صفحه 7 از 38 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 374

موضوع: مهاجرت به نیوزلند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology- Massey University

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند

سوال اول: خیر
    سوال دوم: همه چی بستگی به مدرک زبان و معدلتون داره، مقاله هم مهمه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahabaddin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امیدوارم اوقات به کامتون باشه
    چند تا سوال داشتم خدمتتون
    اگر کسی دانشگاهی در نیوزلند قبول بشه می تونه اقامت نیوزلند رو بگیره
    من فوق لیسانس IT هستم از دانشگاه تهران
    27 سال سن دارم
    یه سوال دیگه اینکه شانسی برای پذیرش در دانشگاه اوکلند رو دارم
    مدرک زبان ندارم
    ممنون میشم پاسخ بدید

سلام به همگی. در این فروم خوندم که اگر امتیاز زیر 160 بیاریم شانسی برای انتخاب نداریم. میخواستم بدونم پس چرا میگن باید حداقل 100 امتیاز بیاری تا وارد pool بشی و کلا اگه حداقل امتیاز انتخاب 160 هست دیگه فلسفه ورود به pool چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    لیسانس لول7
    ارشد لول 9 با ارزیابی البته
    سلام ببخشید مدرک دانشگاه تهران که طبق سایت خودشون اسسمنت نمیخواد . ضمنا برای مدرک ارشد حداکثر لول 8 رو در نظر گرفته بودن. میشه بفرمایید با مدرک ارشد صنایع دانشگاه تهران چطور میشه لول 9 گرفت؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

سلام
    اگه مدارکتون رو بفرستین NZQA برای اسسمنت، مدرکتون لول 9 ارزیابی میشه.
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

قدم اول داشتن مدرک زبان برای مین اپلیکنت هست.( آیلتس 6.5 یا تافل 79 یا پی تی ای )
    فدم دوم ارزیابی مدارک تحصیلی (لیسانس و ارشد تا بتونید امتیازهای بونز رو هم کلیم کنید) باید برید سایت NZQA (حدود 45 روز طول میکشه)
    قدم سوم ثبت EOI هست. (در این مرحله نیازی به ارایه مدارک نیست، شما فقط امتیازهای مربوطه رو ادعا میکنید.) (هر دو هفته انتخاب از تویه پول صورت میگیره)
    قدم بعدی دریافت( ITA (Invitation To Apply هست. تو این نامه، آفیسر مدارکی که مورد نیاز هست رو ازتون میخواد. که شامل گواهی عدم سوپیشینه، آزمایشات پزشکی، اصل و ترجمه مدارک تحصیلی و شغلی، مدارک مربوط به زندگی خانوادگی و کلی مدرک دیگه (یه ماه طول میکشه تا این نامه رو دریافت کنید و بعدش 3 ماه مهلت دارین مدارک رو ارسال کنید)
    قدم بعدی، ارزیابی پرونده تون هست. در صورت درخواست آفیسر، مدارک بیشتری ارایه میدین هست. (این مرحله 6 ماه تا 9 ماه طول میکشه)
    قدم بعدی دریافت نتیجه ویزا هست.
    قدم های بالا خیلی خیلی خیلی خلاصه مطرح شد. سایت اداره مهاجرت رو برای دیدن آخرین تغییرات مشاهده کنید. immigration.govt.nz

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaac نمایش پست ها
    سلام.
    من حساب کردم همسرم میتونه 160 امتیاز بگیره . 10 سال سابقه کار داره و تخصصش هم جزو absolute shortage skill من هم ارشد دارم و ...
    میخواستم ببینم اقدامات بعدی چی هست؟ برای کدوم ویزا باید اقدام کنیم؟ چه مدارکی باید ارایه بدیم؟؟؟

Junior Member nmn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط persianeyes نمایش پست ها
    سلام به همگی. در این فروم خوندم که اگر امتیاز زیر 160 بیاریم شانسی برای انتخاب نداریم. میخواستم بدونم پس چرا میگن باید حداقل 100 امتیاز بیاری تا وارد pool بشی و کلا اگه حداقل امتیاز انتخاب 160 هست دیگه فلسفه ورود به pool چیه؟
    سلام دوستان خوبم. من چند تا سوال دارم ازتون و ممنون میشم جواب بدبد
    1- بچه هایی که اطلاعات دقیقی از این موضوع دارند آیا این حرف دوستمون صحیح هست که باید 160 امتیاز گرفت تا شانس انتخاب شدن رو داشت؟ من امتیازم رو محاسبه کردم و 155 امتیاز شد در حالی که 10 سال سابقه کار دارم و سنم بیشترین امتیاز رو میگیره... یعنی برای اینکه 160 امتیاز بگیرم انگار باید فقط آفر کار از نیوزیلند داشته باشم و یکم عجیبه برام.... نمیدونم شاید باید 1 جور دیگه حساب کرد..
    2- معمولا چقدر طول میکشه که اقامت نیوزیلند رو گرفت؟ (به شرط داشتن امتیاز لازم)
    ببخشید که زیاد سوال پرسیدم
    ممنون میشم بهم جواب بدبد
    پیروز باشید

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ببینید دوست گرامی ، با حداقل 100 امتیاز شما میتونید وارد پول بشید ، ام در حال حاضر فقط افرادی از پول بیرون مان که 160 امتیاز داشته باشند.
    از چندین سال قبل دارا بودن حداقل 100 امتیاز برای ورود به پول وجود داشت ولی رفته رفته با توجه به تعداد زیاد متقاضی، حداقل امتیاز برای حارج شدن از پول بیشتر و بیشتر میشه.
    اگه 160 امتیاز رو بیارید، ویزای جستجوی کار یک ساله فقط برای مین متقاضی اصلی صادر میشه، در صورتی که تو این بازه کار پیدا کنه، ویزای اقامت میگیره.
    اگه مجرد باشید و سنتون 39 و کمتر هست، ارشد داشته باشید و ده سال سایقه کار تو رشته های LTSSL داشته باشید، 160 امتیاز رو میارید.
    اگه متاهل باشید ، با 8 سال سابقه کار خودتون، به علاوه شرایط بالا رو هم داشته باشید، میتونید از امتیاز همسرتون هم استفاده کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط nmn نمایش پست ها
    سلام دوستان خوبم. من چند تا سوال دارم ازتون و ممنون میشم جواب بدبد
    1- بچه هایی که اطلاعات دقیقی از این موضوع دارند آیا این حرف دوستمون صحیح هست که باید 160 امتیاز گرفت تا شانس انتخاب شدن رو داشت؟ من امتیازم رو محاسبه کردم و 155 امتیاز شد در حالی که 10 سال سابقه کار دارم و سنم بیشترین امتیاز رو میگیره... یعنی برای اینکه 160 امتیاز بگیرم انگار باید فقط آفر کار از نیوزیلند داشته باشم و یکم عجیبه برام.... نمیدونم شاید باید 1 جور دیگه حساب کرد..
    2- معمولا چقدر طول میکشه که اقامت نیوزیلند رو گرفت؟ (به شرط داشتن امتیاز لازم)
    ببخشید که زیاد سوال پرسیدم
    ممنون میشم بهم جواب بدبد
    پیروز باشید

Junior Member

با سلام
    می خواستم ببینم من میتونم به همراه همسر ویزا نیوزلند بگیریم
    من کارشناسی مکانیک هستم
    5 سال سابقه کار دارم در زمینه تبلیغات و روابط عمومی
    مدرک زبان 6.5
    سن 31 سال
    و همسرم دکترای مدیریت دارن
    مدرک زبان 6.5
    5 سال سابقه کار
    استاد دانشگاه
    می خواستم بدونم آیا ما می تونیم اقدام کنیم
    چیزی که من چک کردم امتیاز ما بالای 170 میشه
    و اینکه آیا نیوزلند جای خوبی هست برای زندگی؟
    مرسی منتظر پاسختون هستم .

سلام وقت بخیر.
    دوستان میشه راهنمایی کنید که آیا مهاجرت پرستاران به نیوزیلند نیازمند شرایط ویژه ای هست یا خیر؟ برای استرالیا شرکت در آزمون RN و داشتن مدرکش الزامی هست. آیا این داستان برای نیوزیلند هم صدق میکند یا خیر؟
    بنده مهندس مکانیک هستم با 30 سال سن و یک سال سابقه کار و همسرم پرستار هستن با 5 سال سابقه.
    شرایط مهاجرت برای ما چجوری هست میشه امیدوار بود؟؟

ممنون از توضیحاتون.
    هزینه ها از ابتدا تا پایان چقدر میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)