گواهی نامه گرفتم-کلاس نرفتم-از همون اول هم full G امتحان دادم بار اول هم قبول شدم. من کاملا با zini_zinparast موافقم.
    ببینید من که میگم کلاس تشریف ببرند، پورسانتی بهم تعلق نمیگیره، ولی مثلاً این که موقع ورود و خروج از اتوبان بایستی چه کارهایی کرد یا گردش به چپ پشت چراغ چه شکلی هست یا گردش به راست پشت چراغ قرمز چه جوری هست یا ده ها نکته دیگر رو که تو قبولی در امتحان تاثیر دارند را چه جوری میشه یاد گرفت؟! اگر روش ارزونتری هست، خب چه بهتر. هرچقدر آدم پول کمتر خرج کنه که بهتر هستش.

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

در راستای اقتصاد مقاومتی ویژه مهاجرین، کسی تجربه استفاده از ماشین کرایه ای (Rental) رو برای امتحان Full G داره؟
    ظاهرا از سمت آزمون گیرنده مشکلی نیست، ولی خود کرایه ها دهنده ها منع قانونی دارند یا مواردی دیگری هست که کسی تجربه اش رو داشته باشه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mhtavakol نمایش پست ها
    در راستای اقتصاد مقاومتی ویژه مهاجرین، کسی تجربه استفاده از ماشین کرایه ای (Rental) رو برای امتحان Full G داره؟
    ظاهرا از سمت آزمون گیرنده مشکلی نیست، ولی خود کرایه ها دهنده ها منع قانونی دارند یا مواردی دیگری هست که کسی تجربه اش رو داشته باشه؟
    چه منع قانونی دارن؟ من همین کار را کردم
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)