صفحه 268 از 270 نخستنخست ... 168218258259260261262263264265266267268269270 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,671 تا 2,680 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط afs2014 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    كسي مي دونه دفترچه آيين راهنمايي رانندگي به زبان فارسي براي انتاريو را از كجا مي تونم دانلود كنم؟(من در حال حاضر ايران هستم و دسترسي براي خريد اونو ندارم)
    با تشكر
    من پارسال هر چی گشتم پیدا نکردم متاسفانه . و اینکه اینجا از فروشگاه ایرانی بخرید راحت تره. امتحان راحتیه در کل .من خودم دو هفته بعد از لندینگ امتحان دادم و قبول شدم و یک هفته کتاب خوندم . و اینکه شما با گواهینامه بین المللی می تونید شش ماه رانندگی کنید. ذهنتون رو اصلا مشغول این قسمت نکنید.
    اینجا سر بزنید و سوالاتش ببینید https://www.apnatoronto.com/ontario-g1-test-farsi/
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_008 نمایش پست ها
    من پارسال هر چی گشتم پیدا نکردم متاسفانه . و اینکه اینجا از فروشگاه ایرانی بخرید راحت تره. امتحان راحتیه در کل .من خودم دو هفته بعد از لندینگ امتحان دادم و قبول شدم و یک هفته کتاب خوندم . و اینکه شما با گواهینامه بین المللی می تونید شش ماه رانندگی کنید. ذهنتون رو اصلا مشغول این قسمت نکنید.
    اینجا سر بزنید و سوالاتش ببینید https://www.apnatoronto.com/ontario-g1-test-farsi/
    ممنون از پاسخ گوي
    من پي ار را از 4 سال پيش گرفتم ولي در اين مدت زمان كمي كانادا بودم....آيا الان كه مي خوام براي يك دوره 5 ماهه كانادا بيام آيا با بين المللي كردن گواهينامه ايراني ام مي تونم در انتاريو در اين مدت 5 ماه رانندگي كنم؟
    با تشكر

Junior Member

ممنون از پاسخ گويي
    آيا من كارت پي ار دارم (از چها سال پيش ) ميتونم با بين الملي كردن گواهينامه ايرانيم تا 6 ماه در انتاريو رانندگي كنم؟

Junior Member omid_008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

من تا به حال شبیه شرایط شما را ندیدم و نشنیدم از اطرافیان که بتونم کمکی بکنم .ولی در کل گواهینامه را بین اللملی کردن نیم ساعت بیشتر زمان نمی بره . داشتنش بهتر از نداشتنش هست و شما بعد از اینکه تشریف اوردین می تونید حضوری بپرسید.
    امروز زندگی را آغاز کن هرچقدر دیر و دور/زندگی شاید همین باشد/فریبی کوچک و زیبا/ آغاز کن ،حرکت کن ، زمین خوردن را بیاموز و دوباره از نو آغاز کن/بگذار دیوانه ای شاد خوانده شوی تا متفکری ملول

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط afs2014 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ گويي
    آيا من كارت پي ار دارم (از چها سال پيش ) ميتونم با بين الملي كردن گواهينامه ايرانيم تا 6 ماه در انتاريو رانندگي كنم؟
    خیر
    برای شخصی که ویزای موقت دارد این امر امکانپذیر است. با داشتن PR باید طرف شصت روز گواهینامه اونتاریو را دریافت کنید تا بتوانید با آن رانندگی کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member Gav1991 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

من الان دومین گواهینامه ام دستمه. پشتش تاریخ صدور اولین گواهینامه ام نوشته شده که پنج سال قبل از صدور این گواهینامه امه.
    برای بریتیش کلمبیا سابقه گواهینامه ایرانی تخفیف بیمه داره. حالا من باید برم تهران برای گرفتن "نامه سابقه گواهینامه" یا "نامه اصالت گواهینامه" یا از شهر خودم می تونم بگیرم یا اصلاً لازم میشه این نامه؟
    <----- به منم یکم امتیاز بدید
    سفر به آنکارا برای بایومتریک کانادا

Junior Member

سلام دوستان من تازه اومدم تورنتو
    برای گرفتن جی وان g1 کارت اقامت دایم کفایت میکنه؟
    اخه تو مدارک نوشته اثبات امضا؟ یعنی چی دقیقا جون کارت من امضای من رو روش نداره
    راستی من نتونستم کارت سلامت بگیرم چون اثبات ادرس نداشتم
    خیلی ممنون از پاسختون

نقل قول نوشته اصلی توسط greenroad نمایش پست ها
    سلام دوستان من تازه اومدم تورنتو
    برای گرفتن جی وان g1 کارت اقامت دایم کفایت میکنه؟
    اخه تو مدارک نوشته اثبات امضا؟ یعنی چی دقیقا جون کارت من امضای من رو روش نداره
    راستی من نتونستم کارت سلامت بگیرم چون اثبات ادرس نداشتم
    خیلی ممنون از پاسختون
    سلام دوست عزیز.
    منظور شما از اثبات امضا چیست؟ گواهینامه و هلث کارت را با ارائه مدرک شناسایی (پاسپورت) و مدرک اقامتی و کپی قرارداد اجاره (به عنوان Proof of address) میتونید تهیه کنید.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    منظور شما از اثبات امضا چیست؟ گواهینامه و هلث کارت را با ارائه مدرک شناسایی (پاسپورت) و مدرک اقامتی و کپی قرارداد اجاره (به عنوان Proof of address) میتونید تهیه کنید.
    از کسی از دوستام پرسیدم گفت مدک شناسایی ببر کفایت میکنه اونجا فرم پر میکنی فقط و امتحان میدی
    خیلی ممنون

Junior Member

با سلام
    من و همسرم سال بعد میایم کانادا - استان اونتاریو ، اون با ویزای دانشجویی و من با ویزای کار همراه

بنده از سال 90 گواهی نامه دارم که الان حدود 10 سال میشه.

همسرم تازه یک ماه هست که گواهی نامه گرفتن

با توجه به مطالبی که اینجا خوندم، من اگر یک نامه سابقه گواهی نامه بگیرم از راهنمایی رانندگی ، میتونم بلافاصله بعد از رسیدن، آزمون G1 رو بدم و بعدش مستقیم ثبت نام کنم برای آزمون G . درسته ؟
    و اگر گواهی نامه G داشته باشم بیمه ماشینم به مراتب پایین تر میاد در مقایسه با اینکه بخوام با همون گواهینامه ایرانم رانندگی کنم. درسته ؟

ولی در مورد شرایط همسرم اطلاعی ندارم. تا زمانی که ما بیایم، سابقه گواهی نامه اون حداکثر 8-9 ماه میشه.
    ایا این گواهی نامه اونجا کاربردی داره برامون ؟ میتونه با ترجمه اش اونجا رانندگی کنه ؟ میتونه برای گرفتن گواهی نامه ی G ، از این گواهی نامه ی ایرانش استفاده کنه ؟

با تشکر از همه دوستانی که کمک و راهنمایی میکنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)