صفحه 269 از 270 نخستنخست ... 169219259260261262263264265266267268269270 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,681 تا 2,690 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

Junior Member Gav1991 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط mirnikolas نمایش پست ها
    با سلام
    من و همسرم سال بعد میایم کانادا - استان اونتاریو ، اون با ویزای دانشجویی و من با ویزای کار همراه

بنده از سال 90 گواهی نامه دارم که الان حدود 10 سال میشه.

همسرم تازه یک ماه هست که گواهی نامه گرفتن

با توجه به مطالبی که اینجا خوندم، من اگر یک نامه سابقه گواهی نامه بگیرم از راهنمایی رانندگی ، میتونم بلافاصله بعد از رسیدن، آزمون G1 رو بدم و بعدش مستقیم ثبت نام کنم برای آزمون G . درسته ؟
    و اگر گواهی نامه G داشته باشم بیمه ماشینم به مراتب پایین تر میاد در مقایسه با اینکه بخوام با همون گواهینامه ایرانم رانندگی کنم. درسته ؟

ولی در مورد شرایط همسرم اطلاعی ندارم. تا زمانی که ما بیایم، سابقه گواهی نامه اون حداکثر 8-9 ماه میشه.
    ایا این گواهی نامه اونجا کاربردی داره برامون ؟ میتونه با ترجمه اش اونجا رانندگی کنه ؟ میتونه برای گرفتن گواهی نامه ی G ، از این گواهی نامه ی ایرانش استفاده کنه ؟

با تشکر از همه دوستانی که کمک و راهنمایی میکنن
    در رابطه با خودتون، اگه سابقه گواهینامه خودتون رو قبل از خروج از ایران از شهرک آزمایش بگیرین، هم می تونین برای گواهینامه full G اقدام کنین هم هزینه بیمه تون تخفیف می خوره.
    در رابطه با همسرتون، چون سابقه رانندگیشون کمتر از یک سال است باید از G1 شروع کنند. ولی از شهرک آزمایش هم نامه سابقه شون رو بگیرین.
    هم نامه سابقه گواهینامه هاتون و هم خود گواهینامه هاتون رو در کانادا ترجمه کنید.
    <----- به منم یکم امتیاز بدید
    سفر به آنکارا برای بایومتریک کانادا

Junior Member

سلام دوستان، من ونکوور هستم و سابقه گواهینامه رو میخواد موسسه کرایه اتومبیل evo که من ندارم، گواهینامم رو بین المللی کردم اما سابقه بیمه رو چطوری و از کجا میتونم بگم به خانواده که بگیرن برام؟ آیا به خانوادم سابقه گواهینامه امم رو میدن؟

Junior Member

سلام و درود بابت راهنمایی دوستان
    من حدود 20 سالی هست که گواهینامه دارم و در این مدت ماشین های مختلفی عوض کردم. آخرین بار هم 9 ماه پیش خریدم. خواستم ببینم سابقه عدم خسارت بیمه رو از کجا میشه گرفت و اینکه این گواهی برای کل دورانی که خودروهای مختلف رو بیمه کردم و خسارت نداشتم صادر میشه یا برای آخرین خودرو؟ چون آخرین خودرو سابقه خیلی کمی داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط naninano نمایش پست ها
    سلام و درود بابت راهنمایی دوستان
    من حدود 20 سالی هست که گواهینامه دارم و در این مدت ماشین های مختلفی عوض کردم. آخرین بار هم 9 ماه پیش خریدم. خواستم ببینم سابقه عدم خسارت بیمه رو از کجا میشه گرفت و اینکه این گواهی برای کل دورانی که خودروهای مختلف رو بیمه کردم و خسارت نداشتم صادر میشه یا برای آخرین خودرو؟ چون آخرین خودرو سابقه خیلی کمی داره.
    درود دوست عزیز، اگر منظورتون سابقه عدم خسارت در کانادا هست چنین نامه ای صادر نمیشه و نیازی به گرفتنش هم نیست، تمام شرکت‌های بیمه با داشتن شماره گواهینامه شما تمام سابقه رانندگی و خسارت شما رو میتوانند استعلام کنند و با توجه به عدم سابقه خسارت به شما قیمت مناسب و با تخفیف ارائه کنند.
    اگر منظورتون گرفتن چنین نامه ای از ایران هست، این نامه برای کانادا ارزش چندانی ندارد و در نهایت مبلغ مشخصی تخفیف بابت چانه زدن بر سر قیمت خواهید گرفت که در هر شرکت با شرکت دیگر متفاوت است هرچند ممکن است به شما بگویند این تخفیف بابت همین نامه ای است که ارایه کرده اید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    درود دوست عزیز، اگر منظورتون سابقه عدم خسارت در کانادا هست چنین نامه ای صادر نمیشه و نیازی به گرفتنش هم نیست، تمام شرکت‌های بیمه با داشتن شماره گواهینامه شما تمام سابقه رانندگی و خسارت شما رو میتوانند استعلام کنند و با توجه به عدم سابقه خسارت به شما قیمت مناسب و با تخفیف ارائه کنند.
    اگر منظورتون گرفتن چنین نامه ای از ایران هست، این نامه برای کانادا ارزش چندانی ندارد و در نهایت مبلغ مشخصی تخفیف بابت چانه زدن بر سر قیمت خواهید گرفت که در هر شرکت با شرکت دیگر متفاوت است هرچند ممکن است به شما بگویند این تخفیف بابت همین نامه ای است که ارایه کرده اید.
    سلام و تشکر از پاسختون
    بله منظورم ایران بود. چون برخی در این فروم نوشته بودن که تخفیف بیمه در ایران رو میشه در کانادا هم تا حدودی استفاده کرد.

Junior Member

سلام دوستان

با ترجمه فقط گواهینامه ایرانی بعد امتحان نالج، امتحان Road در چه سطحی میشه داد؟ در ونکور
    G1
    G2
    Full

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط saniar نمایش پست ها
    سلام دوستان

با ترجمه فقط گواهینامه ایرانی بعد امتحان نالج، امتحان Road در چه سطحی میشه داد؟ در ونکور
    G1
    G2
    Full
    بی‌سی جی ۱ و جی ۲ نداره. اگر سابقه گواهینامه‌تون بیش از ۲ سال باشه میتونید برای کلاس ۵ (فول) امتحان شهر بدید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط naninano نمایش پست ها
    سلام و تشکر از پاسختون
    بله منظورم ایران بود. چون برخی در این فروم نوشته بودن که تخفیف بیمه در ایران رو میشه در کانادا هم تا حدودی استفاده کرد.
    بقیه استانها رو نمیدونم ولی در بی‌سی تخفیف بیمه صرفا براساس سابقه رانندگی (سابقه گواهینامه) تون محاسبه میشه.

Junior Member

سلام
    يك سوال داشتم دوستان
    من پي آر هستم و از زمان اقامتم در كانادا - كبك- بيش از 6 ماه گذشته.
    آزمون تئوري رانندگي رو دادم و قبول شدم. براي تمرين با معلم قبل از آزمون رانندگي ايا حتما بايد گواهينامه learner با هزينه 72 دلاري داشته باشم؟
    آيا همين كه با ماشين مخصوص تعليم رانندگي و در كنار يك معلم تمرين مي كنم كافي نيست؟
    ممنون از پاسخ تون

نقل قول نوشته اصلی توسط negar24m نمایش پست ها
    سلام
    يك سوال داشتم دوستان
    من پي آر هستم و از زمان اقامتم در كانادا - كبك- بيش از 6 ماه گذشته.
    آزمون تئوري رانندگي رو دادم و قبول شدم. براي تمرين با معلم قبل از آزمون رانندگي ايا حتما بايد گواهينامه learner با هزينه 72 دلاري داشته باشم؟
    آيا همين كه با ماشين مخصوص تعليم رانندگي و در كنار يك معلم تمرين مي كنم كافي نيست؟
    ممنون از پاسخ تون
    تا جاییکه میدونم مونترال تنها استانی هست که این قانون اجباری رو داره، بقیه استان‌ها نیازی به چنین چیزی نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)