صفحه 255 از 270 نخستنخست ... 155205245246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,541 تا 2,550 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط avamir نمایش پست ها
    که اینطور! قانون دقیقشو برای آلبرتا از کجا میتونم چک کنم؟
    و اینکه اطلاع دارید برای گواهینامه کانادایی گرفتن لازمه مدرک خاصی از ایران با خودم بیارم؟ لازمه که گواهینامه ام و ترجمه کنم؟
    اگر سابقه رانندگی در گواهینامه نوشته شده خود گواهینامه کافیه. اگر نه تشریف ببرید اداره راهنمایی رانندگی نامه سابقه رانندگی بگیرید. می تونید در ایران ترجمه کنید یا در اینجا. این را هم توجه داشته باشید که در آلبرتا وقتی برای گواهینامه اقدام می کنید، گواهینامه قبلی (ایرانی) شما را ازتون خواهند گرفت. البته چون شما دانشجو هستید و مقیم دائم نیستید شاید قوانین در مورد شما فرق بکنه. حتما سایت های دولتی را دقیق بررسی کنید.

https://www.alberta.ca/driving-alberta.aspx
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member avamir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    اگر سابقه رانندگی در گواهینامه نوشته شده خود گواهینامه کافیه. اگر نه تشریف ببرید اداره راهنمایی رانندگی نامه سابقه رانندگی بگیرید. می تونید در ایران ترجمه کنید یا در اینجا. این را هم توجه داشته باشید که در آلبرتا وقتی برای گواهینامه اقدام می کنید، گواهینامه قبلی (ایرانی) شما را ازتون خواهند گرفت. البته چون شما دانشجو هستید و مقیم دائم نیستید شاید قوانین در مورد شما فرق بکنه. حتما سایت های دولتی را دقیق بررسی کنید.

https://www.alberta.ca/driving-alberta.aspx
    تو گواهینامه ام تاریخ صدور داره که 3 سال ازش گذشته و اعتبار گواهینامه ام هم تا هفت سال دیگه هست. یه بار هم گواهینامه ام رو عوض کردم و پشت گواهینامه نوشته تاریخ اولین صدورش برای 1388 هست. گواهینامه ام رو ایران ترجمه کنم و این تاریخ هارو توش ذکر کنه اوکیه یا باز لازمه برم نامه سابقه رانندگی بگیرم؟

ApplyAbroad Superstar

تو گواهینامه ام تاریخ صدور داره که 3 سال ازش گذشته و اعتبار گواهینامه ام هم تا هفت سال دیگه هست. یه بار هم گواهینامه ام رو عوض کردم و پشت گواهینامه نوشته تاریخ اولین صدورش برای 1388 هست. گواهینامه ام رو ایران ترجمه کنم و این تاریخ هارو توش ذکر کنه اوکیه یا باز لازمه برم نامه سابقه رانندگی بگیرم؟
    همین کافیه. ایران ترجمه کنید ارزون تره.

ApplyAbroad Hero

همین کافیه. ایران ترجمه کنید ارزون تره.
    بریتیش کلمبیا ترجمه ایران رو برای گواهینامه قبول نداره. من ترجمه ایران رو داشتم ولی قبول نکردند مجبور شدم دوباره همینجا ترجمه کنم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    بریتیش کلمبیا ترجمه ایران رو برای گواهینامه قبول نداره. من ترجمه ایران رو داشتم ولی قبول نکردند مجبور شدم دوباره همینجا ترجمه کنم.
    بله، انتاریو هم به همین منوال هست اما ظاهرا تنها استانی که ترجمه ایران را می پذیره آلبرتاست که ایشون دارن تشریف می برن.

Junior Member

سلام،
    کسی میدونه برای دریافت نامه اصالت گواهینامه در تهران،
    1. آیا فقط باید به شهرک آزمایش مراجعه کرد؟ یا اینکه جای دیگه ای هم هست؟
    2. آیا فقط باید خود فرد مراجعه کنه؟ یا میشه اقوام یا دوستان هم این نامه را بگیرند؟

دوستان، من شنیدم که همون سابقه صدور گواهینامه که در پشت گواهینامه هست رو اینجا در برخی موارد قبول می کنند (برای اینکه مستقیم g2 اقدام کنیم) و نیازی به گرفتن سوابق راهنمایی ورانندگی از شهرک آزمایش نیست. آیا درسته؟

من در انتاریو هستم و 14 سال پیش گواهینامه ایران و گرفتم که 4 سال پیش تمدید کردمش. سابقه رانندگی در کبک را هم دارم (با ترجمه گواهینامه ایران، چون دانشجو بودم). ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

من زمانی که برای گواهینامه آلبرتا اقدام کرده بودم ۲ سال از اعتبار گواهینامه ایرانیم گذشته بود و ترجمه هم در ایران کرده بودم که ۳ سال قبلش بود. با اینحال قبول کردند و تونستم کلاس ۵ رو امتحان بدم بدون اینکه ۲ سال صبر کنم.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

بله، انتاریو هم به همین منوال هست اما ظاهرا تنها استانی که ترجمه ایران را می پذیره آلبرتاست که ایشون دارن تشریف می برن.
    در آلبرتا معمولا بیشتر به افراد اعتماد دارند شما حتی می تونید گواهینامه رو بدید یک نفر مسلط به هر دو زبان ترجمه کنه حتی اگر مترجم نباشه

سلام دوستان،

من میخوام ژانویه برم کلگری و قراره دکتری بخونم اونجا. میخواستم ببینم از ایران گواهینامه بین المللی بگیرم میتونم تو کلگری ازش استفاده کنم؟ ایران هم گواهینامه بین المللی یکساله میده و هم سه ساله، اگه من سه ساله بگیرم میتونم سه سال کلگری ازش استفاده کنم؟ تو کلگری سه سال معتبر هست گواهینامه بین المللی؟
    بهتره چند ماه اول با گواهینامه بین المللی رانندگی کنید بخصوص که می تونید با گواهینامه بین المللی ماشین اجاره کنید بعد از چند ماه حتما گواهینامه کانادا رو بگیرید چون بعدا که ماشین بخرید سابقه گواهینامه کانادایی در مبلغ بیمه خیلی تاثیر داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)