صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: San Jose State University

Junior Member

پیش فرض San jose State Univ انتخاب خوبی برای مقطع فوق برق می تونه باشه؟

دانشگاه San Jose State Univ. برای فوق لیسانس برق و نهایتا باز کردن مسیر پیشرفت آکادمیک انتخاب بهتریه یا وارد شدن به فوق دانشگاه تهران و شریف و اقدام بعد از ساختن رزومه خوب برای مقطع دکترا؟
    این دانشگاه جزو دانشگا ه های گروه Cal State Univ هست که اصولا دانشگاه های پژوهشی نیستن و تا مقطع فوق لیسانس مدرک میدن و توی رنک دانشگاه ها که برای دانشگاه های دارای مقطع دکتری هستن وارد نمی شن. اما مثلا san jose دانشکده مهندسی خوبی داره چون توی سیلیکون ولی هست و ارتباط خوبی با صنعت داره و شناخته شده است. بقیه هم همینطور.
    اگر کسی در آمریکاست و شناخت دقیقتری از وضعیت فارغ التحصیلای این دانشگاه ها برای ورود به دانشگاه های خوب مهندسی داره لطفا منو راهنمایی کنه. که من اینجا بمونم انتخاب صحیح تریه یا برم به یکی این دانشگاه ها.(مشکلات ویزا و غیره رو در نظر نگیرید.)

پیش فرض پاسخ : San jose State Univ انتخاب خوبی برای مقطع فوق برق می تونه باشه؟

راستش استاد من در دانشگاه Portland State که درجه associate داره الان و خودش متولد آمریکا بوده، فوق لیسانسش رو از دانشگاه San Jose State گرفته و دکتری رو از دانشگاه UC Berkeley
    این مثال رو زدم تا بگم که میشه از San Jose State هم وارد Berkeley شد، همه چیز بستگی به میزان فعالیت خودت در دوره master داره که بتونی معدل خوب و رزومه خوبی رو برای خودت دست و پا کنی
    ضمن این که نام و اعتبار استادت در دانشگاه San Jose State هم مهمه، تحقیق کن ببین ایشون چقدر شناخته شده است؟ ببین سالی چند تا مقاله میده، بهتره رزومه استادت رو در بیاری و نگاهی بهش بندازی، این طوری می تونی بفهمی آیا استادت فعال هست یا نه؟ فعال بودن استاد تا حدودی یعنی شناخته شده بودنش و قابل اعتماد بودنش

ضمن این که حتما دانشگاه های دیگه رو هم اپلای کن و اعتماد به نفس داشته باش

من اگر جای شما بودم، اگر ببینم گروه برق San Jose State گروه فعال و پویایی هستن، حتما می رفتم.
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

خوب ابته اين جواب من خيلي معتبر نميتونه باشسه چون مورديه. ولي اكثرا ميدونين كه
    اميد كردستاني كهSenior Vice President, Global Sales & Business Development در گوگل هست هم تو اين دانشگاه برق خونده و ازونجا رفته MBA تو STANFORD
    بنظرم خوندن فوق توي امريكا خيلي گزينه بهتري از شريف و تهرانه. اينم چند تا لينك از اميد و اين دانشگاه. يه نگاهي هم به Notable Alumni تو WIKI بنداز
    http://en.wikipedia.org/wiki/Omid_Kordestani
    http://www.google.com/corporate/execs.html#omid
    http://en.wikipedia.org/wiki/San_Jose_State_University

Junior Member

برادر من فوق ليسانسشو در Cal State ها گرفت و براي دکترا رفت استنفورد. رشته مهندسي مکانيک.

با توجه به کيسهايي که بقيه هم گفتند منطقيه که فوق ليسانستو اونجا بخوني.
    در خرابه، زنگ بزنيد

Senior Member

100 درصد بهتر از اینه که دو یا سه سال عمرتو تو تهران و شریف حروم کنی. من خیلی پشیم.نم که بلافاصله بعد لیسانس اقدام نکردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NA

پیش فرض San Jose State University

دوستان کسی اطلاعی راجع به دانشگاه san jose state داره من شنیدم که خیلی دانشگاه قوی در ضمینه مهندسی هست دلیلش هم وجود منطقه sillicon vally نزدیک این دانشگاه هست.ولی متاسفانه وزارت علوم این دانشگاه و تمام دانشگاه های state را درجه 2 می داند.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : san jose state(california

san jose state در بین دانشگاه‌های ایالتی کالیفورنیا (CSU) جزو دانشگاه‌های خوب هست، اما به طور کلی دانشگاه «خیلی قوی» در زمینه مهندسی نیست. کلا CSUها دانشگاه‌های درجه ۲ حساب می‌شن و به نظر من رده بندی وزارت علوم غیرمنطقی نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NA

جناب اقای مدیر به نظر شما بین uc irvine,uc santa cruz,uc riverside ,uc davis, uc san diego , uc merced کدام در مهندسی قوی تر هست(مثلا بچه ها می گن uc riverside کلا دانشگاه ضعیفی هست)
    مرسی

ApplyAbroad Champion

سوال شما به این موضوع مربوط نیست، اما به طور کلی بین دانشگاه‌هایی که گفتید UC San Diego از بقیه دانشگاه‌ها قوی‌تره، اما من توصیه می‌کنم که حتما به رنکینگ دانشگاه‌ها در رشته‌ای که مد نظرتون هست مراجعه کنید. بعضا دانشگاه‌هایی که خیلی اسم و رسم دار نیستند، ممکنه در یک رشته خاص خیلی خوب باشند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : San Jose State University

من رشتم صنایع غذایی این دانشگاه وضعیتش چطوره برای صنایع غذایی؟ کسی میذونه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین