صفحه 248 از 270 نخستنخست ... 148198238239240241242243244245246247248249250251252253254255256257258 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,471 تا 2,480 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    بله احتمالا میتونن ولی این برگه اصالت گواهینامه چی هست و چه کاربردی در کانادا داره؟
    یک گواهی است که راهنمائی و رانندگی صادر می کنه و در اون سابقه رانندگی شما ذکر می شه. وقتی این مدرک را ارائه بدید بعنوان سابقه رانندگی اینجا قبول می کنند و می تونید بدون انتظار برای گرفتن گواهینامه های سطح بالاتر اقدام کنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    یک گواهی است که راهنمائی و رانندگی صادر می کنه و در اون سابقه رانندگی شما ذکر می شه. وقتی این مدرک را ارائه بدید بعنوان سابقه رانندگی اینجا قبول می کنند و می تونید بدون انتظار برای گرفتن گواهینامه های سطح بالاتر اقدام کنید.
    شما روی گواهینامه ایرانتون تاریخ صدور گواهینامه مشخص هست،من ندیدم کسی مجبور باشه این نامه رو ارایه بده مگر اینکه از روی گواهینامه نشه تشخیص داد تاریخ صدور رو.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    اگه سابقه رانندگی را ارائه نکنند که باید از گواهینامه ابتدائی در کانادا شروع کنند
    در بریتیش کلمبیا نیازی به ارائه گواهی سابقه رانندگی نیست. همون تاریخ روی گواهینامه رو ملاک قرار میدن.

ApplyAbroad Hero

شما روی گواهینامه ایرانتون تاریخ صدور گواهینامه مشخص هست،من ندیدم کسی مجبور باشه این نامه رو ارایه بده مگر اینکه از روی گواهینامه نشه تشخیص داد تاریخ صدور رو.
    ظاهرا در بعضی استانها از جمله اونتاریو به این گواهی نیازه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    در بریتیش کلمبیا نیازی به ارائه گواهی سابقه رانندگی نیست. همون تاریخ روی گواهینامه رو ملاک قرار میدن.
    با تشکر از دوستان،
    با ICBC در بریتیش کلمبیا تماس گرفتیم و تایید کردند که همون گواهینامه که نشون بده بیش از 2 سال پیش صادر شده جهت درخواست برای گواهینامه کلاس 5 کفایت میکنه و بر اساس اون میتونند برای knowledge test و بعدش road test اقدام کنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

منم نامه سابقه گواهی نامه رو آوردم چون گواهی نامم رو تازه تمدید کرده بودم و تو گواهی نامه سابقه قبلی رو نمیزنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماري دانشگاه EMU قبرس

Smile پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط canadasurfer نمایش پست ها
    یکی از بچه های سایت زحمت کشید تلفن یک راننده افغانی رو به من داد که اینجا به طور رسمی آموزش میده و تعریف کرد ازش. بنده هم امروز زنگ زدم باهاش حرف زدم. بسیار متشخص و مودب و آقا بود. نه حرف اضافی زد نه اثری از کلاشی و کلاهبرداری و بی ادبی بود. نه راهنمایی غلط کرد نه مسخره کرد. در نهایت هم گفت G Full برای شما یک فرصته که میتونید مستقیم امتحان بدید قال قضیه رو بکنید. ایشالا نکات رو رعایت کنید پاس می کنید و توصیه کرد فعلا یک جلسه یک ساعته باهاش بگیریم ساعتی 35 دلارو از همه جا تا این لحظه ارزون تر بری G یا مساوی. گفت اگر بیشتر لازم بود خودم میگم. گفت بلد باشید پاس می کنید نباشید هم نه. گفت مرکز هم مهم نیست کجا باشه تمرکز رو بذارید روی یادگیری و خوب رانندگی کردن. در مورد وقت گرقتن و اینا هم هیچ فشاری نیاورد که بدید خودم بگیرم. واقعا بعد از این همه مکالمه با راننده ایرانی واقعا پیدا کردن این شخص خوشایند بود. دیگه نمی دونم اگر ما فرهنگ تمدن چند هزار ساله ما از کجا اومده!!! شاید اونم از این دروغای تلگرامی بوده که دست به دست فوروارد شده.
    سلام اگر ممكنه شماره مربي افغان رو برام همينجا ميزارين ، من دنبال مربي خوب هستم ممنونم

Junior Member

سلام به همگی... من دارم پست میذارم چون واقعا نمیشه این دویست و چهل و هشت صفحه را خواند.
    از دوستان، کسی هست که فایل پی دی اف کتاب آموزش (آیین نامه) رانندگی در بی سی به زبان فارسی را داشته باشه.
    ممنون میشم اگر لینکش را اینجا بگذارید.
    توی شهری که من زندگی میکنم کتاب فارسیش وجود نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط m_241259 نمایش پست ها
    سلام به همگی... من دارم پست میذارم چون واقعا نمیشه این دویست و چهل و هشت صفحه را خواند.
    از دوستان، کسی هست که فایل پی دی اف کتاب آموزش (آیین نامه) رانندگی در بی سی به زبان فارسی را داشته باشه.
    ممنون میشم اگر لینکش را اینجا بگذارید.
    توی شهری که من زندگی میکنم کتاب فارسیش وجود نداره.
    امتحانی که پای کامپیوتر انجام میشه به زبان فارسی هم هست؟

Junior Member

امتحانی که پای کامپیوتر انجام میشه به زبان فارسی هم هست؟
    نه... به زبان انگلیسی هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)