صفحه 260 از 270 نخستنخست ... 160210250251252253254255256257258259260261262263264265266267268269 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,591 تا 2,600 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

سلام دوستان. من قراره برای یک دوره یک ساله با ویزای کاری در انتاریو باشم. می خواستم بپرسم که برای این مدت با گواهینامه بین المللی می تونم ماشین کرایه و رانندگی کنم یا نه؟
    مدارک دیگری هم لازمه از ایران بیارم مثل تاییدیه اصالت گواهینامه و سابقه بیمه ماشین؟
    گواهی عدم خسارت بیمه رو دقیقا ازکجا باید بگیرم؟

ممنونم.

Junior Member

سلام دوستان
    من می‌خوام برای گواهینامه توی تورنتو اقدام کنم، شنیدم می‌شه کتاب فارسی تهیه کرد و به زبان فارسی امتحان داد.
    کسی‌ اطلاع داره از کجا باید کتاب رو تهیه کنم؟ و اینکه هر جایی‌ می‌شه امتحان فارسی رو داد؟ یا اینکه فقط جای خاصی‌ امتحان فارسی میگیرن؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط behi1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می‌خوام برای گواهینامه توی تورنتو اقدام کنم، شنیدم می‌شه کتاب فارسی تهیه کرد و به زبان فارسی امتحان داد.
    کسی‌ اطلاع داره از کجا باید کتاب رو تهیه کنم؟ و اینکه هر جایی‌ می‌شه امتحان فارسی رو داد؟ یا اینکه فقط جای خاصی‌ امتحان فارسی میگیرن؟
    ممنون
    کتاب فارسی را تقریبا تمام سوپرهای ایرانی در منطقه نورث یورک دارند ولی ترجمه رسمی نیست. بله می شود به زبان فارسی امتحان داد. امتحان برخلاف گذشته که کاغذی بود الان کامپیوتری شده و در تمام مراکز drivetest به زبان های مختلف منجمله فارسی می تونید امتحان بدید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی شیمی

سلام دوستان
    من هر چقدر تلاش می کنم نمی تونم به سایت drivetest.ca برم. با *****شکن هم نمیشه. علتش چیه؟
    برای وقت گرفتن امتحان G باید از طریق سایت اقدام کنیم؟
    رشته 6 امتیازی فایل نامبر ***53-- ارسال مدارک به كبك: 26فوریه 2012 - فایل نامبر: 3 آوریل 2012- آپدیت 20اگوست 2015- _ CSQ بدون مصاحبه:25 فوریه 2016 -فایل نامبر: 18 می 2016 مدیکال: 13جون 2016 - پاس رکوئست 11 آوریل 2018 - لندینگ 27 می 2018

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهینامه در کانادا

من گواهینامه ایرانم با سابقه رانندگیم رو از ایران ترجمه کردمو آوردم تورنتو ، که اینجا گفتن باید اینجا ترجمه بشه. می‌خواستم بدونم از اول باید بدم به کسی‌ اینجا ترجمه کنه؟ یا همون ترجمه رو می‌شه جایی‌ ببرم و تائید کنن؟ اگه می‌شه که کجا باید ببرم؟
    دوم اینکه همونجایی که امتحان رانندگی‌ میگیرن آیا ترجمهٔ فارسی کتاب رو ندارن؟
    یکی‌ از دوستان گفتن توی نرث یورک می‌شه پیدا کرد. اما اونجا خیلی‌ واسه من دور هست که برم دنبال ترجمهٔ کتاب. ممنون میشم راهنماییم کنید

Member dalhosie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

پیش فرض پاسخ : گواهینامه در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط behi1 نمایش پست ها
    من گواهینامه ایرانم با سابقه رانندگیم رو از ایران ترجمه کردمو آوردم تورنتو ، که اینجا گفتن باید اینجا ترجمه بشه. می‌خواستم بدونم از اول باید بدم به کسی‌ اینجا ترجمه کنه؟ یا همون ترجمه رو می‌شه جایی‌ ببرم و تائید کنن؟ اگه می‌شه که کجا باید ببرم؟
    دوم اینکه همونجایی که امتحان رانندگی‌ میگیرن آیا ترجمهٔ فارسی کتاب رو ندارن؟
    یکی‌ از دوستان گفتن توی نرث یورک می‌شه پیدا کرد. اما اونجا خیلی‌ واسه من دور هست که برم دنبال ترجمهٔ کتاب. ممنون میشم راهنماییم کنید
    متاسفانه ترجمه ی ایران رو قبول ندارن. پس باید بدین اینجا ترجمه کنن یکی از مترجم های منصف هم آقای پرویز پرویزیان هستن که ایشون هم همون منطقه نورث یورک هستن اسمشون رو گوگل کنین میاره. در رابطه با کتاب هم اگر مشکلی به انگلیسی ندارین روی اینترنت سوال هاش هست همونو بخونین و امتحان بدین. اگر نه که محل آزمون کتاب رو نداره.

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز، من دو تا سوال برام پیش اومده خواستم در جریان بذارم تا اگر از دوستان نتیجه ی مشابهی دارن راهنمایی شون رو داشته باشم،
    اول اینکه : من گواهینامه رو در تورنتو ترجمه کنم کافی هست یا اینکه باید گواهی اصالت هم بگیرم از ایران، با توجه به اینکه گواهینامه 10 ساله دارم و پشتش تاریخ صدور زده شده.
    دوم اینکه : من در ایران سابقه بیمه اتومبیل بالای 3 سال دارم منتهی از شرکت های جداگانه، و هر کدوم از بیمه نامه ها هم گواهی عدم خسارت 8 ساله دارن، من برای اینکه تخفیف شامل بشه باید چیکار کنم، آیا باید از بیمه مرکزی بگیرم یا اینکه از هر شرکت بیمه ای که صادر کرده بگیرم ترجمه بشه ترتیب اثر میدن ؟
    خیلی ممنونم از توجه دوستان

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Naser_Kovich نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز، من دو تا سوال برام پیش اومده خواستم در جریان بذارم تا اگر از دوستان نتیجه ی مشابهی دارن راهنمایی شون رو داشته باشم،
    اول اینکه : من گواهینامه رو در تورنتو ترجمه کنم کافی هست یا اینکه باید گواهی اصالت هم بگیرم از ایران، با توجه به اینکه گواهینامه 10 ساله دارم و پشتش تاریخ صدور زده شده.
    دوم اینکه : من در ایران سابقه بیمه اتومبیل بالای 3 سال دارم منتهی از شرکت های جداگانه، و هر کدوم از بیمه نامه ها هم گواهی عدم خسارت 8 ساله دارن، من برای اینکه تخفیف شامل بشه باید چیکار کنم، آیا باید از بیمه مرکزی بگیرم یا اینکه از هر شرکت بیمه ای که صادر کرده بگیرم ترجمه بشه ترتیب اثر میدن ؟
    خیلی ممنونم از توجه دوستان
    نامه اصالت را هم می خواهند. توجه کنید که اصل نامه اصالت را هم از شما می گیرند و پس نمی دهند.
    در مورد بیمه ابتدا با شرکت های بیمه اینجا صحبت کنید، اکثرشون اصلا ترتیب اثری به سوابق بیمه ایران نمی دن. قبل از هزینه کردن برای تهیه گواهی و ترجمه آنها از مؤثر بودن شان مطمئن شوید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    نامه اصالت را هم می خواهند. توجه کنید که اصل نامه اصالت را هم از شما می گیرند و پس نمی دهند.
    در مورد بیمه ابتدا با شرکت های بیمه اینجا صحبت کنید، اکثرشون اصلا ترتیب اثری به سوابق بیمه ایران نمی دن. قبل از هزینه کردن برای تهیه گواهی و ترجمه آنها از مؤثر بودن شان مطمئن شوید.
    خیلی ممنونم از وقتی که گداشتین، اطلاعی دارین از کدوم مرحله شروع میشه برای من که گواهینامه ی 10 ساله دارم ؟

سلام،

لطفا اگر مربی خوب برای تمرین رانندگی در تورنتو میشناسید معرفی بفرمایید ( پیغام بفرستید) ، ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)