صفحه 28 از 38 نخستنخست ... 1819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 374

موضوع: مهاجرت به نیوزلند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند

سلام دوستان
    من پذیرش دکترا مالی دانشگاه مسی دارم و میخوام برای ویزای تحصیلی اقدام کنم ولی نمیدونم برای تمکن مالی چیکار کنم. خوندم که اگه حساب به اسم خودم باشه باید حداقل گردش 6 ماه نشون بدم که خب من اگه بخوام یک ماهه دیگه درخواست ویزا بدم نمیشه با حساب خودم این کار رو بکنم. آیا راهی هست که مثلا من الان 15 هزار دلار رو تو حساب خودم بذارم و اوکی باشه برای تمکن مالی؟
    و اینکه من برای تمکن مالی باید فقط برای یه سال تمکن نشون بدم؟ چون تو سابت مهاجرت دولت نیوزلند خودنم زده بود هر سال 15هزار دلارو و اینکه من اصن باید برای کدوم ویزای دانشجویی اقدام کنم؟ من فاند ندارم و میخوام اونجا با کار کردن هزینه هارو بدم. ممنون میشم اگه کسی مراحل رو جای نوشته ب صورت مرحله به مرحله به من بگید که بخونمش. و اینکه من باید نهایتا تا 22 دی که زمان اتمام معافیت تحصیلیم هست از کشور خارج بشم. ممنون میشم کمکم کنید که وقتم هدر نره.

Junior Member

در سایت
    https://www.immigration.govt.nz/opsmanual/#41474.htm
    امتیاز ارشد و کارشناسی برای ایران یکیه
    NZQA لول 8 به چه مدرکی(نمره یا دانشگاه) میده؟

Junior Member

سلام من امروز با سايت آشنا شدم بيشتر مطالب را خواندم و در سيستم امتياز دهي براي همسرمشركت كردم، امتياز ايشان ١٥٥ شد. تصور مي كنم صحيح نيست، آيا امكان بررسي آن ميسر است؟ ايشان مهندس مكانيك از دانشگاه آزاد سمنان ٣٦ ساله داراي ١٠ سال سابقه كار مرتبط هستند و بنده مهندس مواد از دانشگاه دولتي سمنان ، سن ٣٦، بيش از ده سال سابقه كار مرتبط، همچنين خانواده ( خاله دايي پدر بزرگ و مادربزرگ ايشان شهروند نيوزلند هستند) آيا حد نصاب امتيازمان به ١٦٠ نمي رسد؟

Junior Member

سپاسگزارم از پاسخگويي، آيا امكان اعلام تك به تك امتيازهايم وجود دارد؟! پس در محاسباتم كجا را اشتباه مي كنم كه امتياز ١٥٥ مي شود؟!

Junior Member

سلام دوستان.
    من از نیوزلند برای دکترای برق پذیرش گرفتم میخواستم بدونم آیا بعده از دکترا میتونم اقامت بگیرم یا نه؟ اگر که میتونم بعد از چند سال اقامت دایم میدن؟
    چون من از ایتالیا هم پذیرش گرفتم میخواستم تصمیم بگیرم.

سپاس

Junior Member

تحت چه شرایطی ارشد ۷۰ امتیاز لخاظ میشه؟
    NZQA به چه مدارک ارشدی از ایران لول ۹ میده؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

عذرمیخوام، نمیدونم چرا فک کردم همسرتون مدرکشون ارشد هست، امتیازتون رو درست محاسبه کردین، اگه ایشون ارشد داشتند بدون محاسبه امتیاز پارتنر میتونستن 160 امتیاز رو کلیم کنند.
    داشتن فامیل در نیوزلند امتیازی نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط aloumina نمایش پست ها
    سپاسگزارم از پاسخگويي، آيا امكان اعلام تك به تك امتيازهايم وجود دارد؟! پس در محاسباتم كجا را اشتباه مي كنم كه امتياز ١٥٥ مي شود؟!
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member

اختيار داريد، متشكرم. يك سوال ديگر آيا درسته كه اگر ايلتس هفت در تمام اسكيل ها بگيريم امتيازمون به ١٦٠ مي رسه؟! و سوال ديگه اينكه اگر از راه تخصص نتونم اقدام كنم، به جاي گرفتن پذيرش ارشد، مي شه از كورس هاي زبان بلند مدت يكساله كه در نيوزلند برگزار مي شه پذيرش گرفت؟ چون در سايت مهاجرت نيوزلند در قسمت ويزاي تحصيلي يكي از راه ها شركت در انگليش اسكول ها هست. منتها من شنيدم اين ويزا رو به ايراني ها نمي دن! آيا درسته؟ و اگر درسته علتش چيه؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

اگه مدرکتون رو ارزیابی کنید
    مدارکی که دوره ارشد دو ساله باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ruzbe1313 نمایش پست ها
    تحت چه شرایطی ارشد ۷۰ امتیاز لخاظ میشه؟
    NZQA به چه مدارک ارشدی از ایران لول ۹ میده؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

در حال حاضر داشتن مدرک زبان امتیاز ندارد اما دارا بودن برای ثبت EOI الزامی هست.
    من نشنیدم که به دلیل اینکه ایرانی هستین، فلان رو ویزا رو بهتون نمیدیم.
    هر دوره ای پیش نیازهایی داره، اگه اون ها برآروده می کنید، میتونید پذریش بگیرید و بعد برای ویزای دانشجویی اقدام کنید، منتها باید افیسر رو متقاعد کنید که بعد از تحصیل میخواهید به ایران برگردید، مثلا اینکه خانواده دارید، تعلقات مادی و معنوی دارید ( خونه، زمین، کار و ...)
    این موردی هست که شما موقع اپلای ویزا باید، مستندات رو ارایه بدین که بعد از تحصیل برخواهید گشت، و هدف از تحصیلتون لذت بردن از محیط آموزشی نیوزلند و طبیعت بکر اینجا هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط aloumina نمایش پست ها
    اختيار داريد، متشكرم. يك سوال ديگر آيا درسته كه اگر ايلتس هفت در تمام اسكيل ها بگيريم امتيازمون به ١٦٠ مي رسه؟! و سوال ديگه اينكه اگر از راه تخصص نتونم اقدام كنم، به جاي گرفتن پذيرش ارشد، مي شه از كورس هاي زبان بلند مدت يكساله كه در نيوزلند برگزار مي شه پذيرش گرفت؟ چون در سايت مهاجرت نيوزلند در قسمت ويزاي تحصيلي يكي از راه ها شركت در انگليش اسكول ها هست. منتها من شنيدم اين ويزا رو به ايراني ها نمي دن! آيا درسته؟ و اگر درسته علتش چيه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)