صفحه 24 از 38 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 374

موضوع: مهاجرت به نیوزلند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به نیوزلند

آقا خیلی ممنون که جواب دادی. ایشالا موفق باشی. فقط جسارتا یه سوال دیگه هم داشتم. برای پست شما از طریق اداره پست اقدام کردی دیگه؟ برای برگشت مدارک همون موقع ارسال هزینه های برگشت رو حساب کردی؟ تعهد دادن که میتونن برگردونن؟؟ من از IPENZ هم پرسیدم گفت ما باید کوریر برگشت رو هماهنگ کنیم .
    من میخوام با TNT بفرستم اینا میگن احتمالا بصورت غیر مستقیم از دبی بر میگردونن.البته باید چک کنن که میشه یا نه؟ هزینه ارسالشم انگار بالاتره. فقط 610 تومن میگیره واسه رفت.

من از طريق اداره پست اقدام كردم. كد رهگيري هم دادن و كارشون خوب بود. TNT فكر كنم خيلي گرون حساب ميكنه .
    براي برگشت از طريق شركت PDE اقدام كردم ولي هنوز نتونستن پيك آپ كنن مداركمو. نميدونم چي كار كنم شايد به ipenz زنگ بزنم.
    به نظر ميرسه من و شما تو يه مرحله هستيم. ميتونم آدرس ايميلتونو داشته باشم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه آزاد تبریز

سلام دوستان
    خواهشا فوری راهنمایی بفرمایین خیلی واجبه
    من 35 سالمه و البته چند روز دیگه وارد 36 سالگی میشم.کارشناس ارشد سازه هستم با 8 سال سابقه تخصصی بدون مدرک زبان
    ولی در حد متوسط به زبان اشنایی دارم
    همسرم کارشناس پرستاری و با 11 سال سابقه تخصصی و استخدام رسمی
    تو نیوزلند دویت خانوادگی دارم قرار شده برام دعتونامه اقدام کنه برای ویزای،توریستی . شانسی به ذهنم خطور کرد اونم قبول کرد گفت دعتونامه رو طوری می نویسم که خیلی صمیمی هستیم و نیاز مبرم به دیدار دارم
    با این اوصاف به نظرتون شانس گرفتن ویزا چقدره برام?
    واقعیتش هدفم از سفر بر نگشتنه یا کار پیدا میکنم ویزا رو تغییر میدم یا راههای دیگه..
    به نظرتون چیکار کنم که شانس گرفتن ویزام بالا باشه?
    فقط مشکل اینجاست که تو پاسپورتم که یک ساله گرفتم فقط دو بار ترکیه رفتم سفر اروپایی خاصی نرفتم. ممنون میشم راهنمایی کنین
    مشکل دومم اینه که تو تاریخ 12/29/97 به خاطر اتمام پروژه از،کار بیکار شدم . البته عضو نظام مهندسی هستم و پروانه اشتغال به کار پایه دو هم دارم

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

شما با ویزای ویزیتور اجازه کردن ندارید.ویزای ویزیتور برای فامیل رو سخت میگرین برای دوستان بیشتر، مگر دلیل قانع کننده ای داشته باشید که آفیسر رو متقاعد کنید که برخواهید گشت.این رو بدونید که شما بخواین اقدام غیر قانونی انجام بدین، اسپانسر شما هم دچار مشکل خواهد شد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosein3000 نمایش پست ها
    سلام دوستان خواهشا فوری راهنمایی بفرمایین خیلی واجبهمن 35 سالمه و البته چند روز دیگه وارد 36 سالگی میشم.کارشناس ارشد سازه هستم با 8 سال سابقه تخصصی بدون مدرک زبان ولی در حد متوسط به زبان اشنایی دارمهمسرم کارشناس پرستاری و با 11 سال سابقه تخصصی و استخدام رسمی تو نیوزلند دویت خانوادگی دارم قرار شده برام دعتونامه اقدام کنه برای ویزای،توریستی . شانسی به ذهنم خطور کرد اونم قبول کرد گفت دعتونامه رو طوری می نویسم که خیلی صمیمی هستیم و نیاز مبرم به دیدار دارمبا این اوصاف به نظرتون شانس گرفتن ویزا چقدره برام?واقعیتش هدفم از سفر بر نگشتنه یا کار پیدا میکنم ویزا رو تغییر میدم یا راههای دیگه..به نظرتون چیکار کنم که شانس گرفتن ویزام بالا باشه? فقط مشکل اینجاست که تو پاسپورتم که یک ساله گرفتم فقط دو بار ترکیه رفتم سفر اروپایی خاصی نرفتم. ممنون میشم راهنمایی کنینمشکل دومم اینه که تو تاریخ 12/29/97 به خاطر اتمام پروژه از،کار بیکار شدم . البته عضو نظام مهندسی هستم و پروانه اشتغال به کار پایه دو هم دارم
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

خیلی ممنون به خاطر پاسخ گویی تون
    به فرض تونستم ویزا بگیرم ایا امکان موندن هست
    یعنی اگه نتونم بمونم دیگه برا چی برم. با هزینه ویزا و بلیط و اینا حدود 20 میلیون حداقل باید هزینه کنم که اگه برا گشتن باشه ارزششو نداره بیخیالش بشم بهتره

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان فامیل من میگه به جای دعتونامه معمولی که ارزشش پایینه فرم اسپانسر شیپ رو پر میکنم میفرستم که معتبرتره. نظر شما چیه. راستی از دوستان کسی هست که به شرایط سفارت نیوزلند و نحوه اقدام اطلاع داره. تو خصوصی شمارشو بذاره من چند تا سوال بپرسم. خواهشا راهنمایی بفرمایین همینطور موندم.

سلام دوستان
    در قسمت محاسبه امتیاز ، در عکس زیر ، امتیاز این بخش برای افرادی هست که در نیوزلند شاغل هستند ؟
    یا افرادی که در Long Term Skill Shortage List هستند و خارج از نیوزلند هستند ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان معذرت به خاطر پست جداگانه ولی امکان ویرایش پست وجود نداشت. سوال دیگه اینکه ایا برای مدارکی که قراره برای سفارت ارائه بدم ترجمه رسمی کافیه یا باید ببرم برا دادگستری و قوه قضاییه?
    و ایا برای شروع درخواست انلاین ویزا باید از سایت مهاجرت نیوزلند اقدام کنم یا سایت vfs golbal?
    ممنون میشم راهنمایی کنین . همینجوری موندم
    ویرایش توسط hosein3000 : March 28th, 2019 در ساعت 12:21 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان خواهشا راهنمایی کنین موندم همینطوری
    خواهشا اگه کسی تازگیا به سفارت نیوزلند رفته تو پی وی شمارشو بزاره تماس بگیرم . من واقعا نمیدونم چه مدارکی تهیه کنم. خواهشا راهنمایی کنین

Junior Member

سلام
    من لیسانس عمران دارم و ارشد ژئوتکنیک که متوجه شدم اگه ارشدم رو بفرستم اسس بشه ۷۰ امتیاز داره
    ۸ سال سابقه کار مرتبط هم دارم با رشته عمران
    ولی امتیازم ۱۵۵ میشه
    حالا اینکه رشته عمران همزمان تو لیست cissl و ltssl هست امتیاز خاصی داره؟
    چون تو توضیحات cissl نوشته که:
    If the occupation is also on the LTSSL, then you may also be able to apply for residence.
    ممنون میشم راهنماییم کنید چطوری به ۱۶۰ برسم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)