صفحه 241 از 270 نخستنخست ... 141191231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,401 تا 2,410 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    چه منع قانونی دارن؟ من همین کار را کردم
    ممنونم، اما Terms & Conditions این شرکت enterprise اینقدر طولانی هست که نمیشه خوندش.
    فکر کنم جایی خوندم که شرکت دیگه ای که اگر اشتباه نکنم اسمشHertz بود، اجازه نمیده. شما از کجا گرفتین؟
    فقط 5% انسان های موفق نابغه اند، بقیه پشت کار دارند

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mhtavakol نمایش پست ها
    ممنونم، اما Terms & Conditions این شرکت enterprise اینقدر طولانی هست که نمیشه خوندش.
    فکر کنم جایی خوندم که شرکت دیگه ای که اگر اشتباه نکنم اسمشHertz بود، اجازه نمیده. شما از کجا گرفتین؟
    همین انترپرایز. ببخشید ولی شما با اون ماشین برید امتحان بدید چطوری کسی می خواد متوجه بشه؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    همین انترپرایز. ببخشید ولی شما با اون ماشین برید امتحان بدید چطوری کسی می خواد متوجه بشه؟
    حالا یک وقت خدای نکرده وسط امتحان تصادف کردیم چی؟ البته از خودشون خواهم پرسید. باز هم متشکرم که وقت گذاشتید و جواب دادید.
    راستی ماشین های انترپرایز مثل zipcar تابلو نیستند؟ روی ماشین ها چیزی ننوشته؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mhtavakol نمایش پست ها
    حالا یک وقت خدای نکرده وسط امتحان تصادف کردیم چی؟ البته از خودشون خواهم پرسید. باز هم متشکرم که وقت گذاشتید و جواب دادید.
    راستی ماشین های انترپرایز مثل zipcar تابلو نیستند؟ روی ماشین ها چیزی ننوشته؟
    من هم با ماشین اجاره ایی امتحان دادم موقع اجاره کردن هم گفتم که برای امتحان میخوام فقط به شوخی بهم گفت مواظب باش ماشین نزنی به در و دیوار . افیسر هم قبل امتحان گفت چون کنترل روی ترمز ندارم هر موقع گفتم استاپ سریع ترمز کن .

Junior Member

با سلام،
    دوستان عزيز لطفا اگه امكان داره راهنمايي كنيد.
    راستش فرصت زيادي ندارم اگه كسي باشه كه راهنمايي كنه خيلي ممنون ميشم .
    چون اصلا نميدونم اين پروسه تو ايران چقدر طول ميكشه.

طبق پست هاي قبلي و سايت https://saaq.gouv.qc.ca/en/drivers-l...ivers-licence/ دانشجواياني كه حتي بيشر از ٦ ماه در استان كبك در طول دوره تحصيل ميتونن با گواهينامه بين الملل تو كبك رانندگي كنن و نيازي به گواهينامه كانادايي ندارن. حالا سه تا سوال داشتم:

١: ايا بنظرتون گواهينامه بين المللي سه ساله بگيرم بهتره يك ساله باشه؟
    ٢: آيا ميشه اصل گواهينامه رو به كانادا بيارم و بعد از اونجا بين المللي يا ترجمه كنم؟
    ٣: آيا همسر من كه open work permit داره هم مثل من ميتونه با بين المللي كردن گواهينامه تو كبك رانندگي كنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

جواب سوالاتون از آخر!
    3- هم خودتون هم خانمتون می تونین با گواهینامه بین المللی رانندگی کنید. اما باید گواهینامه ایرانتون (احتمالا باترجمه) هم همراهتون باشه.
    2- گواهینامه بین المللی رو باید از ایران بگیرید.
    1- مدت زمانش هم بستگی به برنامه خودتون داره.
    منبع:
    https://saaq.gouv.qc.ca/en/drivers-l...ivers-licence/

You must always drive with both licences – your foreign driver's licence and your international driver's permit. You are allowed to drive in Québec for as long as your international driver's permit remains valid.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidbaq نمایش پست ها
    جواب سوالاتون از آخر!
    3- هم خودتون هم خانمتون می تونین با گواهینامه بین المللی رانندگی کنید. اما باید گواهینامه ایرانتون (احتمالا باترجمه) هم همراهتون باشه.
    2- گواهینامه بین المللی رو باید از ایران بگیرید.
    1- مدت زمانش هم بستگی به برنامه خودتون داره.
    منبع:
    https://saaq.gouv.qc.ca/en/drivers-l...ivers-licence/

You must always drive with both licences – your foreign driver's licence and your international driver's permit. You are allowed to drive in Québec for as long as your international driver's permit remains valid.

ممنون بخاطر اطلاعات و راهنمايي،
    از يك مبع ديگه هم اين پاسخ رو گرفتم كه شايد به درد دوستان بخوره: شما میتونید گواهینامه ی ایران رو تو كبك به راحتی ترجمه و استفاده کنید.

راستش حالا يكم گيج شدم و سوال ديگه اي برام پيش اومد
    گواهينامه من ٩ سال اعتبار داره،
    اگه ايران بين اللملي كنم كه سه سال حداكثر ميتونم از او تو كبك استفاده بكنم و هزينش هم نزديك به ١٠٠ دلار كاناداست.
    اگه ببرم تو كانادا و ترجمه كنم، آيا دوباره گواهي نامه من سه سال تاريخ اعتبار خواهد داشت؟ و اينكه آيا كسي ميدونه ترجمه تو كانادا چقدر هزينه داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Goetechnical Engineer

سلام
    جدیدا کسی Metro East رفته واسه گواهینامه g1؟ ازش ترجمه گواهینامه رو هم خواستند یا فقط ترجمه اصالت رو؟
    2 سال پیش که از من فقط ترجمه اصالت رو گرفتند، 35 دلار الکی خرج کردیم
    الان اخبار ضد و نقیض هستش

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

نقل قول نوشته اصلی توسط LALABAND نمایش پست ها
    ممنون بخاطر اطلاعات و راهنمايي،
    از يك مبع ديگه هم اين پاسخ رو گرفتم كه شايد به درد دوستان بخوره: شما میتونید گواهینامه ی ایران رو تو كبك به راحتی ترجمه و استفاده کنید.

راستش حالا يكم گيج شدم و سوال ديگه اي برام پيش اومد ������
    گواهينامه من ٩ سال اعتبار داره،
    اگه ايران بين اللملي كنم كه سه سال حداكثر ميتونم از او تو كبك استفاده بكنم و هزينش هم نزديك به ١٠٠ دلار كاناداست.
    اگه ببرم تو كانادا و ترجمه كنم، آيا دوباره گواهي نامه من سه سال تاريخ اعتبار خواهد داشت؟ و اينكه آيا كسي ميدونه ترجمه تو كانادا چقدر هزينه داره؟
    در مورد هزینه ترجمه تو کانادا نمی دونم اما توی سایت saaq به وضوح گفته بود گواهینامه بین المللی، نگفته بود ترجمه و گفته بود نمی تونید از توی کانادا گواهی نامه بین المللی بگیرید و باید از کشور خودتون بگیرید (اعتبارش رو هم گفته بود یک ساله).
    The international driver's permit can only be issued in the country in which you obtained your driver's licence, and it is valid for one year. You must apply for your permit before coming to Québec.

یک دوستی به نام علی از اعضای سایت به من یک راننده افغانی به نام آقای معین معرفی کردند که هم من هم خانمم با ایشون کار کردم و خیلی راضی بودیم.

خیلی با شخصیت بود.. مودب بود و این که یکم که میخواستیم صحبت خارج بحث می بکنیم نمیذاشت و میگفت الان کلاس هست و باید کاری بکنم که قبول بشید و فرصت برای صحبت بسیار هست و غیره. کلا بهش از 20 نمره 20 میدم.

بسیار مودب و جنتلمن و دوست داشتنی. اصلا پولکی نبود. خیلی با حوصله بود. 4 ساعت قرار گذاشتیم ولی سر 3 ساعت خودش گفت کفایت می کنه و نکات رو هم گرفتید دیگه احتیاج ندارید اگر خودتون می خواهید مشکلی نیست ولی از نظر من تکمیل هستید.

واقعا خوشحالم سراغ ایرانی ها نرفتم چون تلفنی که صحبت کردم با چند تا از معروف هاشون میتونم بگم وحشت کردم از وقاحت و بی ادبی و بی شخصیتیشون.

دوستی هم که به من معرفیشون کردند اگر این پست رو خوندند لطفا خصوصی بهم پیام بدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)