صفحه 17 از 35 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 374

موضوع: مهاجرت به نیوزلند

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند

سلام به ادمین عزیز و سایر دوستان
    عزیزان یه سوال داشتم هر کس میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه. الان با توجه به وضعیت ارز و مشکلات حواله ای که تو ایران هست راه مطمین برای پرداخت هزینه های مهاجرت چیه؟ آیا صرفا باید از واسطه ها(دلال ها) کمک گرفت؟ یا اینکه از سایتی چیزی خودمون هم میتونیم پرداخت کنیم؟

Junior Member

سلام
    بنده 39 سال سن دارم و ليسانس شيمي هستم با 11 سال سابقه كار مرتبط و خانمم فوق ليسانس مديريت، امتياز بنده ميرسه براي مهاجرت؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

تو اینترنت جستجو کنید، سایت هایی هستند که اینکار رو براتون انجام میدهند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Smojtab نمایش پست ها
    سلام به ادمین عزیز و سایر دوستان
    عزیزان یه سوال داشتم هر کس میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه. الان با توجه به وضعیت ارز و مشکلات حواله ای که تو ایران هست راه مطمین برای پرداخت هزینه های مهاجرت چیه؟ آیا صرفا باید از واسطه ها(دلال ها) کمک گرفت؟ یا اینکه از سایتی چیزی خودمون هم میتونیم پرداخت کنیم؟
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member

سلام جناب Mistak
    ممنون که باحوصله به سئوال ها جواب میدین. چند تا سوال دارم.
    1- بعد از صدور اقامات یا ویزای کاریابی موقت، باید مبلغ مشخصی در حساب شخصی داشته باشیم که با خودمون ببریم اونجا؟ مبلغش چقدره؟
    2- سابقه کار من به این صورته:
    - 2 سال مدیرعامل یک شرکت کامپیوتر با فعالیت نرم افزار و سخت افزار (که حقوق ماهیانه دریافت نمیکردم اما مدارک روزنامه رسمی که عنوان مدیرعامل در اون قید شده، موجوده)
    - بیشتر از 1 سال کار در یک شرکت تاسیساتی برق
    - 7 سال کار در بازرسی کیفیت در کارخانجات خودروسازی که بخش برق خودرو یکی از اون موارد هست و دوره هایی هم دیدم که مدارکش موجوده.
    با توجه به اینکه مدرک تحصیلیم کارشناسی ارشد برق قدرت هست، سوابق بالا میتونه امتیاز کامل سابقه رو برام بیاره؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام

1. بله، هزینه ای که در حال حاضر تو وب سایت ادراه مهاجرت قید شده، معادل 4200 دلار نیوزلند هست.
    2. سوابق کاریتون (شرح وطایف) باید تا حدودی به هم مرتبط . به کد شغل انتخابی مرتبط باشند، و باید مطالبق با کد ANZSCO باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط JaberMim نمایش پست ها
    سلام جناب Mistak
    ممنون که باحوصله به سئوال ها جواب میدین. چند تا سوال دارم.
    1- بعد از صدور اقامات یا ویزای کاریابی موقت، باید مبلغ مشخصی در حساب شخصی داشته باشیم که با خودمون ببریم اونجا؟ مبلغش چقدره؟
    2- سابقه کار من به این صورته:
    - 2 سال مدیرعامل یک شرکت کامپیوتر با فعالیت نرم افزار و سخت افزار (که حقوق ماهیانه دریافت نمیکردم اما مدارک روزنامه رسمی که عنوان مدیرعامل در اون قید شده، موجوده)
    - بیشتر از 1 سال کار در یک شرکت تاسیساتی برق
    - 7 سال کار در بازرسی کیفیت در کارخانجات خودروسازی که بخش برق خودرو یکی از اون موارد هست و دوره هایی هم دیدم که مدارکش موجوده.
    با توجه به اینکه مدرک تحصیلیم کارشناسی ارشد برق قدرت هست، سوابق بالا میتونه امتیاز کامل سابقه رو برام بیاره؟

Junior Member

کاش دوستانی که درباره IPENZ اطلاعات دارند هم پست بذارن. شنیدم که کار برای ورود مهندسین برق خیلی سخت شده و کلی مراحل جدید براش در نظر گرفتند

Junior Member

یه سوال دیگه آقای mistak

من متولد 17 شهریور 1359 هستم (8 سپتامبر 1980)، برای گرفتن امتیاز 39 سالگی، تا سپتامبر 2019 وقت دارم یا تا سپتامبر2020 ؟؟؟!!!!!!!!!

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه

من هیچ وقت نمیتوانم سن را محاسبه کنم
    فقط میدونم که اداره مهاجرت برای سن زیر 40 سال ، 30 امتیاز در نظر گرفته، بنابراین شما باید اپلیکیشنتون رو یک روز قبل از چهل سالگیتون لاج کنید.
    (این به این معنی هست که شما باید EOI رو صبت کنید، انتخاب بشید، دعوت نامه بگیرید، چهار ماه مهلت دارین تا مستندات امتیازاتی رو که ادعا کردین رو ارسال کنید، تاریخی که مدارک دست اداره مهاجرت میرسه و تو سایت ثبت میکنند میشه تاریخ لاج اپلیکیشن!)
    نقل قول نوشته اصلی توسط JaberMim نمایش پست ها
    یه سوال دیگه آقای mistak

من متولد 17 شهریور 1359 هستم (8 سپتامبر 1980)، برای گرفتن امتیاز 39 سالگی، تا سپتامبر 2019 وقت دارم یا تا سپتامبر2020 ؟؟؟!!!!!!!!!

Junior Member

اونقدر سوال میپرسم تا بالاخره یکی جواب بده

- اگه مطمئن باشیم که مدرک مهندسی برق نیاز به IPENZ داره، باید همچنان NZQA رو تایید بگیریم و بعد بریم برای IPENZ ؟

- چه تفاوتی بین این دو رشته وجود داره ؟ (هر دو در لیست Long Term Skills هستند):
    1) (ElectricalEngineer (233311
    2) (ElectricalEngineeringTechnician (312312

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پیام نور رشت

سلام وقتتون بخیر
    من می خواستم برای اقامت کار اقدام کنم مهندسی نرم افزار خوندم و سنم هم 29 ساله از سال 88 با همکارام یه شرکت برنامه نویسی و بازی سازی تاسیس کردیم که من تا الان هم جز هیئت موسس هم عضو هیئت مدیره و هم سهام دار هستم این شرکت دانش بنیان هم هستش 3 تا مدرک فنی حرفه ای در مورد برنامه نویسی هم دارم. در حال خوندن و گرفتن مدرک آیلتس هم هستم و می خوام نمره 7 بگیرم خانوم بنده هم دیپلم کامپیوتر و مدرک فنی حرفه ای تخصص رنگ مو داره و در حال گرفتن مدرک آیتلس هم هست می خواستم بدونم که امتیازم میرسه برای مهاجرت یا نه؟
    ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)