صفحه 15 از 38 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 374

موضوع: مهاجرت به نیوزلند

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند

سلام مجدد. ببخشید جواب این سوالمو میدونید؟ من الان فقط مشکلم همین هست. اگر بدونم اینکه با هم زندگی نکردیم مشکلی نداره میتونم پروسه رو شروع کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Siavash_L1988 نمایش پست ها
    سلام. خیلی ممنون از توضیحتون.
    برای اثبات پارتنری مشکلی ندارم. ولی خب با توجه به اینکه هنوز ازدواج نکردیم با هم زندگی نمی‌کنیم. میخواستم بدونم برای گرفتن این 20 امتیاز شرط زندگی با هم واقعاً الزامی هست؟ یا فقط اثبات پارتنر بودن کافیه؟ توی توضیحات اثبات با هم زندگی کردن حداقل 12 ماه برای زندگی با هم در نظر گرفته شده که من عملاً ندارم این شرط رو.

Junior Member

ببخشید دوستان میشه پاسخ این سوال من رو بدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bhabdi نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    من الان 33 سالم هست. متاهلم
    رشته ام فوق لیسانس مکانیک هست
    پی تی ای رو هنوز ندادم ولی قطعا 58 رو میارم
    و از سال 86 هم از لیسانس فارغ التخصیل شدم و از سال 90 هم از فوق لیسانس فارغ التحصیل شدم.
    سوالم اینه که سابقه کار رو بر اساس مدارک و مستنداتی که می فرستیم حساب می کنند یا بر اساس لیست بیمه؟ چون استرالیا بیمه برای خیلی مهمه ولی اروپا بر اساس مدارک و نامه هایی که از شرکت می گیریم. مشکلم اینه که سابقه کاری دارم ولی بیمه ایش 4-5 سال بیشتر نیست.
    اساسا شانسی دارم برای پذیرش نیوزلند یاخیر؟

سوال دوم:
    اساسا برای محاسبه امتیاز باید از این صفحه اقدام کنیم یا صفحه دیگری؟
    https://www.immigration.govt.nz/new-...ator-smc-28aug
    چون من از این لینک بالا امتیازم 120 شد

ممنون میشم پاسخ بدید

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

با سلام

درست میفرمایید، بر اساس قوانین جدید (Aug2017) اگه شما 160 امتیاز یا بالاتر داشته باشی و اینجا تحصیل کرده باشی (2 سال یا بیشتر). یا مشغول کار باشی، ویزای افامت میگری. اما اگه خارج از نیوزلند باشی ، بهتون ویزای جستجوی کار یه ساله میدن که تنها میتونید بیاین.
    الف) نمیشه
    ب) این یه تصمیم شخصی هست، اگه جاب آفر بگیرید بعد ویزای کار میگیرید (ویزای اقامت رو بعد از اومدن به اینجا اپلای میکنید) که اگه ویزای کارتون مدتش دو سال یا بیشتر باشه ، همسر و فرزندانتون هم میتونند با شما بیان.
    ج) بستگی به میزان شلوغی اداره مهاجرت و آفیسر داره، حدود دو ماه

_
    یه نکته اینکه: دوستانی بودند که بر اساس سیستم قدیم با ایمکه ویزای اقامت داشتند اول خودشون تنها اومدند کار پیدا کردند بعد خانواده رو آوردند. (هزینه یه خانواده سه نفره ماهی 2500 تا 3500 دلار نیوزلند بستگی به نحوه هزینه و صرف جویی داره، هزینه یه نفر بین 1300 تا 2000 بسته به نحوه زندگی و صرفه جویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Smojtab نمایش پست ها
    سلام وقتتون به خیر. پیشاپیش از راهنمایی های ارزنده ای که در اختیار ما قرار میدین تشکر میکنم. در پاسخی که شما به سوال دوستمون دادین یه سوال برای من به وجود آمد که جوابش خیلی روی روند کار و زندگی من میتونه اثر داشته باشه.
    ببینید من و همسرم طبق این امیتیازات در مجموع 185 امتیاز میگیریم :
    1-
    هر دو فوق لیسانس و آیلتس 6.5 به بالا داریم(داریم مدارک رو میفرستیم برای NZQA) 2-سن من 38 سال و نیمه . 6 ماه وقت دارم تا از امتیاز سنی بتونم استفاده کنم 3-مهندس صنایع هستم که در long term skill shortage list هستش و بالای 10 سال هم سابقه کار دارم تو ایران(استفاده از امتیاز skilled work experience)
    الان ما امید داریم که بعد از انجام شدن همه ارزیابیهای مدرک و سابقه کار بتونیم ویزای اقامت بگیریم و با خانواده (من و همسرم و فرزندم) بریم نیوزلند. اما چیزی که من از پاسخ شما فهمیدم اینه که تازه بعد از طی کردن همه مراحل (EOI- INVT-Assess) به من وبزای کاری میدن و من خودم تنها باید برم اونجا یه مدت تا کار پیدا کنم و بعد خانوادم میتونن بیان.
    الف) درست متوجه شدم و نمیشه از اینجا مستقیم ویزایی گرفت که بشه با خانوادم همگی بریم؟
    ب) اگر سوال الف جوابش درسته ؛ بهتر نیست من کلا به جای وقتی که برای ارزیابی skilled work experience قراره بذارم ، برم از همینحا تو سایتها دنبال job offer بگردم ( هر دوشون 50 امتیاز دارن ) که قاعدتا بعدش هم سریعتر میشه وبزا گرفت. فقط مشکل این راه حل اینه که خانوادم باید یه مدت تو ایران باشن.
    ج) اگر کلا درست متوجه شده باشم که از ایران فقط میشه مستقیم ویزای کاری گرفت و بعد از پیدا کردن کار ، خانواده میتونن بیان ، یه سوال دیگه پیش میاد که وقتی بریم نیوزلند و کار هم پیدا کنیم، چند وقت بعدش ویزای اقامت دایم به کل خانواده میدن؟
    باز هم متشکرم بابت وقت و حوصله ای که شما دارین
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ببینید تعریف پارتنر از نظر اداره مهاجرت با ازدواجی که ما داریم کمی فرق داره، باید مطمئن باشید که میتونید داکیومنت ها رو ارائه بدین.
    ببینید تا وقتی ارزیابی تون بیاد و از پول بیاین بیرون و ITA بگیرید اگه همه مدارک رو آماده داشته باشید، چهار ، پنج ماه طول میکشه، چهار ماه هم مهلت دارین تا ITA رو همراه با مدارک بفرستید.
    تو 12 ماه گدشته اگه از هم جدا زندگی میکنید باید دلایل رو ارایه بدین.
    دوست عزیز آیتم های زیر رو از سایت اداره مهاجرت در اوردم برای اثبات پاتنری: مسافرت چند روزه یا مدت دار برید، بلیط و رسید هتل، و رستوران و عکس ها رو نگه دارید. حساب بانکی مشترک باز کنید.
    نامه از دو دوست و پدر و مادر و فامیل بگیرید که اونها میدونند شما پارتنر هستید و ....

Evidence of partnership

You and your partner must provide enough evidence to show us that you're living together in a genuine and stable relationship.
    Your evidence will be more credible if it's from official sources. For example, a joint tenancy agreement showing the date that you and your partner started renting a property together is better than your friend writing us a letter to tell us how long you've been living together.
    You don’t have to provide all of the documents listed as examples, but the more evidence you provide, the easier it will be for us to make a decision about your application.
    Examples

Evidence to show us you're in a genuine and stable relationship can include:

• marriage or civil union certificates
    • birth certificates for any children you share
    • cards, letters, emails and social media conversations
    • photos together
    • evidence that others recognise your relationship
    • evidence you make decisions and plans together
    • evidence you parent together
    • evidence you spend leisure time together
    • a joint rental agreement or home loan
    • mail addressed to you together at the same place and time
    • joint bank accounts
    • evidence you own assets together
    • joint credit cards or hire purchase agreements
    • joint utilities accounts, like power or phone bills.

نقل قول نوشته اصلی توسط Siavash_L1988 نمایش پست ها
    سلام مجدد. ببخشید جواب این سوالمو میدونید؟ من الان فقط مشکلم همین هست. اگر بدونم اینکه با هم زندگی نکردیم مشکلی نداره میتونم پروسه رو شروع کنم.

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سابقه کار بعد از لیسانس مورد محاسبه قرار میگیره، بیمه الزامی نیست. فیش حقوقی، قرارداد، گواهی کار، شرح وظایف، موجوی حساب یکی دو ماه برای اثبات دریافت حقوق اینها اثبات کننده هستند.
    بله از همون صفحه باید محاسبه کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط bhabdi نمایش پست ها
    ببخشید دوستان میشه پاسخ این سوال من رو بدید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابدار

نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    با سلام دوست گرامی

سابقه کار بعد از لیسانس مورد محاسبه قرار میگیره.
    اگه سابقه کار لیسانستون 2 سال باشه ، 10 امتیاز
    امتیاز سن 30 امتیاز
    امتیاز مدرک تحصیلی 70 امتیاز
    امتیازتون به 160 نمیرسه و نمیشه برای SMC اپلای کنید.
    داشتن مدرک زبان الرامی هست تا پروسه رو شروع کنید.
    دوست عزیز من لینک امتیاز مدرک تحصیلی رو من پیدا نمیکنم. (روی لینک سایت مهاجرت میزنم جای دیگه میره ).
    من و همسرم هر دو لیسانس حسابداری داریم سن خودم هم 39 سال هست. سابقه کار هردومون هم بیشتر از 10 سال هست .اینطور که شما نوشتید اگر حسابداری 70 امتیاز داشته باشه من امتیازم 170 میشه .
    من درست حساب کردم؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

با سلام

لینک امتیاز بندی مدرک تحصیلی جدا نیست. تو گوگل جستجو کنید: Skilled Migrant Category Points Indicator Immigration New Zealand
    من در پاسخ به اون دوستمون که ارشد حسابداری دارند عرض کردم 70 امتیاز، لیسانس 50 امتیاز و ارشد 70 امتیاز
    اگه هر دو لیسانس باشید و آیلتس داشته باشید 155 امتیاز می اورید.

نقل قول نوشته اصلی توسط kaheh نمایش پست ها
    دوست عزیز من لینک امتیاز مدرک تحصیلی رو من پیدا نمیکنم. (روی لینک سایت مهاجرت میزنم جای دیگه میره ).
    من و همسرم هر دو لیسانس حسابداری داریم سن خودم هم 39 سال هست. سابقه کار هردومون هم بیشتر از 10 سال هست .اینطور که شما نوشتید اگر حسابداری 70 امتیاز داشته باشه من امتیازم 170 میشه .
    من درست حساب کردم؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    میشه راهنمایی کنید کسی که با مدرک ارشد داره اپلای میکنه بابت مدرک لیسانس هم امتیاز میگیره یا فقط همون امتیاز ارشد level 8 با 50 امتیاز شامل حالش میشه؟
    من دارم پر میکنم اپلیکیشن رو جایی 70 امتیاز برای ارشد نزده میشه بگید این امتیازا لینکش کجاست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    درست میفرمایید.
    اگه ارشدتون رو ارزیابی نکنید و تو لیست باشید 50 امتیاز برای ارشد میگیرید ولی اگه فول اسس کنید، لول 9 میشید که 70 امتیاز میگیرید.
    منبع
    سلام

1.پری اسس چی؟
    2. مدرک ارشد من هم نیاز به اسس نداره و لول 8 میشه با 50 امتیاز، اگر پری اسس کنم چقدر میشه؟
    3.در ضمن من یکم محدودیت زمان دارم میشه بگید پری اسس و یا فول اسس چقدر طول میکشه تا تکمیل شه؟
    4.و این تا جواب اسس نیاد نمیشه EOI رو ثبت کرد؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سایت اداره مهاجرت
    صفحات قبل رو مطالعه بفرمایید، چندین بار لینک گذاشته ام.

نقل قول نوشته اصلی توسط dezire نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    میشه راهنمایی کنید کسی که با مدرک ارشد داره اپلای میکنه بابت مدرک لیسانس هم امتیاز میگیره یا فقط همون امتیاز ارشد level 8 با 50 امتیاز شامل حالش میشه؟
    من دارم پر میکنم اپلیکیشن رو جایی 70 امتیاز برای ارشد نزده میشه بگید این امتیازا لینکش کجاست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)