صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 68

موضوع: به من داوری مقاله تو ژورنال پیشنهاد شده!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : الگوی داوری مقالات

با سلام خدمت شما دوستان عزیز خیلی ازتون سپاسگزار میشم که در سوالهای زیر بنده رو راهنمایی بفرمایید

از یه ژورنالی که براشون داوری مقاله انجام میدم یه ایمیلی برام آمده مبنی بر اینکه ژورنال مذکور به دنبال یک اسیستنت ادیتور هست و خواسته که اگه مایل باشم برای اپلای در این موضوع مواردی رو براشون ایمیل کنم.

خواستم ازتون سوال کنم ونظرتون در این مورد بدونم و دوتا سوال دیگه هم داشتم

یکی اینکه 3 تا رفرنس از من خواستن که براشون بفرستم که اگه منظورشون مقاله هست باتوجه به اینکه وضعیت مقالات من به این شکل هستند که براتون مینویسم جای امیدواری هست که براشون ارسال کنم ؟ یعنی خنده دار نیست که عناوین مقالات آی اس آی با این توضیحات براشون ارسال کنم با توجه به اینکه تازه ارشدم گرفتم و مقالات فرستادم؟

یکیشون به تازگی ریوایز شد و امید زیادی هست که به زودی اکسپت بشه.
    دومیشون تحت داوری هست

سومی هم سابمیت شده در حال حاضر

و سوال دیگه هم که در مورد مطلب زیر هست که متوجه نشدم باید دقیقا چی براشون بنویسم؟

a statement describing your qualifications for the posithion

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fsh91 نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوستان عزیز خیلی ازتون سپاسگزار میشم که در سوالهای زیر بنده رو راهنمایی بفرمایید

از یه ژورنالی که براشون داوری مقاله انجام میدم یه ایمیلی برام آمده مبنی بر اینکه ژورنال مذکور به دنبال یک اسیستنت ادیتور هست و خواسته که اگه مایل باشم برای اپلای در این موضوع مواردی رو براشون ایمیل کنم.

خواستم ازتون سوال کنم ونظرتون در این مورد بدونم و دوتا سوال دیگه هم داشتم

یکی اینکه 3 تا رفرنس از من خواستن که براشون بفرستم که اگه منظورشون مقاله هست باتوجه به اینکه وضعیت مقالات من به این شکل هستند که براتون مینویسم جای امیدواری هست که براشون ارسال کنم ؟ یعنی خنده دار نیست که عناوین مقالات آی اس آی با این توضیحات براشون ارسال کنم با توجه به اینکه تازه ارشدم گرفتم و مقالات فرستادم؟

یکیشون به تازگی ریوایز شد و امید زیادی هست که به زودی اکسپت بشه.
    دومیشون تحت داوری هست

سومی هم سابمیت شده در حال حاضر

و سوال دیگه هم که در مورد مطلب زیر هست که متوجه نشدم باید دقیقا چی براشون بنویسم؟

a statement describing your qualifications for the posithion

دوست عزیز،

- اگر ژورنال معتبری هست حتما اقدام کنید.
    - منظور از رفرنس مقالات شما نیست، سه نفر را معرفی کنید که بتوانند توصیه شما را بکنند. ترجیجا سه استاد شناخته شده که شما را بشناسند و تایید کنند.
    - در مورد اینکه چرا بدرد این پوزیشن میخورید توضیح بدید.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    دوست عزیز،

- اگر ژورنال معتبری هست حتما اقدام کنید.
    - منظور از رفرنس مقالات شما نیست، سه نفر را معرفی کنید که بتوانند توصیه شما را بکنند. ترجیجا سه استاد شناخته شده که شما را بشناسند و تایید کنند.
    - در مورد اینکه چرا بدرد این پوزیشن میخورید توضیح بدید.
    خیلی ازتون ممنون هستم بله ژورنال معتبری است فقط سوالی که برام پیش آمد این هست که سه استادی که معرفی می کنم خودشون هم باید در جریان قرار بدم یا لازم نیست؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

خیلی ازتون ممنون هستم بله ژورنال معتبری است فقط سوالی که برام پیش آمد این هست که سه استادی که معرفی می کنم خودشون هم باید در جریان قرار بدم یا لازم نیست؟
    نه لازم نیست.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

اگر ژورنال معتبری باشد با شرایط شما شانس زیادی وجود ندارد.
    با فرض اینکه سایر شرایط برآورده شده باشد احتمال دارد با استاد ها تماس بگیرند، بنابراین آنها باید پاسخگو باشند. اطلاع دادن ضرورتی ندارد، اما ضرر هم ندارد. اگر صمیمی هستید می توانید بگویید. در هر صورت کسانی را معرفی کنید که شما را بشناسند و تایید کنند.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

پیش فرض پاسخ : به من داوری مقاله تو ژورنال پیشنهاد شده!

دوستان به من داوری (reviewer) یک مقاله در زمینه بتن در ژورنال construction and building material که متعلق به الزویر است ، سپرده شده است. به نظرتون چقدر ارزش رزومه داره. می شه یه مقایسه با دادن مقاله isi بشه. ایمپکت فکتور اون 2.5 است. نویسنده مقاله یک استادیار از کره جنوبی است.

نقل قول نوشته اصلی توسط enazarimofrad نمایش پست ها
    دوستان به من داوری (reviewer) یک مقاله در زمینه بتن در ژورنال construction and building material که متعلق به الزویر است ، سپرده شده است. به نظرتون چقدر ارزش رزومه داره. می شه یه مقایسه با دادن مقاله isi بشه. ایمپکت فکتور اون 2.5 است. نویسنده مقاله یک استادیار از کره جنوبی است.
    داوری برای مجلات معتبر، مخصوصا مجلات ISI، یک نکته مثبت برای هر فرد در دنیای آکادمیک به حساب میاد. ولی، قطعا هیچ موقع داوری مقاله به اندازه دادن خود مقاله ارزشمند نیست، حتی اگر مقاله در یک ژورنال غیر ISI چاپ بشه.

داوری مقاله بیشتر بستگی به خود فرد و علاقه فرد داره. چون معمولا برای داوری یک مقاله باید وقت گذاشت. بعضی وقت ها شاید مجبور بشید چند مقاله دیگر رو هم بخونید تا بتوانید یک داوری خوب و دقیق ارائه بدید. علاوه بر تاثیر مثبتی که داوری تو رزومه داره، باعث ارتباط با افراد مختلف در ژورنال های تخصصی و معتبر میشه . این کار قطعا برای مقالات خود فرد در آینده تاثیر مثبت خواهد گذاشت.

به نظرم اگر مقاله در حوزه تخصص شما است و علاقه مند هستید، داوری این مقاله رو قبول کنید.

ApplyAbroad Senior Veteran

سلام.
    یکی از مقالاتی که با حوصله بسیار بسیار زیاد داوری کردم رو پیوست کردم امیدوارم مفید واقع بشه.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط enazarimofrad نمایش پست ها
    Not all
    Being a reviewer is not as valuable as publishing an article. Publishing a research paper needs a lot efforts while you can review an article even in a few days
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

با سلام خدمت شما دوستان عزیز و گرامی

میشه لطفا در مورد زیر بنده رو راهنمایی بفرمایید.

در یکی از ژورنالهای موسسه وایلی حدود 6 -7 تا داوری انجام دادم می خواستم ببینم میتونم ازش به عنوان یه پوئن مثبت توی مصاحبه دکتری استفاده کنم؟ و اگر بخوام میتونم برای اثباتش از ژورنال مزبور گواهی یا تائیدیه بگیرم؟ امکانش هست؟ میشه لطفا اگر امکانش هست یه متنی برای فرستادن به ژورنال ودرخواست تاییدیه به بنده به زبان انگلیسی پیشنهاد کنید؟؟

خیلی سپاسگزار میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)