صفحه 5 از 270 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

Junior Member omidba آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

راستی حتما کارت ملی همراهتون باشه،
    ما آخر نفهمیدم کارت ملی معتبرتره یا شناسنامه، اینجا کارت ملی می خواند، اداره گذرنامه هم شناسنامه می خواد و کارت ملی را اصلا به جای شناسنامه قبول نداره!!!!!!!!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omidba نمایش پست ها
    راستی حتما کارت ملی همراهتون باشه،
    ما آخر نفهمیدم کارت ملی معتبرتره یا شناسنامه، اینجا کارت ملی می خواند، اداره گذرنامه هم شناسنامه می خواد و کارت ملی را اصلا به جای شناسنامه قبول نداره!!!!!!!!!!!!
    کارت ملی رو کجا ازتون خواستند؟

فکر کنم باجه 12 تو ساختمان صدور گواهینامه
    نقل قول نوشته اصلی توسط laleh_saar نمایش پست ها
    کارت ملی رو کجا ازتون خواستند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کابردی - دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

من یه پستی در یه تاپیک دیگه خوندم که نوشته بود 80 90 دلار سالیانه بابت گواهینامه در کبکب باید مالیات داده شده. می خواستم بدونیم این مالیات شامل حال گواهیانمه بین المللی هم میشه؟ یعنی اگه با گواهینامه بین المللی رانندگی کنیم این مالیات رو باید پرداخت کنیم یا نه؟
    تاریخ فایل نامبر: 15 سپتامبر 2010
    تاریخ باز کردن فایل فدرال و مصاحبه کبک: 21 فوریه 2011
    تاریخ مدیکال: 18 آپریل 2011
    تاریخ نامه پای ریکویست: 19 جولای 2011

سلام خدمت omidba.شما فکر میکنید چقدر این کارها لازمه وآیا برای گرفتن گواهینامه در کانادا داشتن عدم خلافی وگواهینامه بین المللی ضروری هستش ویا شما دلیل دیگه ای دارید مثلا داشتن یه کارت شناسایی معتبردر اول ورودتان.لطف مکنید اگر راهنمایی بفرمایید.با سپاس.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazli نمایش پست ها
    من یه پستی در یه تاپیک دیگه خوندم که نوشته بود 80 90 دلار سالیانه بابت گواهینامه در کبکب باید مالیات داده شده. می خواستم بدونیم این مالیات شامل حال گواهیانمه بین المللی هم میشه؟ یعنی اگه با گواهینامه بین المللی رانندگی کنیم این مالیات رو باید پرداخت کنیم یا نه؟
    سلام
    خیر . نیازی به پرداخت مالیات نیست . ولی در صورت گرفتن امتیاز منفی ! در هنگام رانندگی ، بعدا این امتیاز ها به گواهینامه اصلی و کانادایی شما انتقال داده می شود !

سلام
    من گواهینامه بین المللی نگرفتم ولی این عدم خلافی برای تخفیف بیمه ماشین می تونه موثر باشه و در روند گواهینامه فکر نمی کنم تاثیری داشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط rzf نمایش پست ها
    سلام خدمت omidba.شما فکر میکنید چقدر این کارها لازمه وآیا برای گرفتن گواهینامه در کانادا داشتن عدم خلافی وگواهینامه بین المللی ضروری هستش ویا شما دلیل دیگه ای دارید مثلا داشتن یه کارت شناسایی معتبردر اول ورودتان.لطف مکنید اگر راهنمایی بفرمایید.با سپاس.

راستی این عدم خلافی هم الان بتون نمی دند و می فرستن سفارت اتاوا بعد اونا با پست براتون می فرستن

نقل قول نوشته اصلی توسط omidba نمایش پست ها
    سلام
    من گواهینامه بین المللی نگرفتم ولی این عدم خلافی برای تخفیف بیمه ماشین می تونه موثر باشه و در روند گواهینامه فکر نمی کنم تاثیری داشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazli نمایش پست ها
    در بسیاری کشورها مثل امارات معمولا اشخاصی که مقیم هستند اجازه استفاده از گواهینامه بین المللی رو ندارند یا واسه مدت محدودی می تونن استفاده کنند و باید گواهینامه کشور مربوطه را بگیرند باید دید کاناداییها با این قضیه چطور برخورد کردن.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    در بسیاری کشورها مثل امارات معمولا اشخاصی که مقیم هستند اجازه استفاده از گواهینامه بین المللی رو ندارند یا واسه مدت محدودی می تونن استفاده کنند و باید گواهینامه کشور مربوطه را بگیرند باید دید کاناداییها با این قضیه چطور برخورد کردن.
    در انتاریو بعنوان ویزیتور تا سه ماه میتونید از گواهینامه بین المللی تون اسفاده کنید و بعد باید گواهینامه انتاریو را بگیرید. این موضوع حتی در مورد کسانی که از ایالتهای دیگر به انتاریو می آیند هم صادق است (مثلا اعتبار گواهینامه کبک در انتاریو). اگر مقیم انتاریو شده اید باید ظرف دو ماه (60 روز) گواهینامه انتاریو بگیرید.

http://www.mto.gov.on.ca/english/dandv/visiting.shtml

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)