صفحه 6 از 270 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

کلاً گواهینامه ی بین المللی برای توریست ها و کسانی که short term توی یک کشوری می مانند در نظر گرفته شده است نه برای یک خارجی که اجازه ی اقامت دارد.
    این اشتباهی هست که بیشتر افراد مرتکب می شوند.
    در صورت تصادف ممکن است این بهانه ایی برای شرکت های بیمه برای پرداخت نکردن هزینه ی خسارت شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    کلاً گواهینامه ی بین المللی برای توریست ها و کسانی که short term توی یک کشوری می مانند در نظر گرفته شده است نه برای یک خارجی که اجازه ی اقامت دارد.
    این اشتباهی هست که بیشتر افراد مرتکب می شوند.
    در صورت تصادف ممکن است این بهانه ایی برای شرکت های بیمه برای پرداخت نکردن هزینه ی خسارت شود.
    منم موافق شما هستم کسی که میخواد اینجا رانندگی کنه منظورم bc هست اول اداره راهنمایی میره اونجا تلفن مترجمهای مورد تایید را میدن بعد ترجمه ،میتونه تا 3 ماه رانندگی کنه البته 3 ماه منظور از زمان لندینگ شدن هست نه از زمان ترجمه.نیازی به بین المللی کردن هم نیست.بعد قبولی در ایین نامه و شهر با توجه به اون ترجمه شما کلاس 5 را میگیرین که مثل رانندگی پایه دو ایرانه و هیچ محدودیتی نداره.گرفتن گواهینامه هم تقریبا راحته.

Junior Member

سلام
    با توجه به فرمایشات شما من که می خوام به محض رسیدن به Vancouver ماشین اجاره کنم و دنبال جا بگردم با گواهینامه خودم می تونم؟ یا بین المللی هم لازم است؟ من ویزای مهاجرت دارم.
    متشکرم

Junior Member

سلام
    میخواستم ببینم کسی میدونه چطوری میشه ایین تامه رانندگی رو بدست بیارم

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin90 نمایش پست ها
    سلاممیخواستم ببینم کسی میدونه چطوری میشه ایین تامه رانندگی رو بدست بیارم
    http://www.apnatoronto.com/ontario-g1-test/اين براي تورنتو است. به راحتي با سرچ در گوگل مى توانيد جواب خيلي از سوالاهايتان را كامل تر كنيد.براي تكميل حتما كتاب آيين نامه را بعد از رسيدن مطالعه كنيد و در آخردوستان حتما پست هاي قبلي را قبل از مطرح كردن سوال جستجو كنيد.

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

دوستان عزیزم سلام.

من به زودی عازم میشم، برای لندینگ در استان کبک شهر مونترال. ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید برای اینکه بتونم گواهینامه رانندگی کبکی بگیرم غیر از اصل گواهینامه ایرانیم، چه مدارکی لازم دارم که از ایران بیارم با خودم؟

سپاسگزارم
    C.S.Q: 16.05.2010>>>Federal File No.: 18.05.2010>>>2nd Interview: 24.01.2011>>>Medical Received: 24.01.2011>>>Results Submitted: 07.02.2011>>>Passport Requested for Canadian Permanent Résidence Visa via E-mail: 16.08.2011>>>Visa Issued on 11.09.2011>>>>>Became a Permanent Résident of Canada on 18.11.2011 at Dorval Int'l Airport
    "Le Canada, ce n'est pas un pays, c'est l'hiver "Gilles Vigneault

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SoheilM نمایش پست ها
    دوستان عزیزم سلام.

من به زودی عازم میشم، برای لندینگ در استان کبک شهر مونترال. ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید برای اینکه بتونم گواهینامه رانندگی کبکی بگیرم غیر از اصل گواهینامه ایرانیم، چه مدارکی لازم دارم که از ایران بیارم با خودم؟

سپاسگزارم
    اگر مدارک بیمه ماشین هم دارید بیاورید ممکنه برای سابقه رانندگی کمک کنه. ولی در نهایت باید امتحان کتبی و شهر رو درکانادا بدید.

Junior Member

دوستان عزیزم سلام.

سپاسگزارم
    با سلام
    1- اصل گواهینامه ایران
    2- ترجمه گواهینامه ایران به زبان فرانسه یا انگلیسی + مهر تائید یکی از مترجم های ایرانی که راهنمایی و رانندگی اینجا ( SAAQ ) اون شخص رو قبول داشته باشند .
    3- پاسپورت
    4- برگه لندینگ
    5- CSQ
    6- فکر میکنم که SIN NUMBER رو هم بخوان
    + 10$ هزینه امتحان آئین نامه + 40 دلار هزینه مترجم امتحان آئین نامه به زبان فارسی ( در صورت درخواست ) + 25 دلار هزینه امتحان شهری + 40 دلار هزینه اجاره ماشین جهت امتحان شهری + حدود 60 دلار هزینه صدور کارت گواهینامه که این بستگی به این داره که چقدر تا زمان تاریخ تولدتون مونده باشه ( سالانه حدود 80 دلار باید جهت تمدید کارت گواهینامه در روز تولد خود پرداخت نمائید )

Member SoheilM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    F.A.B, UdeM

نقل قول نوشته اصلی توسط saghati نمایش پست ها
    با سلام
    1- اصل گواهینامه ایران
    2- ترجمه گواهینامه ایران به زبان فرانسه یا انگلیسی + مهر تائید یکی از مترجم های ایرانی که راهنمایی و رانندگی اینجا ( SAAQ ) اون شخص رو قبول داشته باشند .
    3- پاسپورت
    4- برگه لندینگ
    5- CSQ
    6- فکر میکنم که SIN NUMBER رو هم بخوان
    + 10$ هزینه امتحان آئین نامه + 40 دلار هزینه مترجم امتحان آئین نامه به زبان فارسی ( در صورت درخواست ) + 25 دلار هزینه امتحان شهری + 40 دلار هزینه اجاره ماشین جهت امتحان شهری + حدود 60 دلار هزینه صدور کارت گواهینامه که این بستگی به این داره که چقدر تا زمان تاریخ تولدتون مونده باشه ( سالانه حدود 80 دلار باید جهت تمدید کارت گواهینامه در روز تولد خود پرداخت نمائید )
    سلام.

من شنیدم ترجمه ایران فایده نداره و باید بیارم اونجا ترجمه کنم درسته؟
    C.S.Q: 16.05.2010>>>Federal File No.: 18.05.2010>>>2nd Interview: 24.01.2011>>>Medical Received: 24.01.2011>>>Results Submitted: 07.02.2011>>>Passport Requested for Canadian Permanent Résidence Visa via E-mail: 16.08.2011>>>Visa Issued on 11.09.2011>>>>>Became a Permanent Résident of Canada on 18.11.2011 at Dorval Int'l Airport
    "Le Canada, ce n'est pas un pays, c'est l'hiver "Gilles Vigneault

Junior Member

سلام.

من شنیدم ترجمه ایران فایده نداره و باید بیارم اونجا ترجمه کنم درسته؟
    با سلام
    خیر . خود من در تهران ترجمه کردم و اینجا مهر تائید زدند .
    هزینه ترجمه هر گواهینامه + مهر تائید 20 دلار و هزینه مهر تائید 10 دلار می باشد . ( البته در استان کبک )

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)