صفحه 42 از 270 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط esiwind نمایش پست ها
    در استان انتاریو گواهینامه بین المللی عملا به درد نمیخوره. خودتونو خسته نکنید.
    البته باهاش میشه ماشین اجاره کرد.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    البته باهاش میشه ماشین اجاره کرد.
    خیلی از شرکتها قبول نمیکنن. گرفتن گواهینامه سخت نیست حتی در کمتر از 2 هفته هم میشه گرفت. حتی یه ضرب میتونید G بگیرید.

Senior Member daiejan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط esiwind نمایش پست ها
    خیلی از شرکتها قبول نمیکنن. گرفتن گواهینامه سخت نیست حتی در کمتر از 2 هفته هم میشه گرفت. حتی یه ضرب میتونید G بگیرید.
    بله درسته من هم یکضرب G گرفتم اون موقع

نقل قول نوشته اصلی توسط daiejan نمایش پست ها
    بله درسته من هم یکضرب G گرفتم اون موقع
    کی میشه برای گرفتن گواهینامه اقدام کرد؟ باید اول کارت پی ار گرفت؟یا همان زمانی که رسیدیم میشه امتحان داد؟
    NOC: 3113
    File no: 21 OCT 2011
    Medical:13 MARCH 2012
    PR.WAITING

با سلام
    من در kitchener مقیم شدم و می خوام فردا امتحان G1 بدم . ترجمه گواهینامم رو از ایران آوردم که البته به تایید امور خارجه هم رسیده . مشکل اینه که گواهینامم تا 6 مارچ بیشتر تمدید نداره به نظرتون قبول می کنن که فاصله یک ساله G1 , G2 رو پوشش بده. اگه گفتن ترجمه ایران قبول نیست و من تا ترجمه کنم مدت زمانی بگذره چی مورد قبول هست ؟
    ویرایش توسط basiri : March 1st, 2013 در ساعت 12:13 AM

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط basiri نمایش پست ها
    با سلام
    من در kitchener مقیم شدم برای گرفتن مستقیم G گفتن که ترجمه گواهینامم رو که از ایران آوردم و به تایید امور خارجه هم رسیده قابل قبول نیست و اگه سفارت ایران تاییدش کنه می تونه به عنوان مدرک استفاده بشه مگر نه باید G2 بگیریم
    به نظرتون چه کار کنم
    بدون ترجمه سفارت، فقط میتونید G2 رو بگیرید متاسفانه.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

با سلام
    من در kitchener مقیم شدم و می خوام فردا امتحان G1 بدم . ترجمه گواهینامم رو از ایران آوردم که البته به تایید امور خارجه هم رسیده . مشکل اینه که گواهینامم تا 6 مارچ بیشتر تمدید نداره به نظرتون قبول می کنن که فاصله یک ساله G1 , G2 رو پوشش بده. اگه گفتن ترجمه ایران قبول نیست و من تا ترجمه کنم مدت زمانی بگذره چی مورد قبول هست ؟
    ترجمه گواهي نامه تون يه روزه انجام مي شه

Senior Member daiejan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nadersh نمایش پست ها
    کی میشه برای گرفتن گواهینامه اقدام کرد؟ باید اول کارت پی ار گرفت؟یا همان زمانی که رسیدیم میشه امتحان داد؟
    نه برادر چه ربطی به PR داره؟
    شما همون فرداش هم میتونی بری گواهینامه بگیری. البته تنها چیزی که ازت میخوان ادرس سکونتت هست. که اونم بالاخره یه جایی ساکن هستی دیگه.
    البته همون زمانی که رسیدی هم که درست نیست بری امتحان بدی. درستش اینه که اول کتابچه اش رو بگیری بخونی. بعد هم یکی دو جلسه با یکی از این معلمها بشینی تو شهر. بعد بری امتحان بدی.
    ممکنه بگی که برو بابا من تو ایران جاده چالوس رو دنده عقب میرفتم الان ضایع است برم معلم بگیرم. ولی در جواب باید بهت بگه که خیلی ها که همین فکر رو میکردن دفعه اول رد شدن با اجازه تون.
    یک سری از معلمهای ایرونی هستند که شما رو میبرند همون منطقه ای که ازتون امتحان میگیره. سعی کنید از اینجور معلمها بگیرید که شانس تون بالا بره.

Senior Member

با سلام
    1- همون ترجمه رو امروز ببر شاید قبول کردن. بسته به آفیسرش ممکنه قبول کنن. (مورد داشتیم)
    2- سریع ترجمه ایران رو در یک فایل تایپ کن و ببر YMCA تا همونو براتون به عنوان ترجمه تائید کنه. پیگیری کنی سریع انجام میشه. چون بیشترین وقت رو ترجمه متن میبره و تائیدش 10 دقیقه هم وقت نمیخواد. فقط باید ون مترجمشون و کمیسرون تائید کنه.

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

دوستان ،
    ترجمه گواهینامه که تو ایران انجام شده باشه تو کانادا مورد قبول هست یا حتما باید تو کانادا ترجمه بشه ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید

ممنون
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)