صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: کدام رشته ها بعد از فارغ التحصیلی بازار کار بهتری دارند؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدام رشته ها بعد از فارغ التحصیلی بازار کار بهتری دارند؟

متشکرم ولی گاو نر میخواهد و مرد کهن من پایه ریاضی م خیلی ضعیفه و الان برام دیر شده برم دنبال همچین رشته سختی و بحث علاقه هم هست من بیشتر دنبال رشته هایی هستم که در پست اول گفتم به هر حال لطف کردید
    نقل قول نوشته اصلی توسط BenFranklin نمایش پست ها
    میتونید بیایید گرایشای برق رو بخونید یه سری گرایشا الان 60-70 ساله هست اگر چه پیشرفت همیشه هست ولی مبانی مشخص و تا ابدیت هم مورد نیازه. معادلات Maxwell همیشه همین خواهد بود که هست. تو برق ما با مهارت های مهندسی سر و کار داریم به قول معروف hands-on skill نه چند خط کد که چند روز یه بار باید بهینه بشه یا کلا از نو نوشته شه. حتی قسمت ریاضی و کد نویسی که الگوریتم های CEM رو پیاده میکنه بعد 40 سال هنوز با fortran نوشته میشه کاملا هم ایده اله (fortran مستقیم متغیر عدد مختلط داره). خیلی تدریجی الان دارند MPI و الگوریتم های موازی سازی رو پیاده می کنن یا مثلا به cpp ارتقا میدن. تازه این یه قسمت کوچیک قضیه اس. اصل مهارت ها همون کارهای پایه ای هست ولی کار هر کسی نیست و شما باید ریاضی+فیزیک+مهندسی 20 باشید.

شما اگه بخوای تو همون کشاورزی هم میتونی موفق بشی ولی اون چیزی که شما گفتی "سریع پذیرش، سریع وارد کار، همه چی سریع" تصور کاملا غیر واقعی هست و من میگم از الان با تلاش زیاد و واقعا کمر شکن تا 10 سال دیگه شاید به اون شرایطی که مدنظرتون هست برسید. برای همین گفتم سیستم مهاجرتی کانادا اگرچه ایده ال نیست ولی احتمال بازدهی قابل قبول در مدت نسبت کوتاه تری داره. البته همون هم هر روز داره سخت تر میشه و اصلا معلوم نیست بمونه.

Junior Member

با سلام
    من کارشناس کامپیوتر هستم 29 سالم هست و متاهل هستم
    نزدیک 10 سال سابقه کاری دارم 5 سالش بیمه رد شده.در شرکتهای معتبر ایران مشغول به کار هستمو در زمینه کارم برنامه نویسی تحت وب با تکنولوژی های روز هست
    شرایط کاری برای فردی با شرایط من چجوری هست
    میشه کار پیدا کرد؟در کدوم ایالت؟میزان حقوق چه قدر هست؟همسرم هم مثل من مهندس کامپیوتره تاثیری در روند مهاجرتمان دارد؟
    ممنون میشم پاسخ بدید

Member pooriya2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc in Biomedical Engineering islamic azad university

Biomedical engineering هم عاليه رشته نو پا(در ايران) و پردرامديه ، بخصوص كه پايه و اساسش هم دانشگاه جان هاپكينز امريكاس و در حال پيشرفته .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری دانشگاه تبریز

سلام
    من دانشجوی کارشناسی معماری ام و قصد دارم برای ادامه ی تحصیل مهاجرت کنم و آمریکا یکی از اولویت هامه می خواستم بدونم شرایط کاری معماری در
    امریک چطوره و امکانش هست بعد از پایان دوره ی تحصیل اونجا کار پیدا کرد؟

سلام خدمت دوستان

من ۲۵ سال سنم هستش و لیسانس معماری دارم از دانشگاه آزاد، زبان انگلیسیم خوبه میتونم تافل یا ایلتس راحت بگیرم. نزدیک به ۵۰۰ میلیون هم در نظر گرفتم برای اقدام به آمریکا. آیا برای من این امکان هستش که برای مستز اقدام کنم و بعد از آن جذب کار بشم؟
    با توجه به اینکه رشته ام معماری است بسیار نگران کار پیدا کردن بعد از تحصیل هستم در مریکا
    ممنون میشم راهنماییم کنن دوستانی که در این رشته و شرایط بعد از آن در آمریکا اطلاع دارند.
    اگر گرایش خاصی هم هست برای مستر معماری که راحت تر جذب کار میشه، ممنون میشم بگید.

I'm a freshman in Civil engineering but I don't think I would do anything related to Civil engineering in the future after my graduation, I'm more focused on business, creation and entrepreneurship. I'm thinking about changing my major to Business, finance or economics what do you think ? Thanks in advance.
    a little detail: My current university is one of the best available and I'm sure a degree from my current university will affect my career in good way, It's technical university and very high rated, we don't have Business or Finance type of majors here, we only have Economics and ''Business engineering'' that might be what I want I'm a little bit undecided. I don't like to gave up my Civil engineering major in one of the best technical universities possible with good future. I'm not sure if Business engineering would worth it to gave up Civil eng. for it. Since I'm an entrepreneur and I want to move to US what do you suggest ? staying with my current major or change to what I want ? Some say you can be an entrepreneur after graduation from Civil engineering you don't need to graduate from Business or something to jump into businesses, but don't you think Business major would add so much helpful skills to me ? one the other hand If I be a Civil engineer I would have ''backup'' skill which would help me to find a job if I fail in my business startup(s). thanks
    ویرایش توسط Donald_Trump : December 21st, 2016 در ساعت 10:03 AM

Junior Member

سلام. دوستان کسی اطلاع داره که وضعیت کار پس از فارغ التحصیلی در رشته هایی مانند "Master of Science" و یا "Master of Science writing" پس از فارغ التحصیلی در آمریکا چطوره؟ من 40 سالمه و ترجیحا میخام با مستر کار کنم. تا جایی که بررسی کردم دکترای این دو رشته میانگین 7 تا 8 سال طول میکشه که از حوصله من خارجه.
    ممنون از پاسختون.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)