صفحه 1 از 37 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 366

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Simon Fraser

پیش فرض همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Simon Fraser

سلام

من برای دانشگاه SFU دانشکده کامپیوتر در مقطع PhD اقدام کردم. بعد از ثبت نام online به صفحه ای از دانشکده REDIRECT شدم که باید مشخصات recommender ها رو وارد کنم که بصورت online نامه خودشون رو ارسال کنند. اما آخر فرم نوشته اونا باید نامه ها رو امضا کنند و پست کنند و check-box هم برای هر کدومشون آخر صفحه هست (در کنار مدارکی که باید پست بشه برای دانشکده). اما از اساتید من که فرمهاشون رو پر کردند چیزی نخواستند. کسی میدونه جریان چیه؟

در این موضوع لطفا کلیه سوالاتی که درباره دانشگاه کانادا Simon Fraser هست رو مطرح کنید و از مطرح کردن سوال درباره دانشگاه های دیگر کانادا خودداری کنید
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Simon Fraser

راستش این امضا رو من هم نفهمیدم چیه. ولی اون فیلد سه تا ایمیل رو که من پر کردم، الان رو دو تاش نوشته report received. فکر می کنم قضیه این طوریه که یه لینک می ره به آدرس ایمیل استادها و اونا تو یه فرم آنلاین rec رو می نویسند. همین.

I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

بله، من هم سه تا recommendation رو نوشته که رسیده. مشکل این check-boxهاست که غیر قرار تیک بخوره. reject نکنن بخاطر این چیزای بیخود.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

ApplyAbroad Veteran

اونا که خودش نوشته دیر به دیر آپدیت می شه. نگران نباش. بالاخره یا می رسه به موقع یا نمی رسه. هیچ کدومش هم دست تو نیست.

I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

Junior Member

اين دانشگاه رو نمي دونم اما مكانيك تورنتو اين طوري كه بعد از پر كردن recom online توسط استاد، استاد بايد متن نامه اي را كه attach كرده را پرينت بگيره و امضا كنه تا شما همراه با كارنامه پست كني. يعني هم online هم offline

اصلاً نگران نباش. استادها چه به صورت online پر بشن چه بصورت کاغذی قبوله و مشکلی پيش نمی آيد. من خودم چون خيلی زود همه چيزم رو فرستاده بودم ( 2 ماه پيش) سرشون خلوت بود و با email بهم گفتند که مدارکم رسيده ولی هنوز توی اون سايت update نشده... (من 4 تا recommendation رو کاغذ فرستادم و 3 تا هم online استادهام پر کرده اند ولی هنوز باکس های پائين صفحه چک نخورده و فقط online ها ليست شده که رسيده)
    حتی من که اولش کاغذی فرستاده بودم Recommendation ها رو خودشون بهم گفتند اگه ميتونی بهتره به استادهات بگی online پر کنند. پس لازم نيست نترس.
    اگر هم خيلی نگرانی به مسوول دپارتمان کامپيوتر Email بزن. معمولاً يک روزه جواب ميده. خواستی بهم پيام خصوصی بزن email اش رو بهت بدم

من سوالم اینه که هم online میخوان هم offline؟ پرینت شده؟ چون بالای صفحه میگه که onlineها رسیدن، اما اون زیر نوشته باید امضا شدشو بفرستند. من ایمیل زدم گفتند نمیخواد چیزی بفرستند. پس آخه اون چیه اون پایین صفحه نوشته پس؟

Referees will be asked to sign their reference letters and send them to the School of Computing Science.

این چیه؟ اون چیه؟ چیزی از recommnederها نخواستند. ??? ??? ???

نگران نباش . همون که فرستادی کافیه....

ApplyAbroad Veteran

یه نفر از دوستان برای phd جواب گرفته و تو نتایج پذیرش هم نوشته ولی هنوز از مستر خبری نیست؟؟؟ :-\

چرا، یکی از دوستان من واسه مستر جواب گرفت با فاند خوب. فکر کنیم ۲-۳ هفته ای باشه

صفحه 1 از 37 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)