صفحه 249 از 270 نخستنخست ... 149199239240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,481 تا 2,490 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    امتحانی که پای کامپیوتر انجام میشه به زبان فارسی هم هست؟
    بله. در BC امتحان knowledge test رو می تونید به زبان فارسی بدید.
    PR : NOV 2013

Junior Member

سلام
    من نزديك ٣ سال هست كه pr دارم و هنوز اقدام نكردم براي گواهينامه هنوز ، آيا مي توانم با ترجمه گواهينامه ايران و امتحان آيين نامه و شهر گواهينامه بگيرم و كسي كنارم نشيند؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط baahaar نمایش پست ها
    سلام
    من نزديك ٣ سال هست كه pr دارم و هنوز اقدام نكردم براي گواهينامه هنوز ، آيا مي توانم با ترجمه گواهينامه ايران و امتحان آيين نامه و شهر گواهينامه بگيرم و كسي كنارم نشيند؟
    فرقی نمی کنه. اگر بتوانید بالای 2 سال سابقه رانندگی ایران را نشان بدید می تونید در امتحان بالاترین سطح شرکت کنید. حالا یا در گواهینامه شما سابقه ذکر شده و یا باید نامه سابقه رانندگی بگیرید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

من کارت اقامت کانادا دارم ولی تازه میخوام به کانادا مهاجرت و اونجا زندگی کنم. آیا بین المللی کردن گواهینامه ایران من که کانون جهانگردی صادر میکنه برام اونجا فایده ای داره؟
    لطفا برای هر دو استان بریتیش کلمبیا و اونتاریو بفرمایید. ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kmhassani نمایش پست ها
    من کارت اقامت کانادا دارم ولی تازه میخوام به کانادا مهاجرت و اونجا زندگی کنم. آیا بین المللی کردن گواهینامه ایران من که کانون جهانگردی صادر میکنه برام اونجا فایده ای داره؟
    لطفا برای هر دو استان بریتیش کلمبیا و اونتاریو بفرمایید. ممنون

فایده خاصی نداره. فقط در هفته های اول تا گواهینامه اینجا را بگیرید می تونید باهاش ماشین کرایه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    فرقی نمی کنه. اگر بتوانید بالای 2 سال سابقه رانندگی ایران را نشان بدید می تونید در امتحان بالاترین سطح شرکت کنید. حالا یا در گواهینامه شما سابقه ذکر شده و یا باید نامه سابقه رانندگی بگیرید.
    سلام. میخواستم بپرسم شما مطمئن هستین که نامه سابقه رانندگی از شهرک آزمایش در ایران نیاز نیست و فقط سابقه پشت کارت گواهی نامه کافی هست به این منظور؟

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

نقل قول نوشته اصلی توسط LIMITED نمایش پست ها
    سلام. میخواستم بپرسم شما مطمئن هستین که نامه سابقه رانندگی از شهرک آزمایش در ایران نیاز نیست و فقط سابقه پشت کارت گواهی نامه کافی هست به این منظور؟
    همه چیز بستگی به اون ترجمه ای داره که شما تحویل Drive Test میدین.
    من خودم 15 سال سابقه رانندگی توی ایران رو داشتم و زمانی که خواستم بیام کانادا چند ماه قبلش گواهینامه ایرانم رو تمدید کردم و توی کانادا دادم ترجمش کردند.
    زمانی که ترجمه رو تحویل Drive Test دادم که تاریخ سابقه رانندگی رو ببینند به من گفت که شما که تازه گواهینامه گرفتید ( تاریخ صدور گواهینامه جدید رو نگاه میکرد) من بهشون توضیح دادم که این تاریخ صدور این گواهینامه هست اما توی این یکی تاریخ داره میگه که من از کی رانندگی رو شروع کردم...
    ولی اینقدر بد اخلاق و طلبکار بود زنه که حاضر نشد اینو بپذیره و گفت این تاریخ میگه که شما چند ماهه گواهینامه گرفتین. با خنده بهش گفتم من اینقدر سالمه و از 18 سالگی ماشین میروندم توی کشورم. حالا شما میخوای بگی من 3 ماهه که گواهینامه گرفتم...
    خلاصه، بعد از کلی مشورت با این همکار و اون همکار و رئیسش، قبول کرد که فقط 1 سال سابقه رانندگی و برام لحاظ کنند و بر اساس این نیازی نبود 1 سال صبر کنم تا بتونم امتحان G2 رو بدم.

ولی در کل اگر گواهینامتون رو زیر 2 ساله که تمدید کردین بهتره گواهی از شهرک آزمایش بگیرید. در غیر اینصورت همون گواهینامتون رو بدین ترجمه (البته ترجمه ایران رو قبول ندارند و باید توی کانادا بدین ترجمه) از مترجم بخواین که تاریخ صدور گواهینامه رو برابر با تاریخ اخذ مجوز رانندگی بزنه (البته نمیدونم شدنیه یا نه. بستگی داره اون مترجم ایرانی شما در کانادا چقدر انعطاف پذیر باشه).
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

سلام ، با ویزای توریستی هم میشه گواهینامه گرفت ؟ چطور ؟

آیا امکان داره با ویزای توریستی مالتیپل گواهینامه. سطح بالاتر برای رانندگی با خودرو های سنگین و ترانزیت گرفت؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط majid5421 نمایش پست ها
    سلام ، با ویزای توریستی هم میشه گواهینامه گرفت ؟ چطور ؟
    بله میشه. اما باید ببینید اینجا چکار می خواهید کنید و براتون صرف می کنه یا نه. گواهینامه ایران و نامه سابقه رانندگی بیارید اینجا ترجمه کنید بعد تشریف ببرید امتحان آیین نامه و شهر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)