صفحه 17 از 38 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 374

موضوع: مهاجرت به نیوزلند

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند

میشه لطفا منبع رو بفرمایید؟
    هرینه ها برای چه نوع ویزایی؟
    هزینه ها درست نیستند، بهترین منبع جستجو در سایت اداره مهاجرت هست.
    google -> fee finder nz immigration smc visa

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimoh1367 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    واقعا باید این همه باید هزینه بکنیم؟ هزینه ها (به دلار نیوزلند)

هزینه های بررسی پرونده به شرح زیر میباشد
    1- 450 دلار جهت اخذ اسسمنت
    2- 500 دلار جهت ارسال فرم EOI
    3- 1800 دلار جهت ثبت درخواست در مرحله نهایی
    4- 300 دلار مالیات (Levy) برای هر نفر پس از اخذ ویزا
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member

سلام و مثل همیشه ممنون از راهنمایی های خوبتون
    من مدرک لیسانس مهندسی ام رو یک هفته است که فرستادم برای سایت engineering new zealand . برای همون ارزیابی مدرک مهندسی. اون فرمی رو هم که شما لینکشو گذاشتین تکمیل کردم (ظاهرا بهش میگن KA01) . الانم فاکتورش برام اومده که باید پرداخت کنم 220 دلار نیوزلند. فقط یک سوال: شما توی پاسخی که به یکی از دوستان دادین نوشتین که یه هزینه اولیه(همین 220 تایی که من دارم پرداخت میکنم) داره به علاوه یه 1000 تا دلار دیگه. قضیه این 1000 تا رو میدونین؟ چون چیزی که من تو سایتشون دیدم با همین 220تا یه نامه میدن که مدرک لول 7 من رو به عنوان یه مدرک مهندسی میشناسن و من میتونم با اون نامه برای فیلد absolue shortage skill list اقدام کنم. ممنون میشم اگه در مورد ماهیت و کارکرد و اون هزار دلار یه توضیحی بدین.

با سلام
    سوال من هم در مورد KA01 و KA02 هست و ظاهرا ما بايد فرم KA02 رو ارسال بكنيم كه هزينش حدودا 1350 دلار نيوزلنده. البته باز مطمئن نيستم ولي تو يه سايتي خوندم كه فارغ التحصيلان واشگنتن آكورد و دانشگاه هاي معادل نيوزلند بايد KA01 رو ارسال كنن.

Junior Member

سلام به ادمین عزیز و سایر دوستان
    عزیزان یه سوال داشتم هر کس میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه. الان با توجه به وضعیت ارز و مشکلات حواله ای که تو ایران هست راه مطمین برای پرداخت هزینه های مهاجرت چیه؟ آیا صرفا باید از واسطه ها(دلال ها) کمک گرفت؟ یا اینکه از سایتی چیزی خودمون هم میتونیم پرداخت کنیم؟

Junior Member

سلام
    بنده 39 سال سن دارم و ليسانس شيمي هستم با 11 سال سابقه كار مرتبط و خانمم فوق ليسانس مديريت، امتياز بنده ميرسه براي مهاجرت؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

با سلام

بابت هزینه ها، به دلیل اینکه متغیر هستند، نمیتونم اینجا عدد رو بگذارم.
    بهترین و سریعترین منبع سایت Engineering NZ هست، میتونید باهاشون تماس بگیرید و یا بهشون ایمیل بزنید، معمولا سریع دو سه روزه پاسخ میدهند. ممکنه آفیسر پرونده تون رو به پول برگردونه اگه آپیپنز رو انجام ندین.
    لول 7 به منزله مهندسی نیست به منزله لیسانس محسوب مبشه، مهندس اینجا باید تعداد واحد بیشتری از لیسانس بگذرونه .
    و نکته ایمکه اگه ارشد دارین میشین لول نه و باز هم مدرکتون معادل مهندس قلمداد نمیشه، Engineering NZ هست که تایید میکنه شما مهندس هستید یا نه، NZQA هست که تایید میکنه شما لیسانس یا ارشد معادل اینجا دارید یا خیر.
    اطلاعات بیشتر رو از سایت مربوطه شون که تو صفحات قبل قرار داره، میتونید دریافت کنید.

پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Smojtab نمایش پست ها
    سلام و مثل همیشه ممنون از راهنمایی های خوبتون
    من مدرک لیسانس مهندسی ام رو یک هفته است که فرستادم برای سایت engineering new zealand . برای همون ارزیابی مدرک مهندسی. اون فرمی رو هم که شما لینکشو گذاشتین تکمیل کردم (ظاهرا بهش میگن KA01) . الانم فاکتورش برام اومده که باید پرداخت کنم 220 دلار نیوزلند. فقط یک سوال: شما توی پاسخی که به یکی از دوستان دادین نوشتین که یه هزینه اولیه(همین 220 تایی که من دارم پرداخت میکنم) داره به علاوه یه 1000 تا دلار دیگه. قضیه این 1000 تا رو میدونین؟ چون چیزی که من تو سایتشون دیدم با همین 220تا یه نامه میدن که مدرک لول 7 من رو به عنوان یه مدرک مهندسی میشناسن و من میتونم با اون نامه برای فیلد absolue shortage skill list اقدام کنم. ممنون میشم اگه در مورد ماهیت و کارکرد و اون هزار دلار یه توضیحی بدین.

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

تو اینترنت جستجو کنید، سایت هایی هستند که اینکار رو براتون انجام میدهند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Smojtab نمایش پست ها
    سلام به ادمین عزیز و سایر دوستان
    عزیزان یه سوال داشتم هر کس میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه. الان با توجه به وضعیت ارز و مشکلات حواله ای که تو ایران هست راه مطمین برای پرداخت هزینه های مهاجرت چیه؟ آیا صرفا باید از واسطه ها(دلال ها) کمک گرفت؟ یا اینکه از سایتی چیزی خودمون هم میتونیم پرداخت کنیم؟

Junior Member

سلام جناب Mistak
    ممنون که باحوصله به سئوال ها جواب میدین. چند تا سوال دارم.
    1- بعد از صدور اقامات یا ویزای کاریابی موقت، باید مبلغ مشخصی در حساب شخصی داشته باشیم که با خودمون ببریم اونجا؟ مبلغش چقدره؟
    2- سابقه کار من به این صورته:
    - 2 سال مدیرعامل یک شرکت کامپیوتر با فعالیت نرم افزار و سخت افزار (که حقوق ماهیانه دریافت نمیکردم اما مدارک روزنامه رسمی که عنوان مدیرعامل در اون قید شده، موجوده)
    - بیشتر از 1 سال کار در یک شرکت تاسیساتی برق
    - 7 سال کار در بازرسی کیفیت در کارخانجات خودروسازی که بخش برق خودرو یکی از اون موارد هست و دوره هایی هم دیدم که مدارکش موجوده.
    با توجه به اینکه مدرک تحصیلیم کارشناسی ارشد برق قدرت هست، سوابق بالا میتونه امتیاز کامل سابقه رو برام بیاره؟

Junior Member

کاش دوستانی که درباره IPENZ اطلاعات دارند هم پست بذارن. شنیدم که کار برای ورود مهندسین برق خیلی سخت شده و کلی مراحل جدید براش در نظر گرفتند

Junior Member

یه سوال دیگه آقای mistak

من متولد 17 شهریور 1359 هستم (8 سپتامبر 1980)، برای گرفتن امتیاز 39 سالگی، تا سپتامبر 2019 وقت دارم یا تا سپتامبر2020 ؟؟؟!!!!!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)