صفحه 3 از 37 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 366

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Simon Fraser

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Simon Fraser

گرچه اعتبار دانشگاه خيلي مهم هست ولي من فکر ميکنم سوپروايزري که قراره آدم باهاش کار کنه هم به همون نسبت مهمه.

Junior Member

من به یک مشکل عجیب در رابطه با دانشکده Art and Technology دانشگاه SFU برخورد کردم. من امروز یک بسته پستی از این دانشکده که شامل پذیرش بود دریافت کردم که تاریخ پذبرش در تاریخ 22 فوریه بود و من می بایست تا تاریخ یک ماه بعد از پذیرش جواب اون را می دادم و همچنین برخلاف متن نامه پذیرش هیج email در این رابطه دریافت نکردم و فقط به صورت پستی دریافت کردم. آیا کسی تجربه مشابه من را با این دانشکده یا computer science داشته؟ همچنین از راهنمایی دوستان پیشاپیش تشکر می کنم.

ApplyAbroad Veteran

والا تا جایی که یادمه ددلاین دپارتمان computer science، یکم فوریه بود... اون دوستمون که phd پذیرش گرفته هم می گفت که بهش ایمیل زدن... شما bulk mail ت رو هم چک کردی ببینی یه موقع اونجا نرفته باشه ایمیله؟
    حالا طوری نیست یه ایمیل بزن به admission office موضوع رو بگو. آدمای خوبین. زمستون که هوا اینجا خراب شد و پروازا کنسل شد میل زدم بهشون راجع به دیر رسیدن مدارک و اینا، خیلی انعطاف نشون دادن.

موفق باشی.
    I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

Junior Member

من از gmail برای تماس با دانشگاه ها استفاده می کنم و متاسفانه Spams فقط تا 30 روز قبل را نگه داشته. امروز که تعطیل هست اونجا ولی با اونها حتما تماس می گیرم.
    ممنون.

Junior Member

سلام. بچه ها. من تازه با این سایت آشنا شدم. خیلی سایت خوبی هست. دست همگی درد نکنه.

سئوال من اینه: SFU فقط برای سال اول فاند میده. آیا اینطوری میشه ویزا گرفت؟

یه سئوال دیگه: اگه از یه دانشگاه فاند 15500$ برای 4 سال پی اچ دی داشته باشیم(البته برای هر سال15500 تا), به نظر شما چند درصد احتمال ویزا گرفتن هست؟
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

Junior Member

یعنی توی admission letter شما دقیقا قید شده که فقط برای سال اول فاند خواهید داشت و سالهای دیگه فاند بهتون تعلق نمیگیره؟

Junior Member

سلام
    اکثر دانشگاه ها اول برای سال اول فاند می دن وتداوم فاند در سال های بعد را به میزان پیشرفت شما در درس مشروط می کنن که اگر معدلتون خوب باشه واسه سالهای بعد هم بهتون فاند می دن
    با همون می شه ویزا گرفت
    موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mask2005
    سلام
    اکثر دانشگاه ها اول برای سال اول فاند می دن وتداوم فاند در سال های بعد را به میزان پیشرفت شما در درس مشروط می کنن که اگر معدلتون خوب باشه واسه سالهای بعد هم بهتون فاند می دن
    با همون می شه ویزا گرفت
    موفق باشین
    سلام
    تا حالا موردی دیدی که با یک سال فاند ویزا گرفته باشه؟ البته همانند افرادی که فاند کامل دارند و بدون دردسرهایی که افراد بدون فاند سروکار دارند باهاش (مثل تهیه bank statement برای سفارت و ازین قبیل )؟
    آیا سفارت تفاوتی قایل نمی‌شه بین افرادی که فاند کامل دارند و اونایی که فقط برای یک تا دو سال اول فاندشون قطعی شده؟
    من از دو تا دانشگاه پذیرش گرفتم تو مونترال که یکی با فاند کامل و دیگری برای 16 ماه است و دونستن این قضیه برام اهمیت داره چون به رشته ای که فاند ناقص گرفتم بیشتر علاقه دارم و باید تصمیم بگیرم کدوم offer رو بپذیرم.

آیا می‌شه این رو مستقیما از سفارت پرسید؟

اگر کسی از دوستان اطلاعاتی داره لطفا کمک کنه.

ممنون
    Johnie B

والا تا حالا تمام پذيرش هايي که برای من اومده برای کل 4 سال PhD اومده ...
    به نظرم فاند کامل بهتره. مگر اينکه با خودتون انقدر پول ببريد که اگر ساپورت مالی تون قطع شد خيلی مشکل نداشته باشيد (چون به خصوص دانشگاههای مونترال خيلی دست و دلباز نيستند)

سفارت جواب به درد بخوری بهت نمی ده چون معمولا دلیل هایی که اعلام می کنن فقط بهانه است

مثلا بهت می گه اونی که فاند کامل داره بهتره مگر اینکه خودت bank statement کافی بیاری :دی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)