صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: واکسیناسیون در کانادا

Junior Member

پیش فرض واکسیناسیون در کانادا

سلام
    کسی میدونه که در کانادا واکسن هایی مثل هپاتییت یا MMR رو با چه هزینه ای میزنند؟ آیا مثل آمریکا گرونه؟ ما تا ایران هستیم خوبه چه واکسن هایی رو بزنیم؟
    ممنون

Senior Member pedram27 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : واکسیناسیون در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Maah
    سلام
    کسی میدونه که در کانادا واکسن هایی مثل هپاتییت یا MMR رو با چه هزینه ای میزنند؟ آیا مثل آمریکا گرونه؟ ما تا ایران هستیم خوبه چه واکسن هایی رو بزنیم؟
    ممنون
    اتفاقا" سئوال خوبي هست چون همان طور كه نوشتيد من هم مي دانم كه براي آمريكا هزينه بسيار زيادي بايد پرداخت كرد براي واكسن . اما كانادا را نمي دانم ولي اين هفته احتمالا" براي مديكال پيش پزشكي كه ميرم ازش سئوال مي كنم .

Senior Member pedram27 آواتار ها

من ديروز كه براي مديكال رفته بودم با دكتر صحبت كردم اما گفت كه احتاج به واكسن خواصي نداريد . البته با يكي از دوستان هم كه تازگي به تورنتو رفته صحبت كردم كه ايشان هم تاييد كردند و گفتند بعد از 3 ماه كه كارت بيمه ما آمد يكسري واكسن مجاني براي بچه هايش استفاده كرده است و هزينه اي بابت واكسن پرداخت نكرده اند .

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

افراد گروه پزشکی باید واکسن هپاتیت و ب ث ژ را تزریق کرده باشند که در ایران این کار را حتما انجام داده اند ولی اگر گواهی مبنی بر تایید آن را نداشته باشند در زمان اشتغال، مجبور به انجام و تشخیص تست های مربوطه خواهند شد.در مورد بچه ها هم که باید کارت واکسیناسیونشان توسط پزشک معتمد تایید و تکمیل شود.از آنجایی که هر چند سال یک بار برنامه واکسیناسیون ایران تغییر کرده و به روز می شود، گاهی با سیستم اینجا هماهنگی ندارد.در حال حاضر این مربوط می شود به فرزندان حدود 12-14 سال که واکسیناسیون MMR شان ناقص است ولی مشکلی ندارند چون بطور رایگان در کانادا برایشان تزریق خواهد شد.(پس از ورود به مدرسه و کنترل واکسیانسیون توسط واحد مربوطه)

Junior Member sanam m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Statistics

دوستان من واکسن هپاتیت رو در ایران نزدم. لازمه از اینجا بزنم؟ یعنی کانادا گرونتره؟ اگه باید بزنم ولی نرسم هر 3 دوره رو اینجا تکمیل کنم چی؟
    ارسال مدارک به سوریه: 2010.4.8 / فایل نامبر کبک: 2010.5.17 / مصاحبه: 2010.12.2 / فایل نامبر فدرال: 2010.12.6 / آپدیت مدارک: 2011.1.25 / ایمیل مدیکال: 2011.3.3 / تحویل نتایج مدیکال به پاریس: 2011.3.16 / پاسپورت ریکوئست: 2011.4.5

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sanam m نمایش پست ها
    دوستان من واکسن هپاتیت رو در ایران نزدم. لازمه از اینجا بزنم؟ یعنی کانادا گرونتره؟ اگه باید بزنم ولی نرسم هر 3 دوره رو اینجا تکمیل کنم چی؟
    بستگي داره كجا و در چه فيلدي كار كنيد زدنش بهتره ولي براي همه اجباري نيست مي توانيد از الان دوزها را در ايران شروع كنيد و نهايتا سومي را در اينجا بگيريد.منتهي سابقه واكسيناسيون را بياوريد.

من می خواهم واکسن 1 سالگی بچه ام را آنجا بزنم. با در نظر گرفتن این که کارت بیمه هم ندارم (ابتدای ورود) چه هزینه ای دارد؟
    آن که حقیقت را نمی داند، فقط بی شعور است، اما آن که حقیقت را می داند و آن را دروغ می نامد، تبهکار است (برتولت برشت)

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط h10h10 نمایش پست ها
    من می خواهم واکسن 1 سالگی بچه ام را آنجا بزنم. با در نظر گرفتن این که کارت بیمه هم ندارم (ابتدای ورود) چه هزینه ای دارد؟
    وقتي مي رسيد كانادا بچه چند وقتشه دقيقا و كدوم استان مي ريد؟

ایا من باید کارت واکسن بچم که 5سالشه رو بدم ترجمه یا باید از جایی تاییدیه براش بگیرم؟؟؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rzf نمایش پست ها
    ایا من باید کارت واکسن بچم که 5سالشه رو بدم ترجمه یا باید از جایی تاییدیه براش بگیرم؟؟؟
    هم مي تونيد بديد توجمه كنند هم تو فرمي كه همراه نامه مديكال هست دكتر مديكال پرش كنه و يه برگشو بده شما

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)