صفحه 250 از 270 نخستنخست ... 150200240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259260 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,491 تا 2,500 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

Member sia2016 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای هوش مصنوعی از دانشگاه کالیفرنیا

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط majid5421 نمایش پست ها
    آیا امکان داره با ویزای توریستی مالتیپل گواهینامه. سطح بالاتر برای رانندگی با خودرو های سنگین و ترانزیت گرفت؟
    بعید میدونم به یک ویزیتور که با ویزای توریستی وارد کانادا میشه گواهینامه رانندگی با خودروهای سنگین داده بشه. معمولا اینجور گواهینامه ها برای افراد مقیم کانادا هست که قصد کسب درآمد از طریق رانندگی با خوروهای تجاری و سنگین رو دارند. شما با ویزای ویزیتوری اجازه کار کردن در کانادا رو ندارید. مگر اینکه مجوز کار بگیرید. work permit یا اینکه study permit داشته باشید

شما تنها قادر به گرفتن گواهینامه معمولی رانندگی که برای خوردرهای سواری سبک هست، میباشید. اگر طول اقامتتون در کانادا زیر 90 روز هست که با همون گواهینامه ایران میتونید رانندگی کنید در کانادا ولی اگر بیش از 90 روز اقامت میکنید باید گواهینامه بین المللی از ایران رو بگیرید و همراهتون بیارید کانادا.

یکی از پیش نیازهای گرفتن گواهینامه خودروهای تجاری هم داشتن حداقل گواهینامه کامل G انتاریو هست...

این قانون استان اونتاریو هست که من اطلاع دارم.

لینکهای مرتبط با موضوع:

https://settlement.org/ontario/daily...lid-in-canada/

https://settlement.org/ontario/daily...ver-s-licence/

https://drivetest.ca/licences/driver...ommercial.html

https://drivetest.ca/licences/licenc...-vehicles.html

https://drivetest.ca/licences/licenc..._exchange.html
    ممنون از امتیازهایی که میدین. موفق باشید

Junior Member

سلام با ویزای توریستی به تورنتو میام
    من 7 صقحه آخر رو خوندم لطفا اگر کسی جواب این سوالها رو میدونه راهنمایی کنه
    1-چون اقامت من ممکنه در حد 6 ماه باشه گواهینامه خودم رو بین المللی کنم یا ترجمه؟
    2-نامه سابقه گوا هینامه رو میتونم از شهرک آزمایش بگیرم با سابقه 18 سال رانندگی و احتمالا بی خلاف آیابه کارم خواهد آمد و اینجا ترجمه کنم یا اونجا؟
    3-سابقه بیمه ماشینم رو هم گرفتم اما آیا بکار خواهد آمد؟اینجا ترجمه کنم یا اونجا؟
    4-هزینه و مدت زمانی که برای گرفتن گواهینامه کانادا لازمه چقدر هستش از صفر تا صد با شرایطی که من دارم؟
    5-مدت اعتبار گواهینامه تورنتو چقدر هستش؟
    6-آیین نامه به زبان فارسی هست یا انگلیسی؟
    اگر زیاد شد ببخشید سعی کردم کامل باشه که شاید بقیه هم استفاده کنند.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط DANIAL36 نمایش پست ها
    سلام با ویزای توریستی به تورنتو میام
    من 7 صقحه آخر رو خوندم لطفا اگر کسی جواب این سوالها رو میدونه راهنمایی کنه
    1-چون اقامت من ممکنه در حد 6 ماه باشه گواهینامه خودم رو بین المللی کنم یا ترجمه؟
    2-نامه سابقه گوا هینامه رو میتونم از شهرک آزمایش بگیرم با سابقه 18 سال رانندگی و احتمالا بی خلاف آیابه کارم خواهد آمد و اینجا ترجمه کنم یا اونجا؟
    3-سابقه بیمه ماشینم رو هم گرفتم اما آیا بکار خواهد آمد؟اینجا ترجمه کنم یا اونجا؟
    4-هزینه و مدت زمانی که برای گرفتن گواهینامه کانادا لازمه چقدر هستش از صفر تا صد با شرایطی که من دارم؟
    5-مدت اعتبار گواهینامه تورنتو چقدر هستش؟
    6-آیین نامه به زبان فارسی هست یا انگلیسی؟
    اگر زیاد شد ببخشید سعی کردم کامل باشه که شاید بقیه هم استفاده کنند.

1. چکار دقیقا می خواهید بکنید؟ برای 6 ماه که قاعدتا ماشین نمی خواهید بخرید. اگر هم می خواهید کرایه کنید فرق خاصی نمی کنه ضمن اینکه تا بیایید ترجمه کنید مدارک را و آموزش رانندگی ببینید و امتحان بدید خودش چند هفته طول می کشه. آموزش از این جهت که رانندگی اینجا بحث دست فرمان نیست، باید قوانین را یاد بگیرید تا بتونید امتحان بدید وگرنه خیلی راحت رد می شید.
    2. اگه می خواهید اینجا گواهینامه بگیرید نیاز دارید و باید هم در تورنتو ترجمه کنید وگرنه خیر.
    3. فایده خاصی نداره مگر بخواهید ماشین بخرید، بعضی شرکت های بیمه خاص هستند که به این مدارک ترتیب اثر می دن.
    4. صفر تا صد در شرایط شما یعنی گواهینامه G2 یا G کامل. هفتاد هشتاد دلار ترجمه. چند ساعت آموزش. نرخ های امتحان در این سایت هست https://drivetest.ca/. برای امتحان شهر هم باید خودتان ماشین فراهم کنید که یا باید کرایه کنید یا کسی ماشینش را در اختیار شما بگذاره. یعنی برای یک گواهینامه G2 باید راحت 400 تا 500 دلار هزینه کنید.
    5. 5 سال
    6. اخیرا به زبان فارسی هم می توانید آیین نامه امتحان بدید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

سلام دوستان،
    من در ونکوور دانشجو هستم و به سابقه ی عدم تخلف رانندگی احتیاج دارم که رسمی باشه و اینجا ترجمه اش کنم. آیا کسی میدونه چه کار باید انجام بدم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط khafanekhafan نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من در ونکوور دانشجو هستم و به سابقه ی عدم تخلف رانندگی احتیاج دارم که رسمی باشه و اینجا ترجمه اش کنم. آیا کسی میدونه چه کار باید انجام بدم؟
    سابقه عدم تخلف رانندگی به چه دردی میخوره؟

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط khafanekhafan نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    سابقه رانندگی در کانادا یا در ایران؟ سابقه BC رو می تونین به راحتی (مجانی) آنلاین از ICBC بگیرید.
    PR : NOV 2013

Junior Member jessie_michael آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature - University of Western Ontario

Exclamation سابقه رانندگی در ایران... در سه سال گذشته؟ آیا راهی نیست؟

من سوالی داشتم که خیلی ممنون می شم اگه بتونید پاسخ بدین. من 8 ساله که ساکن اونتاریو هستم و از ایران سالهاست گواهینامه دارم که هنوز اعتبار داره. الان برای اولین بار می خوام برای گواهی نامه اونتاریو امتحان بدم، اما توی سایتشون نوشته که اگر در 3 سال گذشته رانندگی کرده اید می تونید درخواست بدین. من در سه سال گذشته اینجا بودم و رانندگی نکردم. آیا هیچ راهی نداره که من با سابقه 8-9 سال پیش درخواست بدم و یک باره G2 بگیرم؟ راستش کمی عجله دارم.
    ممنونم!

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : سابقه رانندگی در ایران... در سه سال گذشته؟ آیا راهی نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jessie_michael نمایش پست ها
    من سوالی داشتم که خیلی ممنون می شم اگه بتونید پاسخ بدین. من 8 ساله که ساکن اونتاریو هستم و از ایران سالهاست گواهینامه دارم که هنوز اعتبار داره. الان برای اولین بار می خوام برای گواهی نامه اونتاریو امتحان بدم، اما توی سایتشون نوشته که اگر در 3 سال گذشته رانندگی کرده اید می تونید درخواست بدین. من در سه سال گذشته اینجا بودم و رانندگی نکردم. آیا هیچ راهی نداره که من با سابقه 8-9 سال پیش درخواست بدم و یک باره G2 بگیرم؟ راستش کمی عجله دارم.
    ممنونم!
    این قضیه 3 سال را در کجا دیدید؟ چون در این صفحه از سایت درایوتست که صرفا مربوط به این موضوع هست چنین چیزی ننوسته.
    https://drivetest.ca/licences/licenc...e-credits.html
    در هر حال فکر میکنم به نامه سابقه رانندگی احتیاج خواهید داشت و گواهینامه ایرانی به تنهایی کفایت نمیکنه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

من جدیدا اومدم کانادا و می خوام برای امتحات شهری اقدام کنم. G1 رو دارم و برای 17جولای وقت g2 دارم.میخواستم دیگه مستقیم g امتحان بدم با توجه به اینکه گواهینامه ایران رو ترجمه کردم میتونم اینکار رو کنم.سوالم اینه ایا این که شخصی که امتحان میگیره تو این شرایط من امتحان رو سخت تر میکنه واقعیت داره یا الکیه؟من سابقه 6.7ماه رانندگی امریکا رو دارم و خوب اینجا هم چند وقتیه رانندگی میکنم و تقریبا با همه اصول اشنا هستم و بلدم یعنی.به خاطر اون هزینه 80 دلار تبدیل g2 به g میخوام این کار رو کنم.ممنون میشم

سلام دوستان
    من شنیدم که یه منبعی هست که خلاصه تر از سایت اصلی هست و بچه ها میخونن
    اگه بشه یه سری منبع معرفی کنین برای g1 ایین نامه و این ها ممنون میشم مرسی

بعلاوه اینکه من شنیدم برای ترجمه مدارک میشه از یه فردی که خونواده نیست قسم بگیرن که درست ترجمه میکنه. خونواده منظور در حد خواهر برادر هست یا in law ها هم حساب میشن؟ مثل شوهر خواهر
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)