صفحه 10 از 38 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 374

موضوع: مهاجرت به نیوزلند

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند

درست میفرمایید.
    اگه ارشدتون رو ارزیابی نکنید و تو لیست باشید 50 امتیاز برای ارشد میگیرید ولی اگه فول اسس کنید، لول 9 میشید که 70 امتیاز میگیرید.
    منبع
    https://www.immigration.govt.nz/new-...ator-smc-28aug

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr46 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    من هم شرایطم شبیه این دوستمونه تنها فرق در اینه که ارشد برق دارم. تو بررسی هایی که انجام دادم از برج 8 سال 2017 به بعد مدارک ارشد رو هم تو سطح 8 ارزیابی می کنن و بیشتر از امتیاز 50 بهش نمی دن! مرجع رو در زیر آوردم لطفا در مورد صحت این موضوع اگر اطلاعی دارید اعلام نظر کنید. ممنون
    https://www.immigration.govt.nz/opsm....htm#41474.htm
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

سلام و مرسی از همه دوستان
    من فوق لیسانس عمران هستم
    39 ساله
    آیلتس 6.5 آکادمیک overla
    سابقه بیمه 10 سال
    خانمم آیلتس 6.0 آکادمیک overla
    به نظر شما امتیاز من 165 هست یا خیر ؟
    1.آیا کسی شرکت معتبر و یا وکیل خوبی برای راهنمایی مهاجرت به نیوزلند میشناسه؟ لطفا پیام بدید
    2:چقدر زمان نیاز هست ؟
    3.هزینه چقدر لازم خواهد بود ؟

سلام و با تشکر از همه دوستان
    من فوق لیسانس عمران هستم
    39 ساله
    آیلتس 6.5 آکادمیک overla
    سابقه بیمه 10 سال
    1.آیا کسی شرکت معتبر و یا وکیل خوبی برای راهنمایی مهاجرت به نیوزلند میشناسه؟ لطفا پیام بدید

Junior Member

با سلام. 1 سوال داشتم
    میخواستم بدونم برای متقاضیان Skilled migrant category بودن یا نبودن در لیست LTSSL چه فرقی میکنه و اصولا برای این نوع ویزا چه رشته هایی مورد قبوله؟ آیا لیست مجزایی داره؟ یا هر لیسانسی میتونه اقدام کنه؟
    توی سایت نوشته بود که لیست LTSSL برای درخواست ویزای کار موقت 30 ماهه بدون خوانواده هست و ظاهرا جاب آفر هم میخواد!!
    یعنی نوع long term skill shortage list visa که با skilled migrant category فرق داره.
    با تشکر از اساتید

Junior Member

یه سوال دیگه...
    توی منوال بخش SM 7.15 صریحا گفته شده که امتیاز سابقه کار فقط به کار در کشورهایی داده میشه که بازار کار مشابه نیوزلند دارند و بعد 1 جدول داده که اسم ایران توش نیست!!! یعنی سابقه کار توی ایران هیچ امتیازی نداره!!!!
    اساتید لطفا نظر بدید.

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

با سلام
    بله امتیاز شما 165 هست.
    فقط کنید، قبل از 40 سالگی پرونده تان باید لاج بشه و اون تاریخ لاج هست که مبنای امتیاز سن شماست.
    بنابراین باید مدارکتون رو ارزیابی کنید که حدود 40 روز طول میکشه، دو هفته طول میکشه از تویه پول بیاین بیرون و سه هفته طول میکشه تا دعتونامه برای اپلای یا همون ITA بگیرید.
    اون موقع 4 ماه مهلت دارید تا مدارکتون رو ارسال کنید. تاریخی که پرونده تان لاج می شود رو مد نظر قرار دهید تا امتیاز سن رو از دست ندهید.

نقل قول نوشته اصلی توسط bashash2000 نمایش پست ها
    سلام و مرسی از همه دوستان
    من فوق لیسانس عمران هستم
    39 ساله
    آیلتس 6.5 آکادمیک overla
    سابقه بیمه 10 سال
    3.هزینه چقدر لازم خواهد بود ؟

Junior Member

آقای Mistak شما میدونید سن رو به بالا گرد میشه یا پایین؟
    تو کانادا رو به پایینه یعنی یه نفر 39 ساله و 11 ماهه هنوز 39 سال محسوب میشه و درست روز تولدش که 40 سالش تموم میشه و وارد 41 میشه، 40 ساله محاسبه میشه. نیوزلند چطوریه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    با سلام
    بله امتیاز شما 165 هست.
    فقط کنید، قبل از 40 سالگی پرونده تان باید لاج بشه و اون تاریخ لاج هست که مبنای امتیاز سن شماست.
    بنابراین باید مدارکتون رو ارزیابی کنید که حدود 40 روز طول میکشه، دو هفته طول میکشه از تویه پول بیاین بیرون و سه هفته طول میکشه تا دعتونامه برای اپلای یا همون ITA بگیرید.
    اون موقع 4 ماه مهلت دارید تا مدارکتون رو ارسال کنید. تاریخی که پرونده تان لاج می شود رو مد نظر قرار دهید تا امتیاز سن رو از دست ندهید.

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستان گرامی

برخی از دوستان تو خصوصی پیام میدهند و سوالشون این طور هست: طبق گفته شما، من .... امتیاز میگریم. آیا شانسی دارم برای نیوزلند؟
    من فقط و فقط تجربه شخصی خودم رو اینجا مینویسم و به هیچ عنوان منبع محسوب نمیشه، قوانین هر روز داره تغییر میکنه و همه افراد/ کارکنان اداره مهاجرت/ متقاضیان/ وکلا/ادوایزرها برای دریافت آخرین اطلاعات به سایت اداره مهاجرت مراجعه میکنند.

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

با سلام
    من هنوزم نمیدونم چطور گرد میشه، اگه 39 سال و پایین تر باشید 30 امتیاز میگیرید
    اگه 40 و 40 به بالا باشید یه امتیاز دیگه ای می گیرید.
    این لینک از سایت اداره مهاجرت نیوزلند جواب ، سوال شما رو شفاف توضیح داده.
    https://www.immigration.govt.nz/know...-question-1201

نقل قول نوشته اصلی توسط adelfar نمایش پست ها
    آقای Mistak شما میدونید سن رو به بالا گرد میشه یا پایین؟
    تو کانادا رو به پایینه یعنی یه نفر 39 ساله و 11 ماهه هنوز 39 سال محسوب میشه و درست روز تولدش که 40 سالش تموم میشه و وارد 41 میشه، 40 ساله محاسبه میشه. نیوزلند چطوریه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    دوستان گرامی

برخی از دوستان تو خصوصی پیام میدهند و سوالشون این طور هست: طبق گفته شما، من .... امتیاز میگریم. آیا شانسی دارم برای نیوزلند؟
    من فقط و فقط تجربه شخصی خودم رو اینجا مینویسم و به هیچ عنوان منبع محسوب نمیشه، قوانین هر روز داره تغییر میکنه و همه افراد/ کارکنان اداره مهاجرت/ متقاضیان/ وکلا/ادوایزرها برای دریافت آخرین اطلاعات به سایت اداره مهاجرت مراجعه میکنند.
    دوست عزیز
    اگر منظورتون من هستم که نگفتم شانسی دارم یا نه. من قبل از پرسیدن سوال از شما بطور کامل سایت مهاجرت و NZQA رو خوندم. نحوه امتیاز گرفتن برای مهاجرت به نیوزلند خیلی واضحه.
    شما فکر میکنم توی سه تا پست گفتید امتیاز ارشد برای چند تا دانشگاهی که اداره مهاجرت از ارزیابی معاف کرده هرچند 50 هست ولی اگر بفرستیم اسسمنت 70 تا میگیریم. سوالی که برای من پیش اومد این بود که این تجربه شخصی خودتونه (که گفتید خیر) یا از دوستانتون این تجربه رو داشتن. بنده به اداره مهاجرت و NZQA هم ایمیل زدم و راجع به احتمال این مساله پرسیدم. خبر شما خوشحالم کرد چون 5 امتیاز کم دارم به خاطر همین سریع از شما هم پرسیدم که چقدر این حرفتون مستنده. 750 دلار نیوزلند برای اسسمنت iqa الان برای ما کم مبلغی نیست. پس باید یکم دقیقتر باشیم، درسته؟
    مطمئنم شما هدفتون کمک کردن به دیگرانه. یعنی اصلا فلسفه اپلای ابرود همینه که به من کمک میکنن و من به دیگران کمک میکنم. بخاطر همین شما هم از سوالات من یا دیگران ناراحت نشید. همه ما داریم تلاش میکنیم تا اوضاعمون بهتر بشه. شاید بعضی وقتها سؤ تفاهم پیش بیاد که فقط بخاطر اختلاف جمله بندیهامون باشه (مثل سوالی که من پرسیدم و شما متفاوت برداشت کنید)

حالا امیدوارم اگر کسی تونسته به جای 50 امتیاز 70 امتیاز بگیره بیاد اینجا تجربه اش رو بگه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)