صفحه 20 از 38 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 374

موضوع: مهاجرت به نیوزلند

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند

با سلام مجدد
    جدولی که ارسال کردم بهم ریخته
    مجبورم متنی بنویسم

من خودم - 33 سال سن دارم - دانشجو فوق ترم آخر رشته بهداشت حرفه ای هستم - کارشناسی رشته بهداشت حرفه ای از دانشگاه تهران دارم - 10 سال سابقه کار مرتبط در ارگان دولتی بههمراه بیمه دارم - رشته ام جزو لیست ltssl نیست امتیاز همسرم 20 امتیاز هم فوق دارن و هم زبان 6.5
    اما اگر همسرم main applicant باشن 34 سالشونه (30 )- ایشون فوق روانشناسی عمومی دارن از دانشگاه آزاد (70)- با مدرک لیسانس 8 سال سابقه کار دارن(40) - رشتشون جزو لیست LTSSL هست(15) - من بعنوان همسر (10 )امتیاز می گیرم با کارشناسی و مدرک لیسانس که اگه نیاز باشه تا سال اینده مدرک فوقم رو هم میتونم آزاد کنم
    آیا با این اوصاف امتیاز همسرم به 165 میرسه یا اشتباه حساب کردم لطفا کمکم کنید

سلام
    مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاهی که در لیست اگزمپت نیست چه نوع اسسمنت ی باید باشد و در چه لولی قرار می گیرد؟ تشکر

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

با سلام

لول ۹، فول اسس توسطnzqa
    و با توجه به نوع رشته ممکنه نیاز به اسس توسطنهاد دیگه ای هم باشه مثل
    Engineering NZ
    نقل قول نوشته اصلی توسط majidghyasi نمایش پست ها
    سلام
    مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاهی که در لیست اگزمپت نیست چه نوع اسسمنت ی باید باشد و در چه لولی قرار می گیرد؟ تشکر
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

درود بر شما دوست خوبم
    و پیش از هر چیر متشکر از حضورتون در گروه و راهنمایی های ارزشمندتون

به طور معمول فکر می کنید چقدر زمان ببره تا job offer دریافت کنیم
    یا بهتر بخوام بگم چه مدت معقولانه هست که زمان صرف برای دریافت پیشنهاد کاری بشه

من به واسطه کارهایی که در ایران برای شرکتم انجام دادم و تنها من تخصص اون رو داشتم 3 تا 4 ماه حداقل زمان خواهد برد تا کارهام رو انتقال بدم به همین دلیل قصد دارم استعفای خودم رو اعلام کنم و طی این چند ماه تا پایان سال - حتی چند ماه بعد از سال جدید - وقتم رو برای نیوزلند صرف کنم تا انشااله نتیجه لازم رو دریافت کنم و اگر میسر نشد جای دیگه در ایران مشغول به کار بشم.

با سپاس و تشکر از شما
    ویرایش توسط mdaastani : November 25th, 2018 در ساعت 05:10 PM

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

با سلام

دوست گرامی

گرفتن جاب آفر کار ساده ای نیست و کار نشدنی هم نیست.
    به میزان تسلط شما در زبان انگلیسی، آشنایی با لهجه کیوی ها (میتونید رادیو NZ رو گوش کنید)، میزان تسلط شما در مهارت های شغلی تون، میزان نیاز اینجا به اون مهارت ها و شغل داره.
    میتونید برید ساید ادراه مهاجرت و کلمه Accredit Employer رو جستجو گنید، گرفتن ویزا به واسطه این شرکت ها، از اداره مهاجرت راحت تر هست تا شرکت های معمولی.
    سایت های کاریابی اینجا رو هر روز چک کنید تا نیازهای شغلی و تبلیغات رو ببینید.
    لینکدینتون فعال باشید و شرکت های کاریابی اینجا رو کانکشن بزنید.
    ساعت های کاری اینجا بین 9 صبح اینجا تا 3 بعد از ظهر تایم های به نیست بهتری برای ایمیل زدن تا تماس تلفنی هست.
    رزومه تون رو به سبک اینجا بنویسید.
    تحقیق کنید، مطالعه کنید و امید که به نتیجه برسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mdaastani نمایش پست ها
    درود بر شما دوست خوبم
    و پیش از هر چیر متشکر از حضورتون در گروه و راهنمایی های ارزشمندتون

به طور معمول فکر می کنید چقدر زمان ببره تا job offer دریافت کنیم
    یا بهتر بخوام بگم چه مدت معقولانه هست که زمان صرف برای دریافت پیشنهاد کاری بشه

من به واسطه کارهایی که در ایران برای شرکتم انجام دادم و تنها من تخصص اون رو داشتم 3 تا 4 ماه حداقل زمان خواهد برد تا کارهام رو انتقال بدم به همین دلیل قصد دارم استعفای خودم رو اعلام کنم و طی این چند ماه تا پایان سال - حتی چند ماه بعد از سال جدید - وقتم رو برای نیوزلند صرف کنم تا انشااله نتیجه لازم رو دریافت کنم و اگر میسر نشد جای دیگه در ایران مشغول به کار بشم.

با سپاس و تشکر از شما
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    اگه رشته تون نیاز به ریجسریشن ، یا ارزیابی توسط NZQA و ENZ داشته باشه، و شما ارزیابی رو انجام ندین، علاوه بر امتیاز بونز، امتیاز سابقه کار رو هم از دست میدین.
    ممنون از پاسختون صحيحتان. من هم با اداره مهاجرت مكاتبه كردم و گفتن حتما سابقه كارتون تو Shortage list باشه و بنابراين نامه از آپنز لازمه. در ضمن گفتن بدون فرم KA01 مستقيما ميتونم فرم KA02 رو تكميل كنم. كسي اينجا يه فرم نمونه پر شده KA02 رو داره؟

Junior Member

سلام دوستان. تو مراحل ارزیابی NZQA جهت فول اسس، آیا احتیاج به هارد کپی مدرک لیسانس و ارشد است؟ یا اسکن کافیه

نقل قول نوشته اصلی توسط emra24 نمایش پست ها
    سلام دوستان. تو مراحل ارزیابی NZQA جهت فول اسس، آیا احتیاج به هارد کپی مدرک لیسانس و ارشد است؟ یا اسکن کافیه
    اسكن كافيه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Industrial Engineering

سلام به همه خصوصا جناب Mistak؛ من تقریباً تمام پست‌ها رو خوندم اما هنوز چند تا سوال برام باقی مونده که سعی میکنم دقیق اینجا بپرسم:

1- من اینطور متوجه شدم که برای ارزیابی مدارک در IQA (فول اسسمنت) قبل از پروسه EOI، نیاز به مدرک زبان نیست، آیا درسته؟ آیا همین موضوع برای ارزیابی در Engineering New Zealand هم صادق هست؟
    2- آیا این ارزیابی مدرک تحصیلی و سابقه کاری، مدت زمان خاصی اعتبار داره؟ منظورم اینه اگر ارزیابی رو از الان شروع کنم اما مثلاً 9 ماه دیگه اقدام به گرفتن آیلتس و بعد ثبت‌نام EOI رو انجام بدم، مشکلی پیش نمیاد؟
    3- بعد از قبول شدن در پروسه ارزیابی و دریافت ویزای جستجوی کار، در صورتی که برای دکترا در دانشگاه اقدام کنیم و مثلاً فاند هم بگیریم، این کار میتونه بعنوان شغل حساب بشه و آیا میشه بر اساس اون، درخواست اقامت کرد؟
    ممنون از راهنمایی همه دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط persianie نمایش پست ها
    سلام به همه خصوصا جناب Mistak؛ من تقریباً تمام پست‌ها رو خوندم اما هنوز چند تا سوال برام باقی مونده که سعی میکنم دقیق اینجا بپرسم:

1- من اینطور متوجه شدم که برای ارزیابی مدارک در IQA (فول اسسمنت) قبل از پروسه EOI، نیاز به مدرک زبان نیست، آیا درسته؟ آیا همین موضوع برای ارزیابی در Engineering New Zealand هم صادق هست؟
    2- آیا این ارزیابی مدرک تحصیلی و سابقه کاری، مدت زمان خاصی اعتبار داره؟ منظورم اینه اگر ارزیابی رو از الان شروع کنم اما مثلاً 9 ماه دیگه اقدام به گرفتن آیلتس و بعد ثبت‌نام EOI رو انجام بدم، مشکلی پیش نمیاد؟
    3- بعد از قبول شدن در پروسه ارزیابی و دریافت ویزای جستجوی کار، در صورتی که برای دکترا در دانشگاه اقدام کنیم و مثلاً فاند هم بگیریم، این کار میتونه بعنوان شغل حساب بشه و آیا میشه بر اساس اون، درخواست اقامت کرد؟
    ممنون از راهنمایی همه دوستان
    غیر از این سه موضوع، یک سوال دیگه هم داشتم:
    4- آیا بجای عنوان شغلی مرتبط با رشته ام (Industrial Engineering)، میتونم بدلیل سابقه کاری زیادم در زمینه تحلیل سیستم، فرآیند و آی‌تی و مدیریت پروژه، برای این کد رشته‌ها اقدام کنم؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)