صفحه 8 از 270 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 2697

موضوع: گواهینامه رانندگي در کانادا

Member mehr39 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستاري

پیش فرض پاسخ : گواهینامه رانندگي در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط alibaba1 نمایش پست ها
    با سلام من گواهیناممو یک بار تمدید کردم و همسرم تا حالا تمدید نکرده و 1.5 سال دیگه هم اعتبار داره برای تورنتو دقیقا باید چیکار کنیم ایا باید بریم شهرک ازمایش و سابقه رانندگی بگیریم یا اینکه مدارکمونو بیاریم و برای ترجمه به سفارت ایران تو کانادا بدیم؟ میتونیم گواهینامه G بگیریم؟ ممنون میشم اگه بهم دقیق جواب بدین و مراحل کارو بگین.
    شما باید به شهرک ازمایش مراجعه کرده و سابقه گواهینامه خود و همسرتان را بگیرید سپس به ساختمان 3 وزارت خارجه (توپخانه) مراجعه کرده و آنها خودشان آنرا برای سفارت ایران در اتاوا ارسال می نمایند و به شما یک شماره پیگیری می دهند که بعدا در کانادا با این شماره استعلام از سفارت گرفته می شود و شما پس از گذراندن امتحانات آئین نامه و شهری و داشتن این سابقه می توانید گواهینامه G را بگیرید
    در ضمن می توانید گواهینامه همسرتان را هم تمدید کنید ولی بایستی یک درخواست به مسئول مربوطه در شهرک بدهید تا موافقت آنها را بگیرید بعد برای تمدید به پلیس +10 مراجعه کنید
    ارسال مدارک برای کبک: 5/10/2010 > مصاحبه=11/4/2011 > فایل فدرال=12/4/2011 > ایمیل مدیکال=10/11/2011 > پاس ریکوئست=18/12/2011 > ويزا=20/12/2011 > ساکن مونترال از فوریه 2012 تا کنون

Member navid4412 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architect

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr39 نمایش پست ها
    شما باید به شهرک ازمایش مراجعه کرده و سابقه گواهینامه خود و همسرتان را بگیرید سپس به ساختمان 3 وزارت خارجه (توپخانه) مراجعه کرده و آنها خودشان آنرا برای سفارت ایران در اتاوا ارسال می نمایند و به شما یک شماره پیگیری می دهند که بعدا در کانادا با این شماره استعلام از سفارت گرفته می شود و شما پس از گذراندن امتحانات آئین نامه و شهری و داشتن این سابقه می توانید گواهینامه G را بگیرید
    در ضمن می توانید گواهینامه همسرتان را هم تمدید کنید ولی بایستی یک درخواست به مسئول مربوطه در شهرک بدهید تا موافقت آنها را بگیرید بعد برای تمدید به پلیس +10 مراجعه کنید
    اما دوستان در پست های قبلی گفته بودند که میتوان گواهینامه معتبر که هنوز تاریخ آن نگذشته را به کانادا آورد و پس از ترجمه آن در آنجا ، از سوابق آن استفاده کرد.

همچنین آیا سوابق عدم خسارت بیمه خودرو نیاز به ترجمه و تایید امور خارجه در ایران دارد؟
    فایل Dec 2005
    ارسال آپدیت Aug 2010دریافت مدیکال در لندن 26 سپتامبر 2011

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

دوستان کسی میدونه وضعیت موتور سوار شدن تو کانادا چطوره ؟ گواهینامه جدا میحواد؟امتحان داره؟ چطوریه؟ (فدرال)
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه وضعیت موتور سوار شدن تو کانادا چطوره ؟ گواهینامه جدا میحواد؟امتحان داره؟ چطوریه؟ (فدرال)
    گواهینامه جدا میخواد و قوانینش ایالتی یه نه فدرال. برای انتاریو اینجا رو ببینید (گواهینامه نوع M):

http://www.mto.gov.on.ca/english/dan.../classes.shtml

Member
    رشته و دانشگاه
    آزاد تهران-جنوب

سلام
    من این فایل رو از سایت servicealberta.ca دانلود کردم که درباره نحوه گرفتن گواهینامه برای کسانی هست که در کشور دیگه ای قبلا گواهینامه داشتن و الان می خوان که توی آلبرتا گواهینامه بگیرن بدون اینکه لازم باشه گواهینامه آموزشی بگیرن.
    صفحه 10 و 11 توضیحات مربوط به ایران هست.
    البته پست شماره 40 رو بخونید چون بهتر هست که اون کار رو انجام بدید و بعد هم که طبق توضیحات این فایل در کانادا عمل خواهید کرد.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    NOC:7241>>documents sent:01/01/2011>>recieved by CIO:06/01/2011>>\Landing in Edmonton, Alberta: 8/Feb/2012

واسه گرفتن سوابق رانندگي از هرجاي ايران حتما بايد به شهرك آزمايش_تهران مراجعه كرد ؟ يا باقي استان ها هم ميتونن اين سابقه رو بدن؟
    من كه امروز رفتم اداره راهنمايي رانندگي مركزي اهواز ، اصلا بنده خداها نميدونستن چيه... هيچ كاري نتونستن انجام بدن
    يه مورد ديگه اينكه من ماشينم رو 2 ماهه پيش فروختم و سندش رو انتقال دادم . واسه گرفتن سوابق بيمه ماشين بايد چكار كرد ؟از كجا بايد شروع كرد؟
    ویرایش توسط aperspol : January 17th, 2012 در ساعت 05:27 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط aperspol نمایش پست ها
    واسه گرفتن سوابق رانندگي از هرجاي ايران حتما بايد به شهرك آزمايش_تهران مراجعه كرد ؟ يا باقي استان ها هم ميتونن اين سابقه رو بدن؟
    من كه امروز رفتم اداره راهنمايي رانندگي مركزي اهواز ، اصلا بنده خداها نميدونستن چيه... هيچ كاري نتونستن انجام بدن
    يه مورد ديگه اينكه من ماشينم رو 2 ماهه پيش فروختم و سندش رو انتقال دادم . واسه گرفتن سوابق بيمه ماشين بايد چكار كرد ؟از كجا بايد شروع كرد؟
    اگر بی سی میایید سابقه رانندگی لازم نیست.سابقه بیمه ماشین رو از ادارات مرکزی شرکت های بیمه بگیرید اصلشو با خودتون بیارین اینجا مترجم رسمی خودشون، برگی 25 دلار ترجمه میکنن که هر سال 5 درصد تخفیف میدن حداکثر 43 درصد هست .ضمنا میتونین بگین سابقه رانندگی بالای ده سال در ایران داشتین اینجا بدون مدرک حرفتونو قبول میکنن چند درصدی باز تخفیف میدن ولی اگه تصادف کردین باید سابقه رانندگی در ایران رو بهشون نشون بدین که ظاهرا باید از اتاوا استعلام بگیرید.ماشین رو هم بیسیک بیمه کنید اگر ماشین گران قیمتی نمیخرید که مثل بیمه شخص ثالث خودمون توی ایرانه منتها خسارت رو 1 میلیون بگین چون 200 هزار هم داره چون اینجا ماشینها اکثرا گران قیمت هستند اگه خط روشون بیفته کلی باید خسارت بدین.

Member navid4412 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architect

در تورنتو من از هرکسی اطلاعات گرفتم ، گفتند سابقه بیمه ایران به درد اینجا نمیخوره، آخر به insurance bureau of canada ایمیل زدم و آنها این جواب را دادند:
    Thank you for your inquiry. Unfortunately, I do not know of any insurer who will give credit for driving experience outside of North America . Some companies will give credit for USA experience and all will consider Canadian experience but none that I know of will give credits for anywhere else in the world.

هزینه های ماهیانه بیمه در اینجا بسیار زیاد است . آیا کسی تجربه ای در این زمینه دارد؟
    فایل Dec 2005
    ارسال آپدیت Aug 2010دریافت مدیکال در لندن 26 سپتامبر 2011

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط navid4412 نمایش پست ها
    در تورنتو من از هرکسی اطلاعات گرفتم ، گفتند سابقه بیمه ایران به درد اینجا نمیخوره، آخر به insurance bureau of canada ایمیل زدم و آنها این جواب را دادند:
    Thank you for your inquiry. Unfortunately, I do not know of any insurer who will give credit for driving experience outside of North America . Some companies will give credit for USA experience and all will consider Canadian experience but none that I know of will give credits for anywhere else in the world.

هزینه های ماهیانه بیمه در اینجا بسیار زیاد است . آیا کسی تجربه ای در این زمینه دارد؟
    اگر یک دوره آموزش رانندگی در این موسسه های تعلیم رانندگی بگذرونید و برای بیمه بفرستید چند صد دلاری در سال تخفیف میگیرید. همچنین برای صرفه جوئی میتونید coverage رو به بیمه شخص ثالث محدود کنید و فعلا collision coverage برای خودتون نگیرید. با اتومبیل دست دوم و ارزون شروع کنید که مبلغ بیمه اش پائینتر باشه. هر سال که بدون تصادف یا جریمه به سابقه رانندگی تون اضافه بشه بیمه تون رو برای سال بعد پائینتر میاره.

واسه مونترال هم همينطوره ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط karamih نمایش پست ها
    اگر بی سی میایید سابقه رانندگی لازم نیست.سابقه بیمه ماشین رو از ادارات مرکزی شرکت های بیمه بگیرید اصلشو با خودتون بیارین اینجا مترجم رسمی خودشون، برگی 25 دلار ترجمه میکنن که هر سال 5 درصد تخفیف میدن حداکثر 43 درصد هست .ضمنا میتونین بگین سابقه رانندگی بالای ده سال در ایران داشتین اینجا بدون مدرک حرفتونو قبول میکنن چند درصدی باز تخفیف میدن ولی اگه تصادف کردین باید سابقه رانندگی در ایران رو بهشون نشون بدین که ظاهرا باید از اتاوا استعلام بگیرید.ماشین رو هم بیسیک بیمه کنید اگر ماشین گران قیمتی نمیخرید که مثل بیمه شخص ثالث خودمون توی ایرانه منتها خسارت رو 1 میلیون بگین چون 200 هزار هم داره چون اینجا ماشینها اکثرا گران قیمت هستند اگه خط روشون بیفته کلی باید خسارت بدین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)