صفحه 16 از 38 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 374

موضوع: مهاجرت به نیوزلند

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند

سلام
    1. متوجه نشدم ولی یه جوابی میدم امیدوارم نزدیک به همونی باشه که شما پرسیدین: پری اسس یه ازریابی اولیه از مدرک شماست و شما هیچ مدرکی آپلود نمیکنید فقط تو سایت عنوان مدرک، دانشگاه و ... رو وارد میکنید، این برای وارد شدن سریع به پول هست. چون مدت زمان بررسی پری اسس سریعتر از فول اسس هست. ولی در نهایت بعد از دریافت آی تی ای شما باید فول اسس کنید.
    2. به سایت اداره NZQA مراجعه بفرمایید.
    لینک پری اسس که ذکر شده در حال حاضر 20 روز کاری طول میکشه و هزینه اش 138 دلار نیوزلند : https://www.nzqa.govt.nz/qualificati...ssment-result/
    لینک فول اسس که ذکر شده در حال حاضر 25 روز کاری طول میکشه و هزینه اش 748 دلار نیوزلند: https://www.nzqa.govt.nz/qualificati...ns-assessment/
    3. مراجعه شود به جواب 1.
    4. مراجعه شد به جواب 1. نه نمیشه ، چون تو فرم EOI باید اطلاعات مدرک تحصیلی و ادعای مربوط به امتیاز اون رو باید با کد پری اسس یا فول اسس تکمیل کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط dezire نمایش پست ها
    سلام

1.پری اسس چی؟
    2. مدرک ارشد من هم نیاز به اسس نداره و لول 8 میشه با 50 امتیاز، اگر پری اسس کنم چقدر میشه؟
    3.در ضمن من یکم محدودیت زمان دارم میشه بگید پری اسس و یا فول اسس چقدر طول میکشه تا تکمیل شه؟
    4.و این تا جواب اسس نیاد نمیشه EOI رو ثبت کرد؟
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستانی که دارند برای ویزای SMC اپلای میکنند، تو فرم EOI هم این نکته قید شده که شما برای گرفتن امتیاز بونز سابقه کارتون ، و امتیاز سابقه کارتون حتما باید مدرکتون توسط اداره مهاجرت به عنوان مدرک مهندسی شناخته شده باشه، NZQA لول 8 مثلا بیان کننده مدرک مهندسی لول 8 هست. حال اگه رشته شما لول 7 و 9 ارزیابی شد، و رشته تون نیاز به ریجستریشین داره، یادتون باشه که حتما اقدام اولیه برای IPENZ رو انجام بدین .
    مثلا بعضی از گرایش های آی تی نیازی به آیپنز ندارن و همون NZQA کفایت میکنه.
    بنابراین برای برخی رشته ها مثل عمران و مکانیک و ... ممکنه آفیسر از شما علاوه بر ارزیابی توسط سازمان NZQA ، ارزیابی توسط سازمان IPENZ رو هم بخواد.

پیروز باشید.

Junior Member

با سلام خدمت همه بزرگواران علی الخصوص دوست عزیز Mistak
    من حدود دو ماه هست که با ویزای جاب آفر یک ساله به همراه خانومم که دانشجو هستن و ویزای تحصیلی دارن با هم نیوزیلند زندگی میکنیم. من دنبال کار هستم و چند تا مصاحبه هم داشتم، فقط باید منتظر نتیجه بمونم.
    سوال من از شما این هست که با توجه به رشته من که مهندسی و جزو shortage list هست و سایر امتیازات مربوط به سن و سابقه کاری، مدارک زبان خودم و همسرم که بالای 160 میرسه، امکانش هست بدون اینکه آفر کاری بگیرم برای ویزای اقامت اقدام کنم؟ یعنی بدون احتساب امتیاز کار که مطمئنا کلید اصلی ویزای اقامت هست ویزای جاب رو به اقامت تبدیل کنم، امکانش هست؟
    ممنون از صبر و حوصله شما بابت پاسخ

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

با سلام

بله، ویزای اقامت، بر اساس امتیازبندی هست، . اگه شما داخل نیوزلند باشید میتونید اپلای کنید.
    اما، مشخصا تو سایت اداره مهاجرت ذکر شده، در صورتی شما ویزای رزیدنسی میگیرید که یا اینجا دارای کار اسکیلد امپلویمنت باشید (یا دارای جاب آفر تو این زمینه باشید) و یا اینکه تحصیل ارشد و یا دکتری تو این مقطع (حدا قل دو ساله) رو اینجا گذرونده باشید، در غیر اینصورت به شما ویزای جاب سرچ داده میشه تا بتونید کار پیدا کنید.

پیروز باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط kaman2 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه بزرگواران علی الخصوص دوست عزیز Mistak
    من حدود دو ماه هست که با ویزای جاب آفر یک ساله به همراه خانومم که دانشجو هستن و ویزای تحصیلی دارن با هم نیوزیلند زندگی میکنیم. من دنبال کار هستم و چند تا مصاحبه هم داشتم، فقط باید منتظر نتیجه بمونم.
    سوال من از شما این هست که با توجه به رشته من که مهندسی و جزو shortage list هست و سایر امتیازات مربوط به سن و سابقه کاری، مدارک زبان خودم و همسرم که بالای 160 میرسه، امکانش هست بدون اینکه آفر کاری بگیرم برای ویزای اقامت اقدام کنم؟ یعنی بدون احتساب امتیاز کار که مطمئنا کلید اصلی ویزای اقامت هست ویزای جاب رو به اقامت تبدیل کنم، امکانش هست؟
    ممنون از صبر و حوصله شما بابت پاسخ

سلام خدمت دوست عزيز mistak
    واقعا از مطالب شما استفاده كرديم و خيلي مفيد بود.
    من از وقتي مطالب شما رو خوندم ترغيب شدم كه براي مهاجرت به نيوزلند اقدام كنم و الان همه مداركم رو ترجمه كردم و فردا هم آزمون آيلتس دارم.
    قدم بعدي اخذ اسسمنت هستش ولي متوجه شدم كه سابقه كارم بايد توسط IPENZ ارزيابي بشه (من فوق ليسانس مكانيك هستم با 8 سال سابقه كار با بيمه)
    سوال اول من اينه كه هزينه ارزيابي IPENZ چقدر هست و وبسايتش براي ارسال اطلاعات چيه و تو چه مرحله اي بايد اقدام بشه؟ (منظورم قبل و يا بعد از اسسمنت هستش )
    سوال دوم من اينه كه من 2 سال سابقه كار در دوره ارشد در آزمايشگاه دانشگاه ديگر با استادي غير از استاد خودم دارم كه به من حقوق پرداخت ميشده و يك مقاله هم با هم داريم كه مربوط به همان زمان ميشه آيا ميتونم رو اين 2 سال حساب كنم كه مجموع سابقم به 10 سال برسه و آيا اين هم بايد توسط IPENZ تاييد بشه
    خيلي خيلي ممنون اگر كمكم كنيد.

Junior Member

من همین الان هم ویزای کار دارم، ولی درخواستم برای تبدیل ویزای کار به ویزای اقامت هست قبل از اینکه کار پیدا کنم. ولی این طور که شما گفتین مثل اینکه امکان پذیر نیست تا قبل از اینکه کار پیدا کنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    با سلام

بله، ویزای اقامت، بر اساس امتیازبندی هست، . اگه شما داخل نیوزلند باشید میتونید اپلای کنید.
    اما، مشخصا تو سایت اداره مهاجرت ذکر شده، در صورتی شما ویزای رزیدنسی میگیرید که یا اینجا دارای کار اسکیلد امپلویمنت باشید (یا دارای جاب آفر تو این زمینه باشید) و یا اینکه تحصیل ارشد و یا دکتری تو این مقطع (حدا قل دو ساله) رو اینجا گذرونده باشید، در غیر اینصورت به شما ویزای جاب سرچ داده میشه تا بتونید کار پیدا کنید.

پیروز باشید

سلام به همه دوستان عزيز.

اول از همه تشكر مي كنم بابت وقتي كه مي گذاريد و اين رزومه رو بررسي مي كنيد.

دانشگاه برام مهم نيست. فقط فاند داشته باشه.

يه سوال هم از اساتيد دارم و اينكه آيا امكان كار همزمان با تحصيل وجود داره؟

باز هم ممنون از شما عزيزان

دانشگاه کارشناسی : آزاد ،‌فارغ التحصيل سال 92

معدل کارشناسی : 13.8

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی کامپیوتر-سخت افزار

دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه آزاد تبریز

معدل کارشناسی ارشد : 16.80

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی کامپیوتر-معماری سیستم های کامپیوتری، فرغ التحصيل سال 92

تعداد مقالات : 0

سابقه کار: 5 سال، در شرکت خصوصی به عنوان کارشناسی بازرگانی خارجی

سابقه دریافت بورس : ندارم

نمره زبان انگلیسی: ielts 7

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: مهم نيست

اسکلارشیپ مد نظرتون : ful

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

به دلیل اینکه من ایپنز انجام ندادم، اطلاعی متاسفانه در این زمینه ندارم.
    ولی تا جایی که میدونم برای تایید مدرک شما به عنوان مدرک مهندسی هست. بعنی برای تایید سابقه کار شما نیست، سابقه کار بعد از لیسانس محسوب میشه. بیمه هم الزامی نیست.
    یه هزینه حدود دویصت دلار اولیه داره و بعد یه هزینه حدود هزار دلار. با این فایل پی دی اف شروع کنید.
    https://www.engineeringnz.org/docume...Assessment.pdf
    ممنون میشم دوستانی که ایپنز قدیم (Engineering NZ) رو اگه انجام داند، بتونند تجربه اشون رو با دوستان به اشتراک بگذارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiaghaei13 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوست عزيز mistak
    واقعا از مطالب شما استفاده كرديم و خيلي مفيد بود.
    من از وقتي مطالب شما رو خوندم ترغيب شدم كه براي مهاجرت به نيوزلند اقدام كنم و الان همه مداركم رو ترجمه كردم و فردا هم آزمون آيلتس دارم.
    قدم بعدي اخذ اسسمنت هستش ولي متوجه شدم كه سابقه كارم بايد توسط IPENZ ارزيابي بشه (من فوق ليسانس مكانيك هستم با 8 سال سابقه كار با بيمه)
    سوال اول من اينه كه هزينه ارزيابي IPENZ چقدر هست و وبسايتش براي ارسال اطلاعات چيه و تو چه مرحله اي بايد اقدام بشه؟ (منظورم قبل و يا بعد از اسسمنت هستش )
    سوال دوم من اينه كه من 2 سال سابقه كار در دوره ارشد در آزمايشگاه دانشگاه ديگر با استادي غير از استاد خودم دارم كه به من حقوق پرداخت ميشده و يك مقاله هم با هم داريم كه مربوط به همان زمان ميشه آيا ميتونم رو اين 2 سال حساب كنم كه مجموع سابقم به 10 سال برسه و آيا اين هم بايد توسط IPENZ تاييد بشه
    خيلي خيلي ممنون اگر كمكم كنيد.

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

بله یا اینکه کار پیدا کنید و یا اینکه همسرتون مین اپلیکنت باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط kaman2 نمایش پست ها
    من همین الان هم ویزای کار دارم، ولی درخواستم برای تبدیل ویزای کار به ویزای اقامت هست قبل از اینکه کار پیدا کنم. ولی این طور که شما گفتین مثل اینکه امکان پذیر نیست تا قبل از اینکه کار پیدا کنم

سلام دوستان
    واقعا باید این همه باید هزینه بکنیم؟ هزینه ها (به دلار نیوزلند)

هزینه های بررسی پرونده به شرح زیر میباشد
    1- 450 دلار جهت اخذ اسسمنت
    2- 500 دلار جهت ارسال فرم EOI
    3- 1800 دلار جهت ثبت درخواست در مرحله نهایی
    4- 300 دلار مالیات (Levy) برای هر نفر پس از اخذ ویزا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)