صفحه 4 از 37 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 366

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Simon Fraser

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Simon Fraser

سلام بچه ها، به نظرم آینده SFU خوبه ولی من کاملا نا امید شدم. من از SFU برای دکترای الکترونیک پیشنهاد 16500 تایی دارم. قراره با همسرم هم بریم کانادا. خانمم هم فوق الکترونیک داره و قراره اونجا apply کنه ولی فعلا همون 16500 تا را می گیریم. تازه استادم کلی هم منت می ذاره که found خیلی خوبی داره به من می ده. به نظر شما اصلا می شه با این پول 2 نفر تو vancouver زندگی کنند؟ به طور متداول چقدر پول می دن؟ ممنون می شم کمکم کنید.

سلام
    من متاهلم و خودم و خانمم از شریف فوق گرفتیم. الان از SFU برای phd الکترونیک 16500تا پیشنهاد دارم. استادم هم خیلی کار درست نیست و تازه کارشو شروع کرده. در ضمن اینو هم بگم الان تو ایران وضع مالی و کاری خوبی دارم(سربازی هم ندارم). به نظر شما چه کار کنم. قراره خانمم بعدا تو کانادا apply کنه. ممنون می شم کمکم کنید. این مقدار پول خوبه؟ زندگی تو SFU راحته؟ Cheesy

آقای naser_m لطفا از ایجاد گفتارهای مشابه یا یکسان در زیر انجمنهای گوناگون بپرهیزید. من اون یکی ارسال شما رو اینجا کپی کردم.

Junior Member

سلام
    منم همین قدر فاند دارم ولی مجردم
    راستش هزینه دانشگاه رو باید خودت بدی....که حدود 5200دلار....اگه خونه جدا هم بگیری باید ماهی 700دلار بزاری کنار....240دلار در ماه برات می مونه که می شه هزینه غذا واسه دو نفر...
    در کل باید یکم با خودت ببری...ولی زندگیتون کاملا دانشجویی می شه دیگه....فکر نکنم مشکلی باشه
    TA هم بشی که دیگه واقعا مشکلی نیست....درضمن اونجا می تونی واسه Scholarshipاقدام کنی و چون متاهلی احتمالا جز اولویت ها می شی
    موفق باشی

ApplyAbroad Veteran

کسی هست که برای SFU هنوز جوابی چه accept و چه reject دریافت نکرده باشه؟

I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

آره من یکی رو می شناسم. Master of Computer Science

masihrah
    Guest

سلام . من تازه عضو انجمن شدم
    من هنوز از cs Master's SFU هیچ جوابی نگرفتم ، یکی از دوستانم هم همینطور. کسی هست که accept یا reject شده باشه؟

vahid_Df
    Guest

سلام
    منم می خوام برای Computer Science SFU اقدام کنم.
    معدل لیسانسم 14.38 از دانشگاه آزاد شیراز هست. اما ظاهرا دانشگاه معدل 15 می خواد.
    من 6 سال سابقه کار در اتوماسیون صنعتی دارم. آیا قابل قبوله؟
    دپارتمان siat چیه؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

من رو که ریجکت کردن. شرایطم رو می تونی توی نتایج پذیرش ببینی.
    دانشگاههای کانادا روی معدل خیلی حساسن. بهتره بیشتر روی آمریکا کار کنی.
    I've got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I'm a good dog, they sometimes throw me a bone in.

معدل لیسانس من 14.45 هستش ولی معدل فوقم 18.5 شده.
    به نظر شما دانشگاه های کانادا تو این شرایط به معدل لیسانس منم گیر میدن؟ (برای phd)
    آخه تو سایت اکثر دانشگاه های کانادا نگفته شرط معدل گفته شده برای لیسانس هم هست یا نه.

saeede83
    Guest

منم معدل لیسانسم 14.5 بود، فوقم 18.5 اون موقع که اپلای کردم، مقاله هم زیاد داشتم اما پذیرش هایی که از کانادا گرفتم خیلی ضعیف تر از آمریکا بود. می خوام بگم که کانادا خیلی به معدل اهمیت می ده، مخصوصا دانشگاه های تاپش، البته از SFU گرفتم، SFU زیاد معدل براش مهم نیست (حداقل CS) بیشتر ارتباط با استاد مهمه

1758k1
    Guest

شرایط من : دانشجوی کارشناسی صنایع دانشگاه خواجه نصیر تهران، معدل 14.88
    حالا به نظرتون بهم پذیرش میدن .راستی باید برای کدوم ترم اپلای کنم و اینکه تاریخ شروعش کیه؟
    خیلی به راهنماییتون نیاز دارم .توی اینترنت حسابی سر درگم شدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)