صفحه 261 از 270 نخستنخست ... 161211251252253254255256257258259260261262263264265266267268269270 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,601 تا 2,610 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی شیمی

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

سلام دوستان عزیز
    1- اگه بخواهیم سابقه بیمه از ایران بگیریم آیا فقط بیمه شخص ثالث کافی هست یا بیمه بدنه را هم باید بگیریم؟
    2- چند سال سابقه بیمه لازم هست تا حداکثر تخفیف رو از شرکتهای بیمه تورنتو بگیریم؟
    3- این سابقه می تونه بصورت ناپیوسته باشه؟ و اینکه مثلا سابقه بیمه مال 15 سال قبل باشه قابل قبول هست؟
    رشته 6 امتیازی فایل نامبر ***53-- ارسال مدارک به كبك: 26فوریه 2012 - فایل نامبر: 3 آوریل 2012- آپدیت 20اگوست 2015- _ CSQ بدون مصاحبه:25 فوریه 2016 -فایل نامبر: 18 می 2016 مدیکال: 13جون 2016 - پاس رکوئست 11 آوریل 2018 - لندینگ 27 می 2018

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Naser_Kovich نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از وقتی که گداشتین، اطلاعی دارین از کدوم مرحله شروع میشه برای من که گواهینامه ی 10 ساله دارم ؟
    بیشتر توضیح بدین لطفا. گواهینامه 10 ساله را که همه دارند. شاید روز اولی باشه که گواهینامه 10 ساله را گرفتید و شاید روز آخر اعتبارش باشه بنابراین داشتن گواهینامه 10 ساله معنی خاصی نمی ده.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar222 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    1- اگه بخواهیم سابقه بیمه از ایران بگیریم آیا فقط بیمه شخص ثالث کافی هست یا بیمه بدنه را هم باید بگیریم؟
    2- چند سال سابقه بیمه لازم هست تا حداکثر تخفیف رو از شرکتهای بیمه تورنتو بگیریم؟
    3- این سابقه می تونه بصورت ناپیوسته باشه؟ و اینکه مثلا سابقه بیمه مال 15 سال قبل باشه قابل قبول هست؟
    1. ثالث کافیه.
    2 و 3. خیلی سلقیه ای هست. باید با چند نفر صحبت کنید و قیمت بگیرید و چانه بزنید.

فعلا در انتاریو فکر می کنم فقط شرکت دژاردن هست که به این سوابق ترتیب اثر می ده.

سلام،

لطفا اگرتجربه کلاس با مربی رانندگی به نام اقای سعید در تورنتو رو دارید اطلاع بدید.
    سپاسگزارم

Junior Member

با سلام
    من گواهی نامه بین المللی معتبر و اصل گواهی نامه ایران رو دارم. با توجه به این که ۷ سال سابقه رانندگی ایران دارم جهت دریافت گواهی نامه G1 و شرکت در آزمون کتبی:
    ۱. آیا با ارایه این مواردی که گفتم میتونم آزمون کتبی رو ثبت نام کنم یا مدارک دیگه ای نیاز هست؟
    ۲. آیا لازم هست که گواهی نامه ایران رو بدم دارالترجمه های رسمی خود کانادا ترجمه اش رو انجام بدند؟ نیازی به این کار هست؟
    ویرایش توسط Nasim72 : June 6th, 2019 در ساعت 09:08 AM

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Nasim72 نمایش پست ها
    با سلام
    من گواهی نامه بین المللی معتبر و اصل گواهی نامه ایران رو دارم. با توجه به این که ۷ سال سابقه رانندگی ایران دارم جهت دریافت گواهی نامه G1 و شرکت در آزمون کتبی:
    ۱. آیا با ارایه این مواردی که گفتم میتونم آزمون کتبی رو ثبت نام کنم یا مدارک دیگه ای نیاز هست؟
    ۲. آیا لازم هست که گواهی نامه ایران رو بدم دارالترجمه های رسمی خود کانادا ترجمه اش رو انجام بدند؟ نیازی به این کار هست؟
    گواهینامه بین المللی براشون بی اهمیته. با اصل و ترجمه رسمی گواهینامه ایران می تونید امتحان جی 1 بدید. ترجمه ایران را در انتاریو نمی پذیرند و باید گواهینامه را در انتاریو ترجمه کنید.
    به این هم توجه داشته باشید که با جی 1 عملا رانندگی نمی تونید بکنید. برای شرکت در امتجان جی 2 یا جی فول بدون گذراندن دوره انتظار نیاز به نامه سابقه رانندگی از ادارات راهنمایی رانندگی هست و بدون اون در همین حد جی 1 باقی خواهید ماند تا حداقل یک سال بگذره و بتونید امتحان جی 2 بدید. سابقه ذکر شده در پشت گواهینامه را منظور نمی کنند، باید حتما نامه سابقه را بیاورید و با ترجمه رسمی اش ارائه کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    AzMIU

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    گواهینامه بین المللی براشون بی اهمیته. با اصل و ترجمه رسمی گواهینامه ایران می تونید امتحان جی 1 بدید. ترجمه ایران را در انتاریو نمی پذیرند و باید گواهینامه را در انتاریو ترجمه کنید.
    به این هم توجه داشته باشید که با جی 1 عملا رانندگی نمی تونید بکنید. برای شرکت در امتجان جی 2 یا جی فول بدون گذراندن دوره انتظار نیاز به نامه سابقه رانندگی از ادارات راهنمایی رانندگی هست و بدون اون در همین حد جی 1 باقی خواهید ماند تا حداقل یک سال بگذره و بتونید امتحان جی 2 بدید. سابقه ذکر شده در پشت گواهینامه را منظور نمی کنند، باید حتما نامه سابقه را بیاورید و با ترجمه رسمی اش ارائه کنید.
    یعنی زمانی که از ایران میایم با خودمون سابقه گواهینامه رو بیاریم و اونجا ترجمه کنیم میشه در کمتر از دو ماه از شروع برای گرفتن گواهینامه کانادایی به فول G رسید؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramtin_Hide نمایش پست ها
    یعنی زمانی که از ایران میایم با خودمون سابقه گواهینامه رو بیاریم و اونجا ترجمه کنیم میشه در کمتر از دو ماه از شروع برای گرفتن گواهینامه کانادایی به فول G رسید؟
    بله درسته اما بشرطی که حداقل 2 سال سابقه در نامه نشون بدید. در اینصورت درست بعد از قبولی در امتحان آیین نامه (جی 1) میتونید برای امتحان جی فول وقت بگیرید.

Member
    رشته و دانشگاه
    AzMIU

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    بله درسته اما بشرطی که حداقل 2 سال سابقه در نامه نشون بدید. در اینصورت درست بعد از قبولی در امتحان آیین نامه (جی 1) میتونید برای امتحان جی فول وقت بگیرید.
    این سابقه رو چه جوری میشه گرفت یا اثبات کرد؟ چون می فرمائین چیزی که پشت گواهینامه نوشته شده مقبول نیس

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Ramtin_Hide نمایش پست ها
    این سابقه رو چه جوری میشه گرفت یا اثبات کرد؟ چون می فرمائین چیزی که پشت گواهینامه نوشته شده مقبول نیس
    اگر تهران هستید شهرک آزمایش و اگر شهرستان هستید به ادارات مرکزی راهنمایی رانندگی مراجعه می کنید و نامه اصالت گواهینامه می گیرید. فقط نزدیک به سفر این کار را انجام بدید چون این نامه فقط تا شش ماه بعد از تاریخ صدورش در کانادا قابل استفاده است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)