صفحه 57 از 270 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

Banned

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط nika2001 نمایش پست ها
    برای گرفتن عدم خلافی خط زرد را دنبال کنید داخل سالن پشت گیشه 10 اتاق کنترل نا محسوس .البته باید از امور خارجه سالن قبلی دوباره نامه بگیرید و نامه سابقه گواهینامه را هم ببرید
    میگم منو تا حالا n بار جریمه سرعت فضاییم کردند فکر کنم از خیر این بگذرم سنگین تر نه

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kamikamrani نمایش پست ها
    میگم منو تا حالا n بار جریمه سرعت فضاییم کردند فکر کنم از خیر این بگذرم سنگین تر نه
    پیشنهاد میکنم، قبل از اینکه اینجا تشریف بیارید عادت کنید که با سرعت کم رانندگی کنید وگرنه اینجا شما رو جریمه های فضایی میکنند و در ضمن اگر هم عادت نکنید رانندگی در اینجا عذاب آور خواهد شد
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

اگه امتیاز منفی دارید به اسمتون خلاف ثبت شده وگرنه خلاف ماشین به اسم شما و شماره گواهینامتون ثبت نمیشه

Banned

راسش من سالها ایران نبودم حدوده ۱ سال و اندی هست که اینجام بعد از مدتها اینجا هم قوانین رانندگیش خیلی عوض شده ، منظورم از جریمه های سنگینی که شدم مال همین مدت هست که همش بهم میگفتند جریمت میکنیم ولی امتیاز منفی رو بهت نمیدم منم اصلا نمیفهمیدم منظورشون چی سوال هم نمیکردم ) ،

Banned

دوستان عزیز میشه لطف کنید یه جمع بندی به من کمک کنید ؟ من ۱۸ سال سابقه رانندگی دارم، و میخوام سابقه اش رو هم برم از شهرک آزمایش بگیرم و ترجمه و اینا، حالا بهم لطفا بگید که من آیا برای G میتونم سر ضرب(به قول دوستان اینجا ) امتحان بدم؟ اگر بله، اول باید امتحان regulations رو بدم ؟ بعد امتحان شهر درسته ؟

NOTE:
    میشه بفرمائد چقدر هزینه داره و کجا باید پرداخت کنیم ، آدرس راهنمائی رانندگی در تورونتو کجاس؟

Junior Member

من الان شهرک آزمایش بودم و نامه سابقه گواهینامه رو گرفتم ، ولی نماینده وزارت امور خارجه در شهرک آزمایش بهم گفت ترجمه اینجا رو قبول نمیکنن و ببر همونجا ترجمه کن!!..نظر شما چیه؟
    اقدام استان ( آلبرتا) : 2009 ...
    تایید استانی : نوابر 2011....
    رسیدن مدارک به Sydney nova scotia و دریافت فایل نامبر 22 feb
    In process : 2012 . 22 agust ...medical request: 2012 . 27 sep.... pass request : 2012.Nov

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

دوستان عزیز میشه لطف کنید یه جمع بندی به من کمک کنید ؟ من ۱۸ سال سابقه رانندگی دارم، و میخوام سابقه اش رو هم برم از شهرک آزمایش بگیرم و ترجمه و اینا، حالا بهم لطفا بگید که من آیا برای G میتونم سر ضرب(به قول دوستان اینجا ) امتحان بدم؟ اگر بله، اول باید امتحان regulations رو بدم ؟ بعد امتحان شهر درسته ؟

NOTE:
    میشه بفرمائد چقدر هزینه داره و کجا باید پرداخت کنیم ، آدرس راهنمائی رانندگی در تورونتو کجاس؟
    شما چقدر عجله دارین؟ بذارین بسلامتی وارد بشین، سرفرصت. میترسم الان آدرسشو بهتون بدیم، از فرودگاه یکسره برین بخواین امتحان بدین، اونوقت آه و نفرین خانوادتون دامنمون رو بگیره!
    اینطور که دوستان میگن، با همون نامه شهرک آزمایش سابقه بیش از دوسال رانندگیتون مورد تاییده. (البته من خودم تجربشو ندارم، چون زمان ما سفارت باز بود) ولی برای انتاریو ترجمه گواهینامه تون باید داخل کانادا انجام بشه. آدرس دفاتر راهنمایی رانندگیشون رو هم میتونین گوگل کنین. برای امتحان آیین نامه که همونجا با دبیت یا کردیت پرداخت میکنین. ولی برای مرحله بعد که امتحان عملی هست، پیشنهاد میکنم حتما یکی دو جلسه با یک مربی تمرین کنین. بعدش میتونین برین همون دفاتری که صحبتش شد، پولتون رو واریز کنین و وقت امتحان بگیرین. البته خود مربی ها هم یک پول اضافه تر میگیرن و نوبت نزدیکتر میگیرن وگرنه توی تابستون که هوا خوبه، ممکنه که مثلا یکماه بعد بهتون نوبت بدن؛ چون متقاضی امتحان زیاده. البته شانسیه ولی به میزان عجله خودتون بستگی داره که ظاهرا کم هم نیست.
    فقط توجه داشته باشید که امتحان G شامل بزرگراه هم هست و طولانیتره. باید بیشتر براش تمرین کنین. اگرم یکبار رد بشید، دفعه بعد فقط میتونید G2 رو امتحان بدید. بعد از گرفتن G2 امکان امتحان G رو دوباره بدست میارید. اگر خدای نکرده یک امتحان رو رد بشید، حداقل ده روز باید تا امتحان بعدیتون فاصله باشه.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

Banned

آره sama جان من عجله میکنم دیگه انقدر تو نوبت اومدن بودیم قرار گذاشتیم دیگه این وقت تلف شده رو اینجوری جبران کنیم ) ، میگم همه رو گفتین فقط قیمت رو نگفتین چقدر میگیرن واسه همین کارا ، راستی میشه این کتاب که قرار امتحان بدیم رو بهم بدین لطفا pdf یی چیزی

ممنون

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

آره sama جان من عجله میکنم دیگه انقدر تو نوبت اومدن بودیم قرار گذاشتیم دیگه این وقت تلف شده رو اینجوری جبران کنیم ) ، میگم همه رو گفتین فقط قیمت رو نگفتین چقدر میگیرن واسه همین کارا ، راستی میشه این کتاب که قرار امتحان بدیم رو بهم بدین لطفا pdf یی چیزی

ممنون
    اگه اشتباه نکنم، 85 دلار برای آیین نامه و معاینه چشم و 40 دلار برای امتحان G2. برای G هم 75 دلار.
    یادمه یکوقتی یک فایل پی دی اف برای نمونه سوالات امتحانی از توی همین فروم برداشتم که خیلی مفید بود ولی کتابش رو همینجا خریدم. البته فکر میکنم اگه توی همین تاپیک رو بگردین، شاید همون رو هم پیدا کنین ولی شرمنده که الان دم دستم نیست که دوباره براتون بذارم.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

Member
    رشته و دانشگاه
    برق - صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط sama7452 نمایش پست ها
    بعدش میتونین برین همون دفاتری که صحبتش شد، پولتون رو واریز کنین و وقت امتحان بگیرین. البته خود مربی ها هم یک پول اضافه تر میگیرن و نوبت نزدیکتر میگیرن وگرنه توی تابستون که هوا خوبه، ممکنه که مثلا یکماه بعد بهتون نوبت بدن؛ چون متقاضی امتحان زیاده. البته شانسیه ولی به میزان عجله خودتون بستگی داره که ظاهرا کم هم نیست.
    فقط توجه داشته باشید که امتحان G شامل بزرگراه هم هست و طولانیتره. باید بیشتر براش تمرین کنین. اگرم یکبار رد بشید، دفعه بعد فقط میتونید G2 رو امتحان بدید. بعد از گرفتن G2 امکان امتحان G رو دوباره بدست میارید. اگر خدای نکرده یک امتحان رو رد بشید، حداقل ده روز باید تا امتحان بعدیتون فاصله باشه.
    فقط گرفتن وقت برای وقت امتحان توسط همون مربی ها ، پولتون رو هدر ندید. از همون جا که حضوری ثبت نام کردید (البته یک نفر گفت اینترنتی هم میشه که من پیداش نکردم) براتون اولین وقت موجود رو ثبت میکنند. برای لغو یا تغییر زمان باید تا ساعت 12 شب (لطفا دقیق چک کنید چون من اطلاعاتم مال 2 سال پیشه) اقدام بشه و همیشه و در شلوغ ترین مواقع سال ، یک عده هستند که بخوان وقت امتحانشون رو عوض کنند و رزرو اون ها آزاد میشه . اگر در اون لحظه شما آماده باشید ، می تونید سریع جای باز شده رو اشغال کنید و خیلی هم لذت ببرید فقط ممکنه ساعتش مناسب نباشه ، که به صرفه جویی اش می ارزه. البته این تجربه تغییر ساعت رو هم چندین بار امتحان کردم و همیشه جواب داد.
    The Time is Always Right to do What is Right - Martin Luther King, Jr

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)