نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: آخرین وضعیت

Post آخرین وضعیت

بچه هایی که بیشتر از چهار پنج ماهه منتظر موندن اگه یه اعلامی بکنند تاریخاشونو هم برا خودمون بهتره میفهمیم کیا با چه شرایطی موندیم، هم بچه هایی که تازه میخواند امسال یا ساله بعد اقدام کنند یه پیش زمینه ای خواهند داشت. متاسفانه تا اون جا که من میدونم دیگه جدولیم وجود نداره که بچه ها اطلاعاتو از اون بگیرند. اگه لطف کنید اعلام کنید.
    با تشکر
    خودم
    سابمیت 17 می
    بایو 20 می
    اسک 1 جون
    برای PhD مکانیک جامدات

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا (سال 2015 -ویزا آفیس آنکارا)

سلام به همه دوستان

تاریخهای من: خودم study و همسر Visitor

سابمیت 7 می
    بایو 14 می
    اسک 29 می
    پاسخ به اسک 4 جون
    مقطع Phd مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط heydarzadeh نمایش پست ها
    بچه هایی که بیشتر از چهار پنج ماهه منتظر موندن اگه یه اعلامی بکنند تاریخاشونو هم برا خودمون بهتره میفهمیم کیا با چه شرایطی موندیم، هم بچه هایی که تازه میخواند امسال یا ساله بعد اقدام کنند یه پیش زمینه ای خواهند داشت. متاسفانه تا اون جا که من میدونم دیگه جدولیم وجود نداره که بچه ها اطلاعاتو از اون بگیرند. اگه لطف کنید اعلام کنید.
    با تشکر
    خودم
    سابمیت 17 می
    بایو 20 می
    اسک 1 جون
    برای PhD مکانیک جامدات

Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering/ KNTU

با تشکر
    خودم
    سابمیت 17 می
    بایو 20 می
    اسک 1 جون
    برای PhD مکانیک جامدات

سلام به همه دوستان

فکرکنم فقط سه چهارنفر بیشتر باشیم که چندین ماهه منتظر ویزا هستیم

سابمیت 19 آپریل
    بایو 6 می
    اسک 27 می
    برای PhD کنترل

من یکماه (20 اکتبر) پیش یه ایمیل زدم سفارت و یه متن خیلی تند نوشتم که چرا چندین ماهه جواب ویزای من نیومده؟ تمامی دوستان من ویزا گرفتن و الان دارن دکتراشونو میخونن، مگه یه سکیوریتی چک چقدر طول میکشه؟ چندتا سازمان باید بررسی کنن؟ اگه هر سازمان یکماه کارش طول بشکه، یعنی تا حالا چندتا سازمان مدارک من رفته برای سکیوریتی چک؟ تمام برنامه های زندگی من روی هواست و....... گفتم من ترم قبل رو از دست دادم و ترم جدید هم یکی دو ماه دگ شروع میشه پس کی میخاید بمن جواب بدید؟ رزرو کردن بلیط و پیک آپ ویزا رو هم باید در نظر بگیریدو استاد من برای پروژه، لازم داره که من زودتر برم اونجا خوب اگه ویزای من دیر بیاد ممکنه خیلی چیزا تغییر کنه
    اونها هم یه ایمیل شخصی برام نوشتن که به چند دلیل میتونه بررسی پرونده طول بکشه (چندتا دلیل برام نوشته بودن) و گفتن که در مورد شما Security Check/Background Check هنوز جوابش نیومده و به محض اینکه جوابش بیاد بهتون خبر میدیم
    چندروز پیش هم باز یه ایمیل زدم گفتم یک ماه از ایمیل قبلی من گذشته بازم خبری نشد؟ ازشون خواستم به همون سازمانهایی که مدارک منو فرستادن برای سکیوریتی چک ایمیل بزنن و یه خبر درست و حسابی و منطقی بمن بدن گه چرا کار من انقدر طول کشیده؟ بهشون گفتم من هرجا اپلای میکردم تا الان بهم جواب داده بودن اما شما هنوز جوابی ندادین. دلیلش چیه؟ تا الان که به این ایمیلم جواب ندادن
    انقدر منتظر ویزا موندن اعصابمو خرد کرده که داره روی بقیه زندگیم هم تاثیر میزاره

Junior Member

با تشکر
    خودم
    سابمیت 17 می
    بایو 20 می
    اسک 1 جون
    برای PhD مکانیک جامدات
    سلام منم همچنان منتظرم
    3 سپتامبر سابمیت
    16 سپتامبر بیومتریک
    17 سپتامبر اپدیت و کانفیرم بیومتریک و دیگر هیچ
    مستر در رشته دندانپزشکی که اصلاااااا هیچگونه حساسیتی هم وجود نداره تو رشته من

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)