صفحه 1 از 40 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 397

موضوع: سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

پیش فرض سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

دوستانی که می خواهند در یکی دو ماه اخیر به نیوزلند سفر کنند، خط هوایی جت استار تخفیف های ویژه ای برای کوالالامپور تا آکلند گذاشته است برای حدود نوروز می توان بلیط یک طرفه بدون غذا و بار با مبلغ 875 رینگیت تهیه کنید. تا 40 کیلو بار هم می توانید بخرید!
    www.jetstar.com
    در ضمن شرکت صباتراول که نماینده پروازهای ایران ایرآسیا در مالزی می باشد هم تخفیف های خوبی برای حدود اواخر نوروز به مالزی گذاشته است
    http://www.sabatravel.com.my/compone...promotion.html

پیش فرض پاسخ : سفر و زندگی در نیوزلند

الان من متوجه شدم که خود ایرآسیا همان تخفیف ها (تهران به کوالالامپور) را گذاشته است پیشنهاد من تماس با دفتر ایرآسیا در تهران است که قیمتش با توجه به نرخ ارز محاسباتی خیلی خوب است مثلاً بلیط یکسره آن در هفتم آوریل با 30 کیلو بار 274 هزار تومان است

نقل قول نوشته اصلی توسط Raahnamaaee نمایش پست ها
    دوستانی که می خواهند در یکی دو ماه اخیر به نیوزلند سفر کنند، خط هوایی جت استار تخفیف های ویژه ای برای کوالالامپور تا آکلند گذاشته است برای حدود نوروز می توان بلیط یک طرفه بدون غذا و بار با مبلغ 875 رینگیت تهیه کنید. تا 40 کیلو بار هم می توانید بخرید!
    www.jetstar.com
    در ضمن شرکت صباتراول که نماینده پروازهای ایران ایرآسیا در مالزی می باشد هم تخفیف های خوبی برای حدود اواخر نوروز به مالزی گذاشته است
    http://www.sabatravel.com.my/compone...promotion.html

Senior Member nima_AA آواتار ها

پیش فرض سفر به نیوزیلند | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

>> در این تاپیک در مورد تمام مسائل مربوط به تهیه بلیط - هماهنگی برا پیدا کردن همسفر بحث خواهد شد
    ویرایش توسط FanTasTic : December 7th, 2012 در ساعت 12:02 PM دلیل: بروزرسانی
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با سفر , بلیط | همسفر . هم اتاقی

سلام به همگی من عازم سفر به نیوزیلند هستم برای تهیه بلیط هواپیما کلی مشکل داشتم به هر آژانسی که مراجعه می کردم می گفتند فقط کلاس بیزینس دارند و حدود 5 میلیون تومان هست تا اینکه یک فرشته مهربان در آژانس ویستا میدان انقلاب روبروی مترو برایم بلیط اکونومی با قیمت 1300000 گرفت ولی من یک بدشانسی آوردم و اینکه همه حتی سفارت نیوزیلند در تهران گفتند باید بلیط دوسره بگیرم در صورتی که بعد از اخذ ویزا رویش نوشته شده بود بلیط برگشت نیازی نیست پس توصیه من به شما این است برای تهیه بلیط برگشت صبر کنید تا ویزایتان بیاید و برای خرید بلیط برگشت عجله نکنید

پیش فرض پاسخ : مسائل مرتبط با سفر , بلیط | همسفر . هم اتاقی |

دوستانی که ویزایشان آمده است و زمان رفتنشان قطعی است و محل اقامتشان آکلند هست و علاقمند هستند که بلیط یکطرفه بگیرند بد نیست روی گزینه تهران -کوالالامپور (با ایرآسیا) و کوالالامپور -آکلند (جت استار) هم فکر کنند.

دوستانی که ویزایشان آمده است و زمان رفتنشان قطعی است و محل اقامتشان آکلند هست و علاقمند هستند که بلیط یکطرفه بگیرند بد نیست روی گزینه تهران -کوالالامپور (با ایرآسیا) و کوالالامپور -آکلند (جت استار) هم فکر کنند.
    ولی یه دونه بلیط هست که هواپیمایی امارات داره. قیمتش در حال حاضر 1330000 تومن هستش. پروازش از تهران- دوبی- اوکلند هستش. قیمت رفت و برگشتش حدود 1850000 تومن هستش. تا 24 ساعت قبل پرواز هم میتونید کنسل کنید بدون هیچ جریمه ای. اگه همون کلاس پروازی واسته تاریخ های بعدترش بخاید در صورتی که جا داشته باشه میتونید بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی جابجا کنید. به نظرم خیلی عالیه.....

Junior Member

فقط دقت كنيد كه پرواز jet star يك كانكشن هم در سنگاپور دارد و براي عوض كردن ترمينال بايد پاسپورت چك شويد و نتيجتاً بايد ويزاي سنگاپور را داشته باشيد.

لازم ندارد! چون ما خودمان رفتیم و مشکلی نداشتیم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2302 نمایش پست ها
    فقط دقت كنيد كه پرواز jet star يك كانكشن هم در سنگاپور دارد و براي عوض كردن ترمينال بايد پاسپورت چك شويد و نتيجتاً بايد ويزاي سنگاپور را داشته باشيد.

Junior Member

لازم ندارد! چون ما خودمان رفتیم و مشکلی نداشتیم.
    ٢ ماه پيش كانكشن پرواز دوست من در سنگاپور بود. Immigration سنگاپور گفته بود كه ويزا نياز داري. ويزا گرفت و اتفاقاً در قسمت پاسپورت چك حسابي سوال و جواب هم ازشون كرده بودند. من هم خودم امروز سايت immigration سنگاپور را چك كردم و اشاره كرده است كه براي ايران حتي براي ترانزيت هم ويزا ميخواهد. پس نتيجتاً يا قانون عوض شده يا شما خيلي خوش شانس بودي و آفيسر جلوي شما را نگرفته. البته دوست من هنگام رفت مستقيماً به نيوزيلند رفت و هنگام برگشت با پرواز jet satr و از طريق سنگاپور آمد كه البته فكر نمي كنم ربطي به اين مسأله داشته باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2302 نمایش پست ها
    ٢ ماه پيش كانكشن پرواز دوست من در سنگاپور بود. Immigration سنگاپور گفته بود كه ويزا نياز داري. ويزا گرفت و اتفاقاً در قسمت پاسپورت چك حسابي سوال و جواب هم ازشون كرده بودند. من هم خودم امروز سايت immigration سنگاپور را چك كردم و اشاره كرده است كه براي ايران حتي براي ترانزيت هم ويزا ميخواهد. پس نتيجتاً يا قانون عوض شده يا شما خيلي خوش شانس بودي و آفيسر جلوي شما را نگرفته. البته دوست من هنگام رفت مستقيماً به نيوزيلند رفت و هنگام برگشت با پرواز jet satr و از طريق سنگاپور آمد كه البته فكر نمي كنم ربطي به اين مسأله داشته باشد.
    اتفاقاً ما هم حدود دو ماه پیش آمدیم و هیچ مشکلی هم نداشتیم در واقع اصلاً به گیت گذرنامه بر نخوردیم. داخل سالنهای ترانزیت بودیم.

صفحه 1 از 40 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)