صفحه 19 از 38 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 374

موضوع: مهاجرت به نیوزلند

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند

نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    امتیاز سابقه کار رو در صورتی میگیرید که مدرک شما ارزیابی شده باشه، بنابراین علاوه بر امتیاز بونز ،امتیاز سابقه کار رو هم از دست خواهید داد.
    من حتما ارزيابي رو در NZQA انجام خواهم داد ولي ميخوام هزينه 220 دلار اوليه و 1350 دلار ثانويه IPENZ رو انجام ندم سابقه كارم با بيمه 8 سال و بدون بيمه 10 سال است بنابراين فكر كردم شايد احتياجي به امتياز بونز نباشه. يعني شما ميفرماييد بدون IPENZ سابقه كارم تاييد نميشه؟

Dear Mehdi,

Thank you for your email.

Please find below information about our Qualification Assessment. This is to assess if we can provide a letter for your visa application.

You can also learn more about working in New Zealand here: https://www.engineeringnz.org/our-wo...g-new-zealand/

Qualification Assessment for immigration purposes

Engineering New Zealand (the new name for IPENZ) can assess if your engineering qualifications or knowledge meet the benchmark requirement for Chartered Professional Engineer status in New Zealand.

A Washington Accord accredited qualification, or equivalent knowledge, is the academic standard and benchmark requirement for Chartered Professional Engineer registration.

A Qualification Assessment assesses if your qualifications are Washington Accord accredited. If your qualifications are not accredited, we'll assess if you have a qualification, registration or assessment outcome that we recognise as equivalent to a Washington Accord accredited qualification. This is possible through our mutual agreements with overseas engineering organisations.

Fee and processing time

This assessment is free if you’re a member of Engineering New Zealand. For non-members or Student Members the fee is NZ$220.49 incl GST. It takes 7-10 working days to process.

Assessment outcome

If your assessment is successful, we'll provide a letter for your Expression of Interest or Visa Application with Immigration New Zealand. The letter will certify that you meet the benchmark requirement for Chartered Professional Engineer status in New Zealand. Note: A successful outcome does not gain you Chartered Professional Engineer registration - you need to have worked as an engineer in New Zealand to be successful in the competence assessment for registration.

If unsuccessful, we'll email you information on completing a Knowledge Assessment. This is where you can demonstrate engineering knowledge that is equivalent to a Washington Accord accredited qualification through your academic study, work experience and further learning. If you need to take this next step, the fee is NZ$1,351.25 incl GST (less any fee paid for a Qualification Assessment). It takes 6-8 weeks to process.

Request a Qualification Assessment

1. Complete the attached Qualification Assessment form.

2. Collate your supporting documents as detailed in the form.

3. Return your completed form and supporting documents to: hello@engineeringnz.org

Please contact us again if you have any questions.

Kind regards,

Brittany Brack

Senior Membership Advisor

Engineering New Zealand
    Te Ao Rangahau

P :: 04 473 9444

From: Bub Konia On Behalf Of Assessment
    Sent: Thursday, 1 November 2018 9:50 AM
    To: Immigration <immigration@engineeringnz.org>
    Subject: FW: inquiry about the assessment process

Bub Konia

Professional Standards Administrator

Engineering New Zealand

Te Ao Rangahau

P :: 04 474 8940
    NB: My work hours are 6.30am to 2.30pm

Dear Sirs

I am writing to ask about the necessity of ipenz assesment for migration purpose and its costs. I have MSc degree in mechanical engineering from Amirkabir university of technology, Tehran, Iran. Now I want to send my qualifications to NZQA for assessment. I heard something about KA01 and KA02 and do not know which one is mandatory for me? how should I start? and how much is its costs.

I would be grateful if you could could help me in this matter

Sincerely yours

Junior Member

سلام دوست عزیز. این طور که ما یعد از کلی سرچ کردن بهش رسیدیم ، اگر سابقه کاری شما در ایران بوده ، باید حتما سابقه کاریتون در absolute skill shortage باشه. طبق لینک زیر
    https://www.immigration.govt.nz/new-...erience/slider
    حالا باید رشتتون رو توی لیست skill shortage پیدا کنید و ببینید که requirement هاش چیه؟ مثلا برای من که صنایع هستم حتما باید مدرکم رو engineering NZ ارزیابی کنه که همون ka02 هستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط Smojtab نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. این طور که ما یعد از کلی سرچ کردن بهش رسیدیم ، اگر سابقه کاری شما در ایران بوده ، باید حتما سابقه کاریتون در absolute skill shortage باشه. طبق لینک زیر
    https://www.immigration.govt.nz/new-...erience/slider
    حالا باید رشتتون رو توی لیست skill shortage پیدا کنید و ببینید که requirement هاش چیه؟ مثلا برای من که صنایع هستم حتما باید مدرکم رو engineering NZ ارزیابی کنه که همون ka02 هستش.
    دقيقا مشكل همينجاست. من جايي نديدم كه بگن براي تاييد سابقه كار نامه از آيپنز ميخوان. فقط تو فرم shortage skill نوشته بايد نامه از آيپنز داشته باشيد. آقاي mistak هم گفته بودن هركي نمره بونز ميخواد بايد نامه از آيپنز داشته باشه. سوالم اينجاست كه اگر كسي نمره بونز رو نخواد و نامه از آيپنز نگيره آيا آفيسر سابقه كارشو تاييد نميكنه؟

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

اگه رشته تون نیاز به ریجسریشن ، یا ارزیابی توسط NZQA و ENZ داشته باشه، و شما ارزیابی رو انجام ندین، علاوه بر امتیاز بونز، امتیاز سابقه کار رو هم از دست میدین.
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    اگه رشته تون نیاز به ریجسریشن ، یا ارزیابی توسط NZQA و ENZ داشته باشه، و شما ارزیابی رو انجام ندین، علاوه بر امتیاز بونز، امتیاز سابقه کار رو هم از دست میدین.
    سلام بنده یک سوال داشتم ممنون میشم اگه اصلاع دارین راهنمایی کنید. بنده میخوام برای نیوزیلند اقدام کنم فعلا بخاطر شرایطم دارم از طریق یه موسسه ویزای دانشجویی ای تی لول7 میگیرم. من مدرک دیپلم کاردانی دارم و بیش از 12 سال سابقه کار حرفه ای در ای تی. تو لیست مشاغل استراتژیک زده که رشته ای تی یا باید لیسانس باشه یا معادل لول7 که سازمان ITP نیوزیلند اسس کرده باشه. رفتم سرچ کردم شرایط اسس خوندم در صورت داشتن مدرک MCSE میتونه اسس کنه ظاهرا. خواستم اولا ببینم کسی اینجا اصلاع داره اسس چطوریه؟ من قبلا از استرالیا اسس گرفتم تو ای تی کدینگ رشته ها هم یکی هست با نیوزیلند ولی قبول ندارن میگن باید اسس بشه دوباره

سلام
    فوق لیسانس
    سابقه کار 10 سال
    رشته: مهندسی هوافضا
    امتیازم چقدر میشه لطفا" آیا این رشته موردنیاز هست یا نه؟

Junior Member

با سلام . من تازه عضو گروه شدم . میشه یه نفر منو راهنمایی کنه؟؟ من 30 سالمه متاهل مدرک ارشد غیر انتفاعی نرم افزار دارم با 2.5 سابقه با بیمه و 4 سال بدون بیمه چون حین ارشد بوده. آیلتس 6.5 دارم با 10 ماه اعتبار .
    همسرم هم ارشده برق قدرت 31 ساله با 6 سال سابقه کار.به زودی هم امتحان آیلتس میده و 6.5 رو میگیره.
    آیا میتونم امیدی داشته باشم با توجه به اینکه از مدرک ایلتسم چیزی نمونده...
    ممنون میشم اگر کسی راهنماییم کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- دانشگاه شیراز

سلام
    من 35 سالمه ارشد عمران دانشگاه شیراز خوندم
    11 سال سابقه کار دارم.
    اول فکر میکردم امتیازم بالای 160 میشه اما متوجه شدم امتیاز فوق لیسانس رو برا مدرک ایران 50 حساب میکنه. درسته؟
    لطفا راهنمایی فرمایید.

با سلام
    لطفا بنده را راهنمایی بفرمائید ...آیا ما برای گرفتن ویزای کار شانسی داریم - آیا امتیاز بندی ما بر اساس جدول زیر درست است.

فاطیما مهندسی بهداشت حرفه ای عادل رشته روانشناسی و کارمند
    امتیاز امتیاز آیتم امتیاز امتیاز آیتم
    30 30 سن 30 30 سن
    فوق 70 لیسانس50 تحصیلات فوق 70 لیسانس50 تحصیلات
    - - - 15 15 رشته جزو لیست LTSSL
    با لیسانس 40 با لیسانس 40 سابقه سابقه با لیسانس8 سال
    سابقه با فوق 4 سال 40
    سابقه با لیسانس 40 سابقه
    20 20 همسر با لیسانس 10 با لیسانس 10 همسر
    اسپانسر ایالتی اسپانسر ایالتی10 تا 30
    160 140 165 جمع امتیازات
    فوق لیسانس دانشجو ترم آخر دانشگاه علوم پزشکی ایران –دولتی - لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی تهران
    سال 82 الی 84 فوق دیپلم از بهشتی
    سال84 الی 87
    لیسانس از دانشگاه تهران
    فاطیما فوق لیسانس از دانشگاه آزاد آمل لیسانس روانشناسی عمومی از دانشگاه پیام نور رامسر عادل
    در حال گرفتن مدرک فوق لیسانس با مدرک لیسانس 10 سال سابقه کار فاطیما با مدرک فوق 4 سال با مدرک لیسانس 8 سال سابقه کار عادل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)