صفحه 15 از 37 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 366

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Simon Fraser

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Simon Fraser

سلام دوستان
    اونطور که من از نتایج پذیرش فهمیدم، فاند اکثر بچه ها حدود 20.000 دلار است.

1. آیا فاندی که به دانشجویان دکترا میدن تقریبا همین مقدار است !؟
    2. این 20.000 دلار علاوه بر شهریه است !؟ یا باید شهریه 5100 دلاری را از همین کم بکنیم !؟
    3. این 20.000 دلار شامل TA هم میشه !؟ یا اینکه از ترم 2 به بعد میشه TA هم گرفت و این 20.000 را افزایش داد به مثلا 30.000 تا !؟
    4. هزینه زندگی متاهی دانشجویی ساده در برنابی حدودا چقدره !؟ با این 20.000 دلار میشه هم شهریه دانشگاه (5100) را داد و هم متاهلی زندگی کرد !؟
    5. با معدل 15.60 کارشناسی (مهندسی برق) و تافل 104 و احتمالا یک مقاله ، آیا میشه از مستر این دانشگاه پذیرش گرفت !؟ فاند یا حداقل توئیشن ویور چطور !؟

خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

1- بله
    2- باید کم کنید
    3- از ترم یک میشه TA گرفت ولی به استادت بستگی داره. اگه خود استاد فاند بده طبیعتا میگه TA نشو که بیشتر وقت داشته باشی براش کار کنی. اگر هم فاند نده، که TA همون 20000 تا رو در سال بهت میده.
    4- شهریه رو که کم کنی حدودا ماهی 1150 تا برات میمونه. معمولا یک نفر بصورت متوسط بخواد زندگی کنه نمی تونه چیزی ازین پول save کنه، اگه دو نفر باشید با این پول خیلی به سختی بتونید سر کنید مگر اینکه منابع درآمد دیگه ای پیدا کنید.
    5- در مورد مستر اطلاعی ندارم، ولی فکر کنم مشکلی نباشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط OMID-313 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اونطور که من از نتایج پذیرش فهمیدم، فاند اکثر بچه ها حدود 20.000 دلار است.

1. آیا فاندی که به دانشجویان دکترا میدن تقریبا همین مقدار است !؟
    2. این 20.000 دلار علاوه بر شهریه است !؟ یا باید شهریه 5100 دلاری را از همین کم بکنیم !؟
    3. این 20.000 دلار شامل TA هم میشه !؟ یا اینکه از ترم 2 به بعد میشه TA هم گرفت و این 20.000 را افزایش داد به مثلا 30.000 تا !؟
    4. هزینه زندگی متاهی دانشجویی ساده در برنابی حدودا چقدره !؟ با این 20.000 دلار میشه هم شهریه دانشگاه (5100) را داد و هم متاهلی زندگی کرد !؟
    5. با معدل 15.60 کارشناسی (مهندسی برق) و تافل 104 و احتمالا یک مقاله ، آیا میشه از مستر این دانشگاه پذیرش گرفت !؟ فاند یا حداقل توئیشن ویور چطور !؟

خیلی ممنون
    زیاد سخت نگیر! درست میشه

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط oracle2020 نمایش پست ها
    1- بله
    2- باید کم کنید
    3- از ترم یک میشه TA گرفت ولی به استادت بستگی داره. اگه خود استاد فاند بده طبیعتا میگه TA نشو که بیشتر وقت داشته باشی براش کار کنی. اگر هم فاند نده، که TA همون 20000 تا رو در سال بهت میده.
    4- شهریه رو که کم کنی حدودا ماهی 1150 تا برات میمونه. معمولا یک نفر بصورت متوسط بخواد زندگی کنه نمی تونه چیزی ازین پول save کنه، اگه دو نفر باشید با این پول خیلی به سختی بتونید سر کنید مگر اینکه منابع درآمد دیگه ای پیدا کنید.
    5- در مورد مستر اطلاعی ندارم، ولی فکر کنم مشکلی نباشه.
    خیلی ممنون از راهنمایی های ارزشمندتان.
    راستش در مورد TA منظورتون را متوجه نشدم. یعنی اگه بتونیم TA بگیریم ، باز هم میزان فاند از این 20.000 دلار بیشتر نمیشه !؟
    خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

نقل قول نوشته اصلی توسط OMID-313 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایی های ارزشمندتان.
    راستش در مورد TA منظورتون را متوجه نشدم. یعنی اگه بتونیم TA بگیریم ، باز هم میزان فاند از این 20.000 دلار بیشتر نمیشه !؟
    خیلی ممنون
    خواهش،
    اگه بتونی غیر از TA، از منابع دیگه فاند بگیری، مثلا 10000 تا از جای دیگه بیاد، اونوقت از 20000 تا بیشتر میشه، ولی 30000 تا نمیشه، چون اونا می بینن از جای دیگه فاند گرفتی بهت کمتر میدن، مثلا میشه 25000 تا. دقیقشو نمی دونم.
    زیاد سخت نگیر! درست میشه

Junior Member Sara1048 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Global Technology Administration, Fairleigh Dickinson University

سلام ، لطفا اگر کسی در حال حاضر دکترا Communication میخونه یا به تازگی از استادی جواب گرفته به من یه پیغام بده! البته من ونکوور هستم در حال حاضر ولی زمان زیادی تا ددلاین نمونده و نگرانم که از استادی جواب بگیرم حتماً میخوام ببینم کسی استادی میشناسه که بتونه ریکامند کنه !

Junior Member

سلام.این دانشگاه چرا اینطوریه؟؟
    هرچی میگردم رشته مکانیک پیدا نمیکنم!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mobin_69 نمایش پست ها
    سلام.این دانشگاه چرا اینطوریه؟؟
    هرچی میگردم رشته مکانیک پیدا نمیکنم!!
    سایمون فریزر از شاخه های مکانیک فقط مکاترونیک را داره:
    http://www.sfu.ca/fas/prospective-st...-porgrams.html

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics Lund University

Hi friends, i am sorry to write in english but its much easier than typing in farsi when you dont have Farsi Keyboard! Anyway, i sutidied in Sweden for my master and now I have a PhD position at SFU starting at summer semester. I also have position in Australia and Sweden. I study clinical genetics. I am very confused. I dont know which position I should choose. Now my quetion is how is SFU? I know the rankign but phd graduated from SFU, are they succesful in finding job ? Is it a good university ? Please tell me what ever you know about SFU and also about life in the campus.Thanks.

سلام دوستان
    من با یکی از اساتید SFU ارتباط گرفتم. در جوابم این ایمیل رو فرستاده. آیا منظورش از پوزیشن اینه که پذیرش با فاند به من میده؟
    Hello, thanks for your email. Since you have good background I would say you would be competitive in our grad program. I have one, perhaps two, positions for PhD in Fall 2014, and there are usually several applicants for these positions. However, given your background I would encourage you to apply to our program. Best
    آیا این ایمیل امیدوار کننده است یا نمیشه روش حساب باز کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Aalto University

نقل قول نوشته اصلی توسط Studentphd نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با یکی از اساتید SFU ارتباط گرفتم. در جوابم این ایمیل رو فرستاده. آیا منظورش از پوزیشن اینه که پذیرش با فاند به من میده؟
    Hello, thanks for your email. Since you have good background I would say you would be competitive in our grad program. I have one, perhaps two, positions for PhD in Fall 2014, and there are usually several applicants for these positions. However, given your background I would encourage you to apply to our program. Best
    آیا این ایمیل امیدوار کننده است یا نمیشه روش حساب باز کرد؟
    سلام دوست عزیز
    اینطور که من از ظاهر ایمیل می بینم این یک template و تقریبا از این بابت مطمئنم. ولی شما محض اطمینان برا اینکه ببینی چقدر می خوادت یه ایمیل دیگه هم بهش بزن در مورد یه موضوعی ازش سوال کن. ببین جوابش چطوریه. اونوقت بهتر می تونی تصمیم بگیری که آیا امیدوار کننده است یا نه؟
    منظورش از پوزیشن، با فانده چون خودشون هم می دونن دانشجوها فاند نیاز دارن
    موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)