صفحه 256 از 270 نخستنخست ... 156206246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,551 تا 2,560 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط avamir نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت پاسختون،
    خب من میخوام دکتری بخونم و حداقل 4 سالی اونجا میمونم. برای چی مجبورم بعد دو سه ماه گواهینامه کانادایی بگیرم؟ مگه بین المللی یک ساله یا سه ساله بگیرم نمیتونم به اندازه اعتبارش ازش استفاده کنم؟
    تا زمانی که دانشجو ی بین المللی هستید هیچ الزامی به گرفتن گواهینامه کانادایی ندارید. من ۳ سال با گواهینامه بین المللی در کانادا رانندگی کردم (که البته ای کاش زودتر گواهینامه کانادایی میگرفتم تا بیمه کمتری الان بپردازم)
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    بهتره چند ماه اول با گواهینامه بین المللی رانندگی کنید بخصوص که می تونید با گواهینامه بین المللی ماشین اجاره کنید بعد از چند ماه حتما گواهینامه کانادا رو بگیرید چون بعدا که ماشین بخرید سابقه گواهینامه کانادایی در مبلغ بیمه خیلی تاثیر داره
    درود
    چند هفته پیش که برای گرفتن گواهینامه اقدام کردم، بهم گفتن از تاریخی که گواهینامه ایران رو داشتم رو برام سابقه رد می کنن (که تاریخ اولین صدور گواهینامه در ترجمه قید شده بود) که نه سال و خورده ای هم شد. گفتن هم زمانی که قصد خرید ماشین داشته باشم واسه ی مبلغ بیمه مفیده. البته این برای استان کبک هستش. برخلاف یکی از استان های دیگه (اگه اشتباه نکنم اونتاریو بود) که در همین فروم میگفتن گواهینامه ایران رو میگیرن، گواهینامه ایران رو هم بعد از چک کردن پس دادن
    بیایم با عنوان پرسش هایمان در عمومی و عدم طرح آن ها در خصوصی، دیگران را از شنیدن نقطه نظرهایمان محروم نسازیم.

ApplyAbroad Superstar

در آلبرتا معمولا بیشتر به افراد اعتماد دارند شما حتی می تونید گواهینامه رو بدید یک نفر مسلط به هر دو زبان ترجمه کنه حتی اگر مترجم نباشه
    کل استان آلبرتا روی هم جمعیتش نصف جمعیت شهر تورنتو نیست، استان انتاریو که بماند. به همین ترتیب متقاضیان و ارباب رجوع کمتری دارند و مدارک را سر وقت و با خیال راحت بررسی می کنند. مراکز درایو تست gta را دیدید از نزدیک؟ اخبار هفته پیش گزارشی داشت که خب ناراحت کننده است، مردم بالغ بر 4 ساعت در صف ایستاده بودند که فقط وارد مرکز درایو تست (خیابان ویکتوریا پارک و لارنس) بشوند.
    فرصتی برای بررسی دقیق ندارند و برای همین یک مرحله بررسی را به غیر (مترجم رسمی مورد تأیید استان) واگذار می کنند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member avamir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

تا زمانی که دانشجو ی بین المللی هستید هیچ الزامی به گرفتن گواهینامه کانادایی ندارید. من ۳ سال با گواهینامه بین المللی در کانادا رانندگی کردم (که البته ای کاش زودتر گواهینامه کانادایی میگرفتم تا بیمه کمتری الان بپردازم)
    بعضی از دوستان اینجا گفتن که اگه بیشتر از سه ماه کانادا اقامت داشته باشی دیگه نمیتونی با گواهینامه بین الملی رانندگی کنی! پس این اشتباه بوده؟

اینجوری که شما توضیح دادین پس من ترجمه گواهینامه ام رو بیارم و گواهینامه بین الملی هم از ایران بگیرم؟ بین الملی چند ساله بگیرم به نظرتون؟

ApplyAbroad Guru

بعضی از دوستان اینجا گفتن که اگه بیشتر از سه ماه کانادا اقامت داشته باشی دیگه نمیتونی با گواهینامه بین الملی رانندگی کنی! پس این اشتباه بوده؟

اینجوری که شما توضیح دادین پس من ترجمه گواهینامه ام رو بیارم و گواهینامه بین الملی هم از ایران بگیرم؟ بین الملی چند ساله بگیرم به نظرتون؟
    مساله سه ماه مربوط به افرادی است که با ویزای اقامت دایم به کانادا می ایند‌
    برای دانشجویان همانطور که گفتند فقط با ترجمه کردن گواهینامه معتبر ایرانی می توانید در دوره دانشجویی رانندگی کنید. گواهینامه بین المللی لازم نیست. گواهینامه ایرانی را در کانادا ترجمه میکنید و همراه دارید تا در صورت نیاز ارائه کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member avamir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    مساله سه ماه مربوط به افرادی است که با ویزای اقامت دایم به کانادا می ایند‌
    برای دانشجویان همانطور که گفتند فقط با ترجمه کردن گواهینامه معتبر ایرانی می توانید در دوره دانشجویی رانندگی کنید. گواهینامه بین المللی لازم نیست. گواهینامه ایرانی را در کانادا ترجمه میکنید و همراه دارید تا در صورت نیاز ارائه کنید.
    ایران ترجمه کنم بیارم قبول نمیکنن؟ حتما باید خود کانادا ترجمه بشه؟

ApplyAbroad Guru

ایران ترجمه کنم بیارم قبول نمیکنن؟ حتما باید خود کانادا ترجمه بشه؟
    برخی ایالتها ممکن است ترجمه ایران را قبول کنند ولی در برخی مثل اونتاریو باید ترجمه توسط مترجم مورد تایید در داخل اونتاریو انجام شود.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام دوستان گرامی. ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید.
    در مورد نامه سوابق بیمه شخص ثالث خودرو که از ایران میگیریم ، خودرو من چند سال بیمه ایران بوده، چند سال البرز، یکسال بیمه دی و یک سال آسیا. رفتم دفتر مرکزی بیمه آسیاو گفت ما فقط سوابق بیمه همینجا رو بهت میدیم. حالا من آیا باید از تک به تک این بیمه ها نامه بگیرم و 4 تا نامه ببرم تورنتو برای گرفتن تخفیف بیمه خودرو؟
    این نامه ها رو میتونم تو ایران ترجمه کنم؟ یا حتمن باید تو تورنتو ترچمه بشن.
    من مقصدم تورنتو هست

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی. ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید.
    در مورد نامه سوابق بیمه شخص ثالث خودرو که از ایران میگیریم ، خودرو من چند سال بیمه ایران بوده، چند سال البرز، یکسال بیمه دی و یک سال آسیا. رفتم دفتر مرکزی بیمه آسیاو گفت ما فقط سوابق بیمه همینجا رو بهت میدیم. حالا من آیا باید از تک به تک این بیمه ها نامه بگیرم و 4 تا نامه ببرم تورنتو برای گرفتن تخفیف بیمه خودرو؟
    این نامه ها رو میتونم تو ایران ترجمه کنم؟ یا حتمن باید تو تورنتو ترچمه بشن.
    من مقصدم تورنتو هست
    دوستان کسی جواب این سوالو نمیدونه؟ دوستانی که تخفیف بیمه گرفتن......

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط siyak2013 نمایش پست ها
    دوستان کسی جواب این سوالو نمیدونه؟ دوستانی که تخفیف بیمه گرفتن......
    یکی از بستگانم رفته بود سراغ بیمه بهشون گفته بودند شما هرجا بیمه کرده باشین گواهی را فقط بیمه مرکزی میده. یعنی سوابق یک جا متمرکز میشه و از همونجا میتونید گواهی شامل همه بیمه‌ها را دریافت کنید. این چیزیه که به من گفتند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)