صفحه 263 از 270 نخستنخست ... 163213253254255256257258259260261262263264265266267268269270 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,621 تا 2,630 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی شیمی

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

سلام دوستان
    چرا از ایران نمیشه به سایت زیر رفت برای ثبت نام آزمون G2 در تورنتو
    drivetest.ca
    کسی تجربه ای در این زمینه داره؟ من چطور می تونم برای ماه دیگه در آزمون G2 ثبت نام کنم؟
    رشته 6 امتیازی فایل نامبر ***53-- ارسال مدارک به كبك: 26فوریه 2012 - فایل نامبر: 3 آوریل 2012- آپدیت 20اگوست 2015- _ CSQ بدون مصاحبه:25 فوریه 2016 -فایل نامبر: 18 می 2016 مدیکال: 13جون 2016 - پاس رکوئست 11 آوریل 2018 - لندینگ 27 می 2018

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

با سلام . با گواهینامه بین المللی که از ایران بیارم می تونم چند ماهی رانندگی کنم؟
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    با سلام . با گواهینامه بین المللی که از ایران بیارم می تونم چند ماهی رانندگی کنم؟
    قوانین استانها تا حدودی فرق داره ولی بصورت کلی سه ماه میتونید رانندگی کنید، جدا از گواهینامه قبل از اینکه رانندگی کنید حتما از بابت پوشش بیمه اتومبیل و شرایطش مطمین بشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar222 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چرا از ایران نمیشه به سایت زیر رفت برای ثبت نام آزمون G2 در تورنتو
    drivetest.ca
    کسی تجربه ای در این زمینه داره؟ من چطور می تونم برای ماه دیگه در آزمون G2 ثبت نام کنم؟
    دقیقا سایتش خیلی مسخرست، با وی پی ان و پروکسی کانادا هم سایتش باز نمیشه از ایران، در حالی که اینترنت بانک بانک های مختلف رو خیلی راحت میشه استفاد کرد و مشکلی نداره. تلفنی میشه از ایران رزرو کرد که اونم کلی دردسر داره، تلفن گویا داره میشه با کلی بدبختی ازش وقت گرفت

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA at WKU

دوستان من امروز رفتم شهرک آزمایش برای نامه سوابق رانندگی. تجربه ام رو اینجا مینویسم برخی موارد تغییر کرده نسبت به پستهای قبلی که من خوندم.

اولا نامه سوابق از تاریخ صدور فقط دو ماه اعتبار داره و فقط یکبار در سال صادر میشه!! پس دقت کنید که زمانی که مراجعه میکنید حتی المقدور نزدیک تاریخ پروازتون باشه. در ضمن اونجا خانمی بودن که برای فرزندشون نامه رو گرفتن و آقایی که برای پسر خاله اشون گرفتن. من پیشنهاد میکنم اگر کسی رو دارید زحمت اینکار رو بعد از اینکه رفتید و آماده امتحان بودید به اقوام یا دوستان بدید و با مسافر نامه رو ارسال کنید. نامه رو به شما میدن که ببرید کانادا و ترجمه کنید. تایید وزارت خارجه نمیخواد.

وقتی وارد شهرک میشید خط سبز رو دنبال کنید تا برسید به یک سالن بزرگ. به گیشه 5 مراجعه میکنید. اصل گواهینامه رو تحویل میدید و نامه رو به شما میدن. که باید یک باجه دیگه ببرید مهر و امضا بشه و تمام.

یک راهنمایی خوبی که خانم افسر به من کردن این بود که برم سوابق خلافی رو هم بگیرم برای تخفیف بیمه. برای این نامه یک کپی از نامه سوابق گواهینامه اتون بگیرید و تشریف ببرید واحد اجراییات (خط زرد). بعد در طبقه همکف اجراییات انتهای راهرو یک راهرو دیگر هست سمت راست. وارد اتاق "سایت دوربین" میشید و مراحل رو انجام میدید برای سوابق خلافی و نمره منفی اگر داشته باشید.
    ویرایش توسط آرش : June 30th, 2019 در ساعت 04:15 PM

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

بعد از اولین لندینگ و قبل از دریافت کارت پی ار می تونم برای گواهینامه اقدام کنم؟
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

بعد از اولین لندینگ و قبل از دریافت کارت پی ار می تونم برای گواهینامه اقدام کنم؟
    بله میتوانید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

سلام دوستان من از ایران گواهینامه بین المللی نیاوردم اینجا در تورنتو امکان دریافتش هست؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط redshoes نمایش پست ها
    سلام دوستان من از ایران گواهینامه بین المللی نیاوردم اینجا در تورنتو امکان دریافتش هست؟
    من چند سال پیش به پدرم گفتم که از ایران بگیره و بفرسته. کپی برابر اصل گواهینامه و کپی پاسپورت رو میخواست
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Superstar

با ویزای توریستی هم میتونید، شما با لندینگ پیپر که جای خود دارید
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)