صفحه 44 از 270 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152535494144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

با سلام

گواهینامم از ایران با پست سفارشی به کانادا پست شد و ۷ ژانویه ۲۰۱۳ به کانادا رسیده
    از اون به بعد خبری نیست و کانادا پست میگه رو سیستم ما فقط نشون میده که ۷ ژانویه رسیده به کانادا و رفته کلیر کاستوم ، میپرسم کدوم منطقه یا قسمت میگن معلوم نیست

سی بی اس ای هم میگه ما نمیدونیم باید از پست پیگیری کنی ، پست ایران هم میگه ما هیچ ارتباطی با کانادا پست نداریم و کاری نمیتونیم بکنیم
    الان ۳ ماهه که رسیده تو کانادا ولی نیگرش داشتن نمیدونم چی میخوان ازش در بیاران ، تو پاکت فقط اصل گواهینامه ایران و ترجمه رسمیش به انگلیسی هست
    اگه از شما دوستان کسی خبر داره من چیکار باید بکنم لطفآ راهنمایی کنید
    با تشکر

در مورد گواهینامه تو بریتیش کلمبیا من یه توضیحی بدم

اینجا G و این صحبتا نیست
    اول Learner's Permit هست... بعدش Class 7 که بهش Novice می‌گن و مرحله‌ی آخر هم Class 5
    من از دفتر ICBC سوال کردم، گفت اگر بیشتر از 2 سال سابقه‌ی رانندگی داری، گواهینامه‌ی ایرانت رو ببر همینجا یکی از مترجم‌های مورد قبول ما ترجمه کنه، بعد بیا توی یه روز Knowledge Test و Road Test رو بده و یه سره هم بهت گواهینامه‌ی Class 5 رو می‌دیم

البته از 15 فوریه امسال هم کارت‌های بیمه (Care Card) و گواهینامه رو با هم تلفیق کردن، یه کارت هوشمند درست کردن به اسم Services Card که به ما که تازه‌واردیم الان از اینا می‌دن

پ.ن. سال نوی همگی مبارک

Junior Member

با سلام
    بنده تاریخ گواهینامه ام در ایران تمام شده و می خواهم برای اوتاوا گواهی بگیرم که من بیش از ده سال گواهینامه داشتم تا بدین صورت برخی از مراحل را راحتر پاس کنم آیا با همین گواهینامه تاریخ گذشته بروم برای من گواهی صادر می کنند یا نه؟
    آیا باید اول تعویض کنم بعد اقدام کنم؟ چون می ترسم اگر تعویض کنم گواهینامه قبلی را بگیرند نتوانم بعد از آن پیگیری کنم چون در گواهینامه ای جدید همه چیز فرق می کند. بنده چیکار کنم بهتر است؟
    مرسی از لطفتون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط duke_vah نمایش پست ها
    با سلام
    بنده تاریخ گواهینامه ام در ایران تمام شده و می خواهم برای اوتاوا گواهی بگیرم که من بیش از ده سال گواهینامه داشتم تا بدین صورت برخی از مراحل را راحتر پاس کنم آیا با همین گواهینامه تاریخ گذشته بروم برای من گواهی صادر می کنند یا نه؟
    آیا باید اول تعویض کنم بعد اقدام کنم؟ چون می ترسم اگر تعویض کنم گواهینامه قبلی را بگیرند نتوانم بعد از آن پیگیری کنم چون در گواهینامه ای جدید همه چیز فرق می کند. بنده چیکار کنم بهتر است؟
    مرسی از لطفتون
    در گواهينامه جديدي که صادر ميشود سابقه گواهينامه قبلي با شماره و تاريخ صدور آن ذکر ميشود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط CanImmigrant نمایش پست ها
    در گواهينامه جديدي که صادر ميشود سابقه گواهينامه قبلي با شماره و تاريخ صدور آن ذکر ميشود
    سلام بر دوستان
    خیلی از این فروم ها را خوندم و واقعا گیج شدم هر ایالتی با اون یکی فرق داره
    فقط خواهشا اطلاعات دقیق بدید .وضعیت گواهینامه در استان انتاریو و تورنتو بالخره چی ببریم اصل یا ترجمه؟ بین المللی شه یا نه؟
    اونجا که دیگه الان سفارت ایران نست؟
    سابقه بیمه ماشین لازمه؟
    در مورد تورونتو می گم ممنون یکی پیدا شه جوابم را بده

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط simaharun نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    فقط خواهشا اطلاعات دقیق بدید .وضعیت گواهینامه در استان انتاریو و تورنتو بالخره چی ببریم اصل یا ترجمه؟ بین المللی شه یا نه؟
    سابقه بیمه ماشین لازمه؟
    اگه میخواین سریع امتحان بدین، گواهینامه بین المللی بدردتون نمیخوره چون بمحض امتحان دادن G1 از اعتبار ساقط میشه. (مسئولیت صحت این موضوع با آقای تعلیم رانندگی ماست)
    اصل گواهینامتون رو بیارین و همینجا ترجمه کنین. سابقه بیمه رو ما آوردیم ولی بدردمون نخورد.
    این خلاصه چیزیه که توی انتاریو جاریه.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط simaharun نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    سابقه بیمه ماشین لازمه؟
    سابقه بيمه تو تورنتو به درد نمي خوره؛ گواهينامه را هم همين جا ترجمه كنيد. نمي دونم چطور به قول خودتون گيج شديد چون اينجا خيلي در باره تورنتو واضح صحبت كرديم.
    موفق باشيد.

Junior Member

سلام دوستان، من گواهی نامه ام دارای تبصره هست: یک سال اعتبار داره و در صورتی که تخلفی صورت نگیرد تا 5 سال تمدید می شود، من 4 سال و نیم توی تهران باهاش رانندگی کردم ، الان که امدم ونکوور رقتم برای گرفتن گواهی نامه کلاس 5 ، به من میگن یک سال بیشتر قبول نداریم و برای بقیه سابقه ای که داری باید از ایران مدرک بیاری؟؟؟؟؟ حالا من موندم که چیکار کتم؟ توی ایران مادرم رفته دنبال نامه نگاری هیچ کس جواب درستی بهش نداده حالا به نظر شما اگه از ایران اعلام گم شدن گواهی تامه کنم ؛ گواهی نامه المثی من سایقه رانندگی من را نشان میده یا بازم تاریخش میشه روز صدور مجددش و باز هم باید نامه نگاری کنم؟ خواهش می کنم منو راهنمایی کتید.
    ويزا افيس : دمشق، ارسال مدارک به سیدنی: 05May2011، دریافت فایل نامبر 25Jun2011 ، درخواست مدیکال 21Nov2011، رسیدن مديکال به پاریس: 10Jan2012، رسیدن ، لندینگ فی و عدم سوء پیشینه به دمشق : 12Jan2012، نقد شدن لندینگ فی : 16Jan2012، رسید 02Feb2012 :Medical document have been received ، پاس رکوئست: 3Aug2012، دریافت ویزا 14Aug12

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

نقل قول نوشته اصلی توسط mehna نمایش پست ها
    سلام دوستان، من گواهی نامه ام دارای تبصره هست: یک سال اعتبار داره و در صورتی که تخلفی صورت نگیرد تا 5 سال تمدید می شود، من 4 سال و نیم توی تهران باهاش رانندگی کردم ، الان که امدم ونکوور رقتم برای گرفتن گواهی نامه کلاس 5 ، به من میگن یک سال بیشتر قبول نداریم و برای بقیه سابقه ای که داری باید از ایران مدرک بیاری؟؟؟؟؟ حالا من موندم که چیکار کتم؟ توی ایران مادرم رفته دنبال نامه نگاری هیچ کس جواب درستی بهش نداده حالا به نظر شما اگه از ایران اعلام گم شدن گواهی تامه کنم ؛ گواهی نامه المثی من سایقه رانندگی من را نشان میده یا بازم تاریخش میشه روز صدور مجددش و باز هم باید نامه نگاری کنم؟ خواهش می کنم منو راهنمایی کتید.
    ما حدود 5 ماه قبل درخواست صدور المثنی کردیم و از این جدیدا صادر شد و پشت آن سابقه قبلی زده بود

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehna نمایش پست ها
    در انتاریو هم ترجمه گواهینامه ایران رو فقط به عنوان یکسال قبوا میکنند. مگر اینکه ترجمه سفارت می بود. گواهینامه شما 10 سال هم سابقه رو نشون بده همون یکسال رو میپذیرند. پس دنبال المثنی و دردسر های بعدیش نروید بهتره. خ نظرم یه سری به نمایندگی کنسولی ایران در وزارنت امور خارجه بزنند و ترجمه ای که اونا میکنند رو بیارند. احتمال قوی همون رو به عنوان سابقه قبول میکنند. بازم جهت اطمینان با مرکز صدور گواهینامه صحبت کنید و بگید که چه مدرکی ببرید کل سابقه رو لحاظ میکنند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)