صفحه 23 از 38 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 374

موضوع: مهاجرت به نیوزلند

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند

سلام دوستان
    کسی از از انتخاب EOI اطلاع داره ؟ تو سایت نیوزلند اطلاعاتی که داره فقط 3 نفر از EOI بدون جاب آفر رو قبول کرده . اگر این شرایط باشه که خیلی کم هستش. عکس زیر رو ببینید

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

سوالتون رو درست متوجه نشدم، نمودار میگه که 3 پرونده که دارای جاب آفر نیستند و از داخل نیوزلند اقدام کردند از پول بیرون اومدند. و همینطور 507 پرونده که دارای جاب آفر هستند و خودشون هم نیوزلند هستند از پول برون اومدند.
    23 پرونده که دارای جاب آفر هستند و از خارج از نیولند هستن، از پول بیرون اومدن و همینطور 64 پرونده که دارای جاب آفر نیستند و از خارج از نیوزلند اقدام کردن هم از پول بیرون اومدن.
    گرفتن جاب آفر ساده نیست ولی غیر ممکن هم نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_rem23 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی از از انتخاب EOI اطلاع داره ؟ تو سایت نیوزلند اطلاعاتی که داره فقط 3 نفر از EOI بدون جاب آفر رو قبول کرده . اگر این شرایط باشه که خیلی کم هستش. عکس زیر رو ببینید

اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member

سلام از دوستان کسی هست دوم فروردین عازم آکلند باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    سوالتون رو درست متوجه نشدم، نمودار میگه که 3 پرونده که دارای جاب آفر نیستند و از داخل نیوزلند اقدام کردند از پول بیرون اومدند. و همینطور 507 پرونده که دارای جاب آفر هستند و خودشون هم نیوزلند هستند از پول برون اومدند.
    23 پرونده که دارای جاب آفر هستند و از خارج از نیولند هستن، از پول بیرون اومدن و همینطور 64 پرونده که دارای جاب آفر نیستند و از خارج از نیوزلند اقدام کردن هم از پول بیرون اومدن.
    گرفتن جاب آفر ساده نیست ولی غیر ممکن هم نیست.
    ممنون از پاسختان ، دقیقا ابهام روی فرق Offshore و Onshore بود . سرچی که در اینترنت کردم ، من فکر می کردم این ها نوع کار هست ( کار در دریا و خشکی ) . با توجه به توضیح شما منظور داخل و خارج نیوزلند می باشد.

Junior Member

سلام. وقتتون به خیر. من قبلا هم از راهنمایی های خوب شما استفاده کردم.
    الان یه سوال در مورذ فرم KA02 داشتم که باید برای Engineering new zealand بفرستیم.
    من این ریپرت رو آماده کردم و میخواستم براشون بفرستم. اما توی یه ایمیلی که قبلا از Eng NZ دریافت کرده بودم دیدم نوشته باید این فرم رو به همراه مدارک دانشگاهی کپی برابر اصل شده و نتیجه NZQA بصورت HARD Copy برامون پست یا Courier کنین. !!! یعنی با این حساب فرستادن الکترونیکی از طریق ایمیل رو قبول ندارن؟؟ حتما باید فیزیکی براشوم بفرستیم؟ تجریه ای دارین از این مساله؟ آیا من درست متوجه شدم؟؟؟؟ جون ارسال فیزیکی که هم خیلی زمان بره و هزینه بر...

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

سلام دوست گرامی
    من تجربه ای تو زمینه انجام پروسه Eng NZ ندارم، اما میتونید بهشون ایمیل بزنید و سوالتون رو ازشون بپرسین، خیلی سریع بهتون جواب میدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Smojtab نمایش پست ها
    سلام. وقتتون به خیر. من قبلا هم از راهنمایی های خوب شما استفاده کردم.
    الان یه سوال در مورذ فرم KA02 داشتم که باید برای Engineering new zealand بفرستیم.
    من این ریپرت رو آماده کردم و میخواستم براشون بفرستم. اما توی یه ایمیلی که قبلا از Eng NZ دریافت کرده بودم دیدم نوشته باید این فرم رو به همراه مدارک دانشگاهی کپی برابر اصل شده و نتیجه NZQA بصورت HARD Copy برامون پست یا Courier کنین. !!! یعنی با این حساب فرستادن الکترونیکی از طریق ایمیل رو قبول ندارن؟؟ حتما باید فیزیکی براشوم بفرستیم؟ تجریه ای دارین از این مساله؟ آیا من درست متوجه شدم؟؟؟؟ جون ارسال فیزیکی که هم خیلی زمان بره و هزینه بر...
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

سلام
    من فرم KA02 رو براشون پست كردم. با پست سفارشي از شعبه ميدان وليعصر. همه مدارك رو هم به صورت هارد كپي بفرست. حدود 10 روز طول ميكشه تا بدستشون برسه. يك هفته اي نامه من رو زدن. الان هم نامم داره با كورير مياد. ارسال فيزيكي خيلي هزينه اي نداره حدود 150 تومن ارسال و حدود 450 تومن دريافت. در ضمن هزينه KA01 رو هم ندادم.

سلام
    دوستان منظور از این قسمت محاسبه امتیاز، کدام هست ؟
    1- در حال حاظر در نیوزلند در یکی از شغلهای Long Term Skill Shortage List مشغول بکارم ؟
    2- در یکی از شغلهای لیست Long Term Skill Shortage List نیوزلند در خارج از این کشور مشغول بکارم ؟
    یعنی امتیاز این قسمت برای افرادی هست که در اون کشور مشغول بکارن یا نه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

دوست عزیز. مرسی که جواب دادی.
    اینکه گفتی یه هفته ای نامت رو زدن یعنی در عرض فقط یه هفنه تاییدیه رو دادن؟ جالبه اگه انقدر سربع باشن .چون تو ایمیلش زده 6 تا 8 هفته طول میکشه .
    اگه فرصتشو داشتی ممنون میشم این سه تا سوال منو جواب بدی.
    1-اول باید پرداخت رو انجام بدیم بعد مدارک رو پست کنیم؟
    2- لیست کامل مدارکی رو که لازمه بفرستیم از خودشون پرسیدی شما؟ نمیدونم ترجمه مدرک رو هم باید بفرستیم یا ریز نمرات کافیه؟
    3-ظاهرا تمام مدارک رو بعد از ارزیابی پس میفرستن دیگه؟ بعنی من اصل ترجمه ریز نمرات رو بفرستم براشون دیگه چون دوباره بدستم میرسه درسته؟
    پیشاپیش ممنون

تو KA02 يك صفحه است كه بايد اطلاعات كارت بانكيتونو وارد كنيد. من يك مستر كارت فيزيكي به قيمت 1000 دلار آمريكا خريدم و اطلاعاتشو تو اون صفحه نوشتم. تا فرمم به دستشون رسيد، پول رو برداشت كردند و بعد از يك هفته تاييدم كردن من فكر كنم 10 بار بهشون ايميل زدم و هر دفعه يك سوال ازشون پرسيدم. مدارك ترجمه شده و كارنامتو براشون بفرست كپي نامه NZQA رو هم بفرست. نگران نباش ميتونن با كورير همه مدارك رو برات پس بفرستند
    احتمالا من خيلي كارم درست بوده كه يه هفته اي تاييد كردن lol

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)