صفحه 13 از 38 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 374

موضوع: مهاجرت به نیوزلند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند

سلام دوستان، اگه امتیازمون به ۱۶۰ برسه ولی رشته تحصیلی مون در لیستltssl نباشه، میشه اقدام کرد؟
    چون رشته من مهندسی کشاورزی هست و تو ایمیدیت لیست هستش فعلا

درود بر شما دوست عزیز

1- در سایت زیر
    https://www.newkiwis.co.nz
    صحبت از داشتن IRD قبل از اینکه حتی بخوای دنبال کار بگردی شده (کد مربوط به مالیات)
    این کار واقعا الان بایستی صورت بگیره؟
    در صورتی که در سایت IRD در زیر
    https://www.ird.govt.nz/how-to/irdnu...ndividuals/#06

چیزی در این رابطه گفته نشده

2- مطلب بعدی work permit هست
    برای بسیاری از شغل ها این مورد شرط شده که شما اجازه کار دارید یا خیر و این شرط اصلی هست.....

چطور می شه WORK PERMIT دریافت کرد؟

باز هم از محبت های شما سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    خواهش میکنم دوست گرامی
    عذرمیخوام من در پیام قبلی اشتباه تایپی داشتم. (
    ویزای SMC (جاب سرچ سه ساله میدن که بعد از پیدا کردن کار ویزای اقامت میدن) درستش جاب سرچ یک ساله هست.

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

با سلام

کد IRD برای این هست که کارفرما مالیات رو از حقوق شما کم کنه و اون رو به IRD واریز کنه.
    اگه تو نیوزلند هستین بهتره این کد رو آنلاین اقدام کنید و بگیرید. و اگه خارج از نیوزلند هستین بهتره کار که پیدا کردید بعد این کد رو انلاین اپلای کنید و بگیرید.
    Work Permit همون ویزای کار هست، جاب آفر که بگیرید بعد میتونید برای ویزا اقدام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mdaastani نمایش پست ها
    درود بر شما دوست عزیز

1- در سایت زیر
    https://www.newkiwis.co.nz
    صحبت از داشتن IRD قبل از اینکه حتی بخوای دنبال کار بگردی شده (کد مربوط به مالیات)
    این کار واقعا الان بایستی صورت بگیره؟
    در صورتی که در سایت IRD در زیر
    https://www.ird.govt.nz/how-to/irdnu...ndividuals/#06

چیزی در این رابطه گفته نشده

2- مطلب بعدی work permit هست
    برای بسیاری از شغل ها این مورد شرط شده که شما اجازه کار دارید یا خیر و این شرط اصلی هست.....

چطور می شه WORK PERMIT دریافت کرد؟

باز هم از محبت های شما سپاسگزارم
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

سلام خدمت دوستان. من قصد دارم برای اقامت نیوزیلند اقدام کنم. 30 سالم هست و فوق لیسانس عمران دارم. با 6 سال سابقه کار. نمره آیلتس جنرالم 8 هست. امتیازم رو اگه درست حساب کرده باشم 145 میشه (سن: 30 امتیاز- مدرک: 70 امتیاز- سابقه کار: 30 امتیاز- سابقه کار در رشته‌های لانگ ترم: 15). نامزد کردم و تا 4 ماه دیگه ازدواج می‌کنیم. خانمم هم فوق لیسانس معماری هست و 3 سال سابقه کار داره. اگر بتونم از امتیاز خانمم به عنوان پارتنر استفاده کنم 20 امتیاز می‌گیریم و امتیازم میشه 165. با توجه به اینکه هنوز ازدواج نکردیم به نظرتون میتونم از این 20 امتیاز استفاده کنم؟ در مورد ارزیابی مدرک و تفاوتش با پیش ارزیابی و این که ساخت EOI رو باید بعد از انجام ارزیابی انجام بدم هم ممنون میشم اگر توضیحی بدید.
    تشکر زیاد از این که بدون چشم داشت وقت میذارید و کمک می‌کنید.

Junior Member

سلام برادر Mistak. ممنون از صبر و حوصله اتون برای پاسخ به دوستان.
    1- فوق لیسانس صنایع دانشگاه تهران هستم جهت اخذ نمره کامل پری اسسمنت کافیه؟
    2- اگر یک موقع تو پری اسسمنت امتیاز کامل ندادن میشه بعدش برای فول اسسمنت اقدام کرد اینا رو به این جهت میپرسم که هزینه اشون خیلی فرق میکنه
    3-کسی که پی آر نیوزلندو بگیره اتوماتیک اجازه کار تو استرالیا روو داره؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

با سلام

پاتنر: شرایط خودش رو داره، عکس هایی که نشون بده شما با هم مسافرت کردین، نامه از دوستان و فامیلیتون که تایید کنند شما پاتنر هستند، ترجمه حلقه ازدواج نامه یا مستندی که نشون دهنده نامزدی شما باشه، به علاوه باید مدارکی ارایه بدین که با هم زندگی مشترم داشته اید، مثلا آدرس مشترک برای نامه هایی که دریافت کردید، اجاره نامه، قبوض آب برق گاز تلفن که به آدرس مشترک شما ارایه شده باشه، در مجموع سه مدرک برای اثبات ارتباط پاتنری و سه مدرک برای اثبات زندگی با هم باید ارایه بدین.
    ارزیابی: پری اسس برای اینکه سریع انجام میشه خوبه و برای کسی مفیده که یه ماه هم براش یه ماهه، برای رفتن سریع به پول اینکار رو انجام میدن، بعضی ها هم از همون اول فول اسس می کنند. اما در نهایت فول اسس رو باید همه انجام بدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Siavash_L1988 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان. من قصد دارم برای اقامت نیوزیلند اقدام کنم. 30 سالم هست و فوق لیسانس عمران دارم. با 6 سال سابقه کار. نمره آیلتس جنرالم 8 هست. امتیازم رو اگه درست حساب کرده باشم 145 میشه (سن: 30 امتیاز- مدرک: 70 امتیاز- سابقه کار: 30 امتیاز- سابقه کار در رشته‌های لانگ ترم: 15). نامزد کردم و تا 4 ماه دیگه ازدواج می‌کنیم. خانمم هم فوق لیسانس معماری هست و 3 سال سابقه کار داره. اگر بتونم از امتیاز خانمم به عنوان پارتنر استفاده کنم 20 امتیاز می‌گیریم و امتیازم میشه 165. با توجه به اینکه هنوز ازدواج نکردیم به نظرتون میتونم از این 20 امتیاز استفاده کنم؟ در مورد ارزیابی مدرک و تفاوتش با پیش ارزیابی و این که ساخت EOI رو باید بعد از انجام ارزیابی انجام بدم هم ممنون میشم اگر توضیحی بدید.
    تشکر زیاد از این که بدون چشم داشت وقت میذارید و کمک می‌کنید.

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام

1. برای ارزشیابی مدرک فول اسس رو در نهایت باید انجام بدین، اگه تنگی زمانی دارید پری اسس کنید اگه نه فول اسس، هر چند اگه پری اسس هم کنید بعد از دریافت دعوتنامه (ITA ) دوباره باید فول اسس رو انجام بدین.
    2. نگران نباشید امتیاز کامل رو میگیرین (چه فول اسس چه پری اسس) فقط مدارک رو بر اساس فرمت خواسته شده سایت NZQA تهیه کنید.
    3. با ویزای SMC شما اول ویزای جاب سرچ یه ساله میگیرید، بعد از پیدا کردن کار رزیدنسی (اقامت) میگیرید و بعد از دو سال (در صورتی که هر سال حداقل حدود 6 ماه نیوزلند باشید) ویزای پرمننت رزیدنسی (اقامت دایم) میگیرید. 5 سال بعد از دریافت اقامت نیوزلند شما میتونید پاسپورت نیوزلند رو بگیرید بعد میتیوند تو استرالیا کار یا زندگی کنید. (قوانین پیوسته در حال تغییر هست لطفا به سایت اداره مهاجرت نیوزلند و استرالیا نگاهی بندازید تا در جریان آخرین تغییرات باشید).
    https://www.govt.nz/browse/leaving-n...-to-australia/

نقل قول نوشته اصلی توسط emra24 نمایش پست ها
    سلام برادر Mistak. ممنون از صبر و حوصله اتون برای پاسخ به دوستان.
    1- فوق لیسانس صنایع دانشگاه تهران هستم جهت اخذ نمره کامل پری اسسمنت کافیه؟
    2- اگر یک موقع تو پری اسسمنت امتیاز کامل ندادن میشه بعدش برای فول اسسمنت اقدام کرد اینا رو به این جهت میپرسم که هزینه اشون خیلی فرق میکنه
    3-کسی که پی آر نیوزلندو بگیره اتوماتیک اجازه کار تو استرالیا روو داره؟

سلام. خیلی ممنون از توضیحتون.
    برای اثبات پارتنری مشکلی ندارم. ولی خب با توجه به اینکه هنوز ازدواج نکردیم با هم زندگی نمی‌کنیم. میخواستم بدونم برای گرفتن این 20 امتیاز شرط زندگی با هم واقعاً الزامی هست؟ یا فقط اثبات پارتنر بودن کافیه؟ توی توضیحات اثبات با هم زندگی کردن حداقل 12 ماه برای زندگی با هم در نظر گرفته شده که من عملاً ندارم این شرط رو.

نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    با سلام

پاتنر: شرایط خودش رو داره، عکس هایی که نشون بده شما با هم مسافرت کردین، نامه از دوستان و فامیلیتون که تایید کنند شما پاتنر هستند، ترجمه حلقه ازدواج نامه یا مستندی که نشون دهنده نامزدی شما باشه، به علاوه باید مدارکی ارایه بدین که با هم زندگی مشترم داشته اید، مثلا آدرس مشترک برای نامه هایی که دریافت کردید، اجاره نامه، قبوض آب برق گاز تلفن که به آدرس مشترک شما ارایه شده باشه، در مجموع سه مدرک برای اثبات ارتباط پاتنری و سه مدرک برای اثبات زندگی با هم باید ارایه بدین.
    ارزیابی: پری اسس برای اینکه سریع انجام میشه خوبه و برای کسی مفیده که یه ماه هم براش یه ماهه، برای رفتن سریع به پول اینکار رو انجام میدن، بعضی ها هم از همون اول فول اسس می کنند. اما در نهایت فول اسس رو باید همه انجام بدن.

Junior Member

سلام. وقتتون به خیر. دو تاسوال داشتم. ممنون میشم راهنمایی کنین.
    1-من میخوام دانشنامه های لیسانس و ارشدم ( هر دو از شریف) رو برای سایت NZQA بفرستم که ارزیابیش کنن.
    الف) برای ترجمه لازمه حتما مهر دادگستری بخوره؟ یا فقط یه دارالترجمه معتبر ببرم کافیه؟
    ب) برای اینکه سایت nzqa یه تاییدیه هم به من بده که در skill shortage list هستم ؛ مدارک خاصی به غیر از دانشنامه و ریز نمرات رو میخواد؟
    2- این سوال رو قبلا هم پرسیده بودم. اما جوابی نگرفتم. من مهندس صنایع هستم و رشتم توی لیست long term skill shortage list هستش و 10 سال هم سابقه کار مرتبط دارم. برای ارزیابی skilled work experience ، حتما باید عضو مهندسین نیوزلند (engineering newzealand) بشم؟ میدونین پروسش چه قدر زمان میبره؟ و چه مدارکی میخوان؟ (به غیر از قرارداد و فیش حقوقی و گواهی کار)
    پیشاپیش ممنون

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر.... من یک سوال راجع به ویزای کاری استرالیا دارم
    توی این صفخه
    https://www.immigration.govt.nz/new-...-resident-visa
    نوشته که به eoi های بالای 160 ویزا تعلق می گیره. من بدون احتساب پیشنهاد کاری امتیازم میشه 120
    سوالم اینه که eoi هایی که ارسال میشه با فرض این که شخص درخواست کننده بتونه 50 امتیاز جاب آفر رو بگیره بررسی میشه یا باید بدون جاب افر 160 رو بیاریم؟
    اصولا اگه جاب آفر نداشته باشیم چه طور باید به 160 رسید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)