صفحه 265 از 270 نخستنخست ... 165215255256257258259260261262263264265266267268269270 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,641 تا 2,650 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

باسلام

⬅️فرم افزودن زبان فارسی به ازمون تئوری گواهینامه در کبک

عزیزان دقت فرمایید

برای تکمیل این فرم نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید.

پر کردن این فرم نهایت #یک_دقیقه وقت گران بهای شما را خواهد گرفت.

فرم #افزودن_زبان_فارسی به امتحان تئوری دریافت #گواهینامه

لطفا در قسمت اول #نام و #نام_خانوادگی و #ایمیل خود را وارد کنید
    در قسمت دوم( درخواست کمک) نیاز به زدن گزینه next هم ندارید

https://www.ipetitions.com/petition/...i-a-lexamen-de
    اسپانسری همسر (کبک):دریافت مدارک سیدنی February 14, 2019. فایل نامبر March 23, 2019.بایومتریک 2019 ،17 September,ویزا افیس انکارا November .1.2019,مدیکال23,2019 December،مصاحبهJanuary, 7,2020

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش نمایش پست ها
    دوستان من امروز رفتم شهرک آزمایش برای نامه سوابق رانندگی. تجربه ام رو اینجا مینویسم برخی موارد تغییر کرده نسبت به پستهای قبلی که من خوندم.

اولا نامه سوابق از تاریخ صدور فقط دو ماه اعتبار داره و فقط یکبار در سال صادر میشه!! پس دقت کنید که زمانی که مراجعه میکنید حتی المقدور نزدیک تاریخ پروازتون باشه. در ضمن اونجا خانمی بودن که برای فرزندشون نامه رو گرفتن و آقایی که برای پسر خاله اشون گرفتن. من پیشنهاد میکنم اگر کسی رو دارید زحمت اینکار رو بعد از اینکه رفتید و آماده امتحان بودید به اقوام یا دوستان بدید و با مسافر نامه رو ارسال کنید. نامه رو به شما میدن که ببرید کانادا و ترجمه کنید. تایید وزارت خارجه نمیخواد.

وقتی وارد شهرک میشید خط سبز رو دنبال کنید تا برسید به یک سالن بزرگ. به گیشه 5 مراجعه میکنید. اصل گواهینامه رو تحویل میدید و نامه رو به شما میدن. که باید یک باجه دیگه ببرید مهر و امضا بشه و تمام.

یک راهنمایی خوبی که خانم افسر به من کردن این بود که برم سوابق خلافی رو هم بگیرم برای تخفیف بیمه. برای این نامه یک کپی از نامه سوابق گواهینامه اتون بگیرید و تشریف ببرید واحد اجراییات (خط زرد). بعد در طبقه همکف اجراییات انتهای راهرو یک راهرو دیگر هست سمت راست. وارد اتاق "سایت دوربین" میشید و مراحل رو انجام میدید برای سوابق خلافی و نمره منفی اگر داشته باشید.

سلام
    ممنون از این پست کامل شما
    من هم امروز رفتم شهرک آزمایش. این پست شما رو قبلا خونده بودم و می دونستم. اما فکر میکردم با وجودی که نامه سوابق رانندگی یا همون "اصالت گواهینامه" دو ماه اعتبار داره، در کانادا 6 ماه اعتبار خواهد داشت (فکر می کنم جایی در همین فروم این رو خواندم) اما خانومی که پشت باجه بودند گفتند نه، در کانادا هم 2 ماه اعتبار داره!

پشت شیشه هم برای راهنمایی مراجعان یک برگه چسبانده بودند و همین نکات را نوشته بودند:
    1- تاییدیه اصالت گواهینامه از تاریخ صدور 2 ماه اعتبار داره و فقط یک بار در سال صادر میشه. در نتیجه حداکثر 1 هفته مانده به تاریخ بلیط پرواز اقدام به گرفتن آن نمایید.
    2- تاییدیه را در کانادا ترجمه کنید. کانادا ترجمه ایران را قبول نمی کند.
    3- برای گرفتن سوابق خلافی خط زرد را دنبال کنید.

خلاصه این 2 ماه اعتبار باعث شد من فعلا دست نگه دارم و در هفته های بعدی که به پروازم نزدیک تره، دوباره مراجعه کنم.

باسلام

⬅️فرم افزودن زبان فارسی به ازمون تئوری گواهینامه در کبک

عزیزان دقت فرمایید

������برای تکمیل این فرم نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید.������

پر کردن این فرم نهایت #یک_دقیقه وقت گران بهای شما را خواهد گرفت.

فرم #افزودن_زبان_فارسی به امتحان تئوری دریافت #گواهینامه

لطفا در قسمت اول #نام و #نام_خانوادگی و #ایمیل خود را وارد کنید
    در قسمت دوم( درخواست کمک) نیاز به زدن گزینه next هم ندارید
    به نظر من کسی که انقدر انگلیسی نمیدونه که یه امتحان گواهینامه رو بده، همون بهتر که تو کانادا رانندگی نکنه. اصلا موندم چجوری یه همچین آدمی پا میشه میره کانادا

Junior Member

سلام دوستان
    کسی از شیوه دریافت گواهینامه موتور در آنتاریو اطلاع داره؟ من گواهینامه موتور ایران رو دارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط CheeAli نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی از شیوه دریافت گواهینامه موتور در آنتاریو اطلاع داره؟ من گواهینامه موتور ایران رو دارم
    اطلاعات کامل را در لینک ملاحظه فرمایید.

“I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام دوستان، من گواهینامه جی 2 دارم که 2ماه دیگه منقضی میشه و من درخواست امتحان جی رو داده بودم، سوالم اینه اگه منقضی بشه امکان تمدید همین گواهینامه جی هست؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_2015 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من گواهینامه جی 2 دارم که 2ماه دیگه منقضی میشه و من درخواست امتحان جی رو داده بودم، سوالم اینه اگه منقضی بشه امکان تمدید همین گواهینامه جی هست؟
    تا اونجایی که من میدونم اگر جی ۲ منقضی بشه دوباره باید جی ۲ رو امتحان بدید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_2015 نمایش پست ها
    اگر بگین منتظر امتحان هستین موقتا تمدیدش میکنند. یکی از دوستان من امتحان جی اش رو رد شد و گواهسنامه جی 2 اش فقط دو روز اعتبار داشت. تقاضا کرد برای 15 روز دیگر تمدیدش کردند تا بتونه امتحان رو مجددا بده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نقشه برداری - دانشگاه صنعتی سیرجان

سلام خدمت دوستان ، گواهینامه آلمان من توی کانادا معتبر هست یا باید مجددا امتحان بدم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط moh3ni نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان ، گواهینامه آلمان من توی کانادا معتبر هست یا باید مجددا امتحان بدم ؟
    موقت میتونید رانندگی کنید ولی برای زندگی باید گواهینامه رو تبدیل کنید. قوانین استان‌ها برای گرفتن گواهینامه جدید یا تبدیلش متفاوت است و باید در استانی که هستید از دفتر رجیستری که خدمات گواهینامه رو انجام میده پیگیری کنید با از وب سایت مربوطه اش. مثلا استان البرتا گواهینامه المان رو قبول داره و نیازی به هیچ امتحانی نیست و فقط باید اصل گواهینامه المان رو تحویل بدید تا گواهینامه کانادا براتون صادر کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)